به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته سیزدهم تا پانزدهم (پایانی) از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» یادواره شهید عصمت پورانوری با حضور 15 تیم روز گذشته (جمعه - 20 دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار و 10 تیم صعودکننده به مرحله پایانی مشخص شدند.
تیمهای اسپریچو، فتح صدر البرز، داتیس یزد، دانشگاه آزاد اسلامی، روپایی الکترونیکی keen، شوکا لاوین مریوان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو بهار، هیات تکواندو جنوبشرق، هیات تکواندو شهرستان نظرآباد، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو هفتگل در مرحله نخست این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت پرداختند.
با پایان رقابتهای هفتم پانزدهم (پایان مرحله نخست)، تیم فتح صدر البرز با کسب 42 امتیاز صدرنشین مرحله نخست لقب گرفت، لوازم خانگی کن با 39 امتیاز رده دومی را به خود اختصاص داد و اسپریچو با 36 امتیاز در جایگاه سومی قرار گرفت.
تیمهای داتیس یزد، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی، روپایی الکترونیکی کین، شوکا لاورین مریوان، هیات تکواندو بهار و هیات تکواندو جنوب شرق به ترتیب در رده چهارم تا دهم جای گرفتند.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
هفته سیزدهم///
تیم فرمانیه - استراحت
تیم دانشگاه آزاداسلامی 7 – تیم هیات تکواندو استان ایلام یک
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 8 – تیم هیات تکواندو ورامین صفر
تیم هیات تکواندو هفتگل صفر – تیم روپایی الکترونیکی کین 8
تیم لوازم خانگی کن 5 – تیم اسپریچو 3
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 7 - تیم شوکا لاوین مریوان یک
تیم هیات تکواندو بهار 7 – تیم هيات تکواندو شهرستان نظرآباد یک
تیم هیات تکواندو استان مرکزی یک – تیم هیات تکواندو جنوبشرق 7
هفته چهاردهم///
تیم هیات تکواندو بهار – استراحت
تیم دانشگاه آزاداسلامی 8 – تیم هیات تکواندو هفتگل صفر
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 7 – تیم هیات تکواندو استان ایلام یک
تیم روپایی الکترونیکی کین یک - تیم اسپریچو 7
تیم هیات تکواندو ورامین یک – تیم شوکا لاوین مریوان 7
تیم لوازم خانگی کن 8 - تیم هيات تکواندو شهرستان نظرآباد صفر
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 7 - تیم هیات تکواندو جنوبشرق یک
تیم هیات تکواندو استان مرکزی یک – تیم فرمانیه 7
هفته پانزدهم///
تیم لوازم خانگی کن – استراحت
تیم دانشگاه آزاداسلامی صفر – تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 8
تیم هیات تکواندو هفتگل صفر - تیم اسپریچو 8
تیم هیات تکواندو استان ایلام 2 – تیم شوکا لاوین مریوان 6
تیم روپایی الکترونیکی کین 8 - تیم هيات تکواندو شهرستان نظرآباد صفر
تیم هیات تکواندو ورامین صفر – تیم هیات تکواندو جنوبشرق 7
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 7 - تیم فرمانیه یک
تیم هیات تکواندو بهار 7 - تیم هیات تکواندو استان مرکزی یک