به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان، مسابقات تکواندو المپیاد استعداد های برتر نونهالان دختر یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور ۱۹ تیم و ۱۷۱ شرکت کننده در مجموعه ورزشی شهدای کرد آباد برگزار گردید و تیم های اول تا سوم مشخص شدند.
در این مسابقات تیم اصفهان الف با کسب ۹۷۶ امتیاز قهرمان شد و اصفهان ب با کسب ۳۹۲ امتیاز نائب قهرمان گردید. تیم شاهین شهر نیز با کسب ۳۳۰ امتیاز عنوان سومی را کسب کرد.
مدال آوران این مسابقات///
وزن اول :
مقام اول :مهشید حمزه زاده(اصفهان الف)
مقام دوم: آنیتا بهداروند(فولاد شهر)
مقام سوم :پریسا ایروانی(اصفهان ب)
مقام سوم مشترک :مائده محمدی (فلاورجان)
وزن دوم:
مقام اول: شیوا جمالی(اصفهان ب)
مقام دوم : پردیس خرم (شهرضا)
مقام سوم:مبینا مزروعی(اصفهان الف)
مقام سوم مشترک: مریم علیزاده(کاشان)
وزن سوم:
مقام اول :پریسا سادات صالحی(اصفهان الف)
مقام دوم: سارا گردن صراحی(برخوار)
مقام سوم :فاطمه بیاتی(خمینی شهر)
مقام سوم مشترک:غزاله روزه دار(اصفهان ب)
وزن چهارم:
مقام اول:نیکی یوسفی(شاهین شهر)
مقام دوم :مدینه رضایی (اصفهان الف)
مقام سوم :آتنا کریمی(اصفهان ب)
مقام سوم مشترک: سارا یزدانی (خمینی شهر)
وزن پنجم :
مقام اول:پریناز بختیاری(اصفهان ب)
مقام دوم:آیدا مرادی (لنجان)
مقام سوم:آرزو علیخانی(آران بیدگل)
مقام سوم مشترک :مبینا فتاحی(اصفهان الف)
وزن ششم:
مقام اول : فاطمه محمدی (اصفهان الف)
مقام دوم : مه سیما قادری(گلپایگان)
مقام سوم: یگانه عربلو(شهرضا)
مقام سوم مشترک:راضیه صیفوری(شاهین شهر)
وزن هفتم:
مقام اول:مطهره یگانه (اصفهان الف)
مقام دوم :زینب بیدارم(شاهین شهر)
مقام سوم :پرنیا امیری(مبارکه)
مقام سوم مشترک :زهرا صادقی (کاشان)
وزن هشتم :
مقام اول :یلدا شفیعی(اصفهان الف) ،
مقام دوم :الناز واقفی(آران بیدگل)
مقام سوم :عارفه صیفوری(شاهین شهر) ،
مقام سوم مشترک :فاطمه جهانگیری(خمینی شهر)
وزن نهم:
مقام اول :عسل سلطانی(اصفهان الف)
مقام دوم :ساحل صفر(اصفهان ب)
مقام سوم :یگانه کریم پور(فولاد شهر)
مقام سوم مشترک :زینب مختاری(تیران)
وزن دهم:
مقام اول :بهار محمدی(فولادشهر)
مقام دوم :سایان خسروی(شاهین شهر)
مقام سوم :سمانه رضایی(شهرضا)
مقام سوم مشترک :نگین صالحی (گلپایگان)
وزن یازدهم:
مقام اول :مینا صالحی(نجف آباد)
مقام دوم :ندا کاظم زاده(خمینی شهر)
مقام سوم :نرجس مطهری زاده(شاهین شهر)
مقام سوم مشترک :مائده خواجه وندی(گلپایگان)
همچنین برای اولین با در استان اصفهان مسابقات قرآنی نیز برگزار گردید و این نتایج به دست آمد:
مقام اول:زهرا بابایی(اصفهان الف)
مقام دوم:زهرا رستمی (برخوار)
مقام سوم:فاطیما طاهزی (شاهین شهر)