به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات هفته چهارم تا ششم از مرحله نخست لیگ منطقه یک پومسه (دسته یک) مردان «جام نشاط» روز گذشته (جمعه – 25 مردادماه) با حضور 485 پومسهرو از 17 استان کشور در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تکواندوکارانی از آذربایجان شرقی - آذربایجان غربی - اردبیل - زنجان - گیلان - مازندران - گلستان - خراسان شمالی - خراسان رضوی - سمنان - تهران - قم - قزوین - همدان - مرکزی - کردستان – البرز با یکدیگر به رقابت میپردازند.
این رقابتها در بخش انفرادی در ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال و بالای 51 سال پیگیری میشود. در بخش ابداعی ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال و بالای 18 به اجرای فرم میپردازند و در بخش تیمی نیز مسابقات میان ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال انجام میشود.
اسامی نفرات برتر این رقابتها تا پایان هفته ششم به شرح ذیل است:
«بخش انفرادی»
ردهسنی کمتر از 12 سال:
1- حسین یوسفی اسرمی (مازندران)
2- پوریا علیپور (تهران)
3- یاسین محدیان (قزوین) - محمدمانی شعبانی (مازندران)
ردهسنی 12 تا 14 سال:
1- محمد الماسی (البرز)
2- آرتین گمار (همدان)
3- سهیل مهدوی (تهران) - محمد ابراهیمی (گیلان)
ردهسنی 15 تا 17سال:
1- حسین حسین پور (قزوین)
2- محمدمهدی اکبری (تهران)
3- علی ریحانی (البرز) - سینا عیوضی (تهران)
ردهسنی 18تا 30 سال:
1- محمدمهدی جمشیدی (همدان)
2- کامیاب صادقی (تهران)
3- حسین بزرگی (تهران) - عرشیا لطفیان (همدان)
ردهسنی 31 تا 40 سال:
1- مرتضی رضایی (مازندران)
2- عبدالحمید نظم ده (البرز)
3- مجتبی همتی (همدان) - میرمسعود سیدحسینی (البرز)
ردهسنی 41 تا 50 سال:
1- سیدمحسن فاریابی (خراسان رضوی)
2- مجید گلیج (البرز)
3- علی رحمان تهران) - محمدرضا ابراهیمی (تهران)
ردهسنی بالای 51 سال:
1- رضا فرجی (آذربایجان شرقی)
2- مجید طاهری (گیلان)
3- جلال مجتهد (تهران) - امیرحسین فاضلی (تهران)
«بخش ابداعی»
ردهسنی کمتر از 14 سال:
1- اشکان مددی (همدان)
2- سیدایلیا سحرخیز (مازندران)
3- یاسین داوودی (مازندران) - محمد ارحمی (البرز)
ردهسنی 15 تا 17 سال:
1- رضا جلالی فر (مازندران)
2- عرفان نصیری (مازندران)
3- مهبد شاه حسینی (البرز) - محمدمهدی حسین آبادی (قزوین)
ردهسنی بالای 18 سال:
1- رضا ابراهیمی (مازندران)
2- محمد موسی قلی زاده (آذربایجان غربی)
3- مرصاد اسحاقی (خراسان رضوی) - کامیاب صادقی (تهران)