به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز، مسابقات آزاد خردسالان، نونهالان و نوجوانان پسر استان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور 403 هوگوپوش روز گذشته (جمعه - 12 مهرماه) در خانه تکواندو استان برگزار شد.
نتایج حاصل شده در اوزان دهگانه به ترتیب ذیل می باشد:
خردسالان (کمربند آبی و قرمز)
وزن اول
1-علیرضا شریفی
2-آرتین کمالی دهقان
3-ارشیا هادی بیداخویدی،حسین علی نژاد
وزن دوم
۱-ماهان رستمی
2-علی محمدی
3-طاها میردار مکاری،امیرحسین محمدی
وزن سوم
۱-محمدمهدی جلیله وند
2-عرشیا سعید گلمغانی
3-امین ملکی کهنگی،محمدپارسا مجنونی
وزن چهارم
۱-محمدطاها عطاردی
2-پرهام شریفیان
3-سهیل شکیبا مهر،ارشان قدیم پور
وزن پنجم
۱-محمدعرفان خدایی
2-صدرا رحیم پور
3-فرزان غفاریان،محمدمهدی بابائی لک
وزن ششم
۱-سینا سهرابی
2-عرشیا کله جوئی الوار
3-علی رضا خاکباز،نوید رحمانی چمن اسماعیل
وزن هفتم
۱-ارشیا شریفی
2-محمد مهدی دوست
3-شینا قاسمی،محمدامین مرادمند
وزن هشتم
1-محمدحسین رخشائی
2-امیرعلی عدالتی
3-آرین جوانمردی،مانی جلیلی نواب
وزن نهم
۱-آریان کریمی
2-علی شهبازی آزادبنی
وزن دهم
۱-کیارش آقاخانی
2-محمدصادق حقوردی
3-آرین موسوی
«رده سنی خردسالان»
کمربند سبز///
وزن اول:
۱-عباس عبادی
2-هادی نجفی
3-مهیار دوستی - محمدرضا میرزالو
وزن دوم:
1-محمدرضا عبدی
2-امیرعلی نظری
3-امیرمحمد حاج حیدری- امیرمهدی پویا فر
وزن سوم:
۱-محمدمهدی خوشدل
2-محمدپارسا حصاری
3-امیر طه رحیمی - محمد طه موسیوند
وزن چهارم:
۱-حسین اسدی
2-ابوالفضل فتحی
3-محمد مهدی جعفری - محمد دستجردی
وزن پنجم:
1-محمدیاسین ناظم زاده
2-محمد مهدی مرادی
3-محمد حسام کیا روستا - یاسین کوه فلاح
وزن ششم:
۱-پارسا استکینی
2-مهیار طالب زاده
3-امیرعلی میرزا احمدی - امیرحسین جهدی
وزن هفتم:
1-کارن ابراهیمی
2-حسام تیموریان
3-سید امیرمحمد حسینی - یاسین زیارتی
وزن هشتم:
1-ماکان ردائی
2-متین ولی زاده
وزن نهم:
1-کوروش ذکری یزدی
2-ابوالفضل درویشی
3-امیرعلی محمدی
وزن دهم:
1- امیرعلی غلام زاده
2-محمدکسری رضائی
3-امیرحسین ترکاشوند
«رده سنی نونهالان»
رده کمربند آبی و قرمز///
وزن اول:
1-محمد مهدی سرحدی
2-مهدی آل علی
3-امیرحسین جمشیدی - امیرحسین سلیمانی
وزن دوم:
1-رضا ساداتی
2- آرین شهبازی
3- فراز کله مرج - علی وفا
وزن سوم:
1-محمدرضا هاشمی
2- ابوالفضل قره حسنلو
3-علی ابوترابی گودرزی - پویا آقابابائی پور
وزن چهارم:
1-عرشیا ربیعی نژاد
2-علی رضا عبادی
3-نیما موزونی - محمد پیرهادی تواندشتی
وزن پنجم:
1-هخامنش میارصنمی
2-متین عبدالهی
3-علی رضائی صومعه کبودین - حسین کشاورز حدادها
وزن ششم:
۱-ایلیا اسمعیلی
2-مهدی عظیمی
3-عرفان اسلامی - آرمان آزاد
وزن هفتم:
1-محمدمهدی مقصودی
2-کوشان شجاعی
3-مصطفی حسنی حسین آبادی - آرشام قدیم پور
وزن هشتم:
1-محمدجواد خدادای
2-امیررضا سلیمی ترکمانی
3-امیرمحمد بیابانی - سهیل امینی
وزن نهم:
۱-ایلیا پرده دار
2-ابوالفضل لازمی
3-حسن زالی اویلی - امیرعلی سلیمی فرد
وزن دهم:
۱- محمدسینا ملکی نیا
2-نیما رزاقی
3-پارسا آقا علی اکبری - مهدی بهرامی
رده کمربند سبز///
وزن اول:
1-آرمین منصوری
2-علی رستمی
3-امیرعلی امیری - علی رضا خاطری
وزن دوم:
1-معراج تجری
2-امیرمحمد شهبازی
3-امید فرجی - مهدی یوسف نیا
وزن سوم:
۱-حسین فیروزی مشهود
2-ابوالفضل سلیمانی
3-سید ماهان عالمی - سید عرفان فاضلی
وزن چهارم:
۱-امیرمهدی ایرانی
2-متین احمدی
3-متین علی یولداشی - سید پرهام کاظمی نیا
وزن پنجم:
1-اکبر حضرتی
2-علی فرخنده
3-رامتین کرمی - مهدی عباس پور عادتلو
وزن ششم:
1-حسین سخائی
وزن هفتم:
1-بنیامین شکرالهی
2-فرنام سعیدی
3-محمد مصطفی کیمیایی
وزن هشتم:
1-امیررضا زعیمی
2-علی رضا سلیمی
وزن نهم:
1-امیرحسین قهرمانی
وزن دهم:
1-آرین محرمی
2-امیرمهدی حاجیلو
«رده سنی نوجوانان»
وزن اول:
1- اسماعیل امیری
2-امیر زالی
3-مهدی شمس - حسین ملک زاده
وزن دوم:
1-امیرحسین قنبری
وزن سوم:
1- علی کریمی
وزن چهارم:
1-محمدامین اکبری
2-محمدامین آبخیز
3-مهدی کریمی - مهدی آقایی
وزن پنجم:
1- بنیامین دودانگه
2-محمد حسن حیدرزاده
3-علیرضا کهن ترابی
وزن ششم:
1-رضا رضایی
2-محمدامین آقاپور
3-امیرحسین اسکندری - یاسین طاهری
وزن هفتم:
1-آرمان تاجیک
2-امیرمحمد بکر
3-مهدی رجبعلی زاده - یاسین عباس آبادی
وزن هشتم:
1-مهدی احمدوند
2-سهیل فرج زاده
3-امیرحسین فرودی
وزن نهم:
1- امیرمحمد پناهی
وزن دهم:
1-علی طاهرخانی
2-شایان شیخی
3-حسن نوری - محمدرضا لطفی
شایان ذکر است؛ پس از پایان رقابت ها، تیمهای سلحشور، آکادمی شیخی، رزمیار نوین و جوانه البرز به ترتیب عنوان اول تا چهارم این دوره را بدست آوردند.
مسئولیت برگزاری این رقابت ها را محمد علی اقبال دوست و داود صالحی بر عهده داشتند.