به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته اول از دور رفت بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان» یادواره شهید روزبه هلیسایی صبح امروز (دوشنبه – 22 مهرماه) با حضور تیمهای باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.
نتایج کامل مبارزات هفته اول به شرح ذیل است:
«تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آباد صفر – تیم شهرداری ورامین 8»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
امیررضا متولد شهرستانی 15 – علی توکلی 23
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
محمدحسین نظام دوست 18 – حمیدرضا صدری 38
مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم):
علی ترک چورن 17 – علی نجفی 20
مبارزه چهارم (وزن 74- کیلوگرم):
مهدی رضا حسن امرجی 8 – مهدی عابدینی 37
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
محمد گلیج 7 – پژمان مرادی 27
مبارزه ششم (وزن 87+ کیلوگرم):
آرمان تاجیک 13 – حسین سیاه منصوری 21
مبارزه هفتم (وزن 63- کیلوگرم):
آریا عاشورزاده 20 – ابوالفضل قشقایی 40
مبارزه اول (وزن 68- کیلوگرم):
امیرمحمد صدرکرکاس 6 – اشکان زحمتکشان 17
«تیم باشگاه مقاومت 7 – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد یک»
مبارزه اول (وزن 63- کیلوگرم):
علی اکبر داوودی 11 – محمدحسین جلیل زاده 12
مبارزه دوم (وزن 87- کیلوگرم):
سهیل درویشوند 32 – امیرعلی امیری 12
مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی اسماعیل پور 21 – ابوالفضل موسی لو 4
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
امیرحسین ملاصالحی 29 – مرتضی ملک زاده 5
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
علی پاک دین 12 – سعید تیموریان 11
مبارزه ششم (وزن 87+ کیلوگرم):
مهدی مجازی یک – رضا غفاری 3
مبارزه هفتم (وزن 54- کیلوگرم):
رضا نجات 26 – مهدی امینی 6
مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
سینا کریمی 17 – علی کدیوری 3
«تیم چای زرینه 4 – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 4»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
راستین خواجوی 22 – حامد امین پور یک
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
نیما گلشن 14 – محراب جمشیدی 23
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
سیدمحراب عبداللهزاده 39 – علیرضا حاتمی منش 18
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرحسین بهرآبادی 26 – امیرمصطفی رضایی3
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
مهدی محمدی گواری 33 – سید ابوالفضل حسنی 30
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
محمد فلاح چوبری 12 – محمد حسین پرمهر 13
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
مصطفی معماری 8 – محمدمهدی گودرزی 15
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
سیدمحمد امیرکیانی 17 – علی بحرگردنیکو 32