به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات نمایش کیورگی مردان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس "یادواره چهارمین سالگرد شهید مدافع حرم وحید خزائی" با حضور 265 شرکت کننده از 6 استان البرز، فارس، تهران، گیلان، بوشهر و خوزستان و در رده های سنی خردسالان و نونهالان و نوجوانان روز جمعه - 4 مهرماه در خانه تکواندو البرز برگزار شد.
اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
«رده سنی خردسالان»
کمربند زرد - سبز///
وزن اول:
1-محمد یاسین ناصری فرد(گیلان)
2-یاسین رحیم زاده(البرز)
3-امیر علی کوهی(گیلان)
4- حسام بدری(گیلان)
وزن دوم:
1-رادمهر یوسفی مقدم(گیلان)
2-سهد ریاضی(گیلان)
3-امیر حسین یعقوبی(گیلان)
4- سید امیر حسینی(البرز)
وزن سوم:
1-کاوه پیرزاده(البرز)
2-سید علی اصغر قیاسی(گیلان)
3-امیر حسین نیا(البرز)
وزن چهارم:
1-محمد کشاورز(فارس)
2-طاها بیات(البرز)
وزن پنجم:
1-امیر علی غلام زاده(البرز)
2-امیر نوری اقا علی(البرز)
کمربند آبی - قرمز///
وزن اول:
1-نیما عباسی(گیلان)
2-صابر مظفری(گیلان)
3-محمد رضا زارع(فارس)
4- رضا رویگری خیرآبادی (فارس)
وزن دوم:
1-محمد مهدی بابایی(گیلان)
2-امیر حسین سلیمان فلاح(البرز)
3-احمد رضا امیر آبادی(البرز)
4- آرتین صبوری(البرز)
وزن سوم:
1-یزدان ملکی(البرز)
2-دانیال ابراهیمی(البرز)
3-آرتین صدرمحمدی(البرز)
4- علی هاشم پور(فارس)
وزن پنجم:
1-محمد صادق حق وردی(البرز)
کمربند مشکی///
وزن دوم:
1-علی رضا دانی فر(بوشهر)
2-علی رزمیان(فارس)
3-مسیحا سلطانی(البرز)
4- فامیر حسین فلاحی(فارس)
وزن سوم:
1-پارسا عطایی فرد(البرز)
2-برسام اردلان(البرز)
3-هانی اتحادی(البرز)
وزن چهارم:
1-آرتین رضایی(فارس)
وزن پنجم:
1-امین مرزبان(فارس)
«رده سنی نونهالان»
کمربند زرد و سبز///
وزن اول:
1-سهیل رضایی(البرز)
2-امیر مهدی یعقوبی(البرز)
وزن سوم:
1-حمید رضا روحی(گیلان)
2-کیارش پیرزاده(البرز)
کمربند آبی- قرمز///
وزن دوم:
1-روح الله بیدل(فارس)
2-مسیحا ابدی(البرز)
وزن سوم:
1-امیر مهدی فرجی(البرز)
2-ماهان طهماسبی(فارس)
3-سید موسی واحدی(گیلان)
4- سورن پیش بین(فارس)
وزن پنجم:
1-امیر حسین قهرمانی(البرز)
کمربند مشکی///
وزن اول:
1-هادی غنچه علی(البرز)
2-مهدی فرزانه(گیلان)
3-مهدی رزمیان(فارس)
4- امیر محمد احمدی(فارس)
وزن دوم:
1-ابوالفضل نصیری(فارس)
2-ابوالفضل حبیبی(فارس)
3-سید علی حسینی(فارس)
4- آرین احمدی(فارس)
وزن سوم:
1-امیر محمد کریمی(فارس)
2-سید یاسین موسویان(فارس)
3-ایلیا نظری(البرز)
4- ابوالفضل پورحسن(گیلان)
وزن چهارم:
1-امیر حسین کاظمی(فارس)
2-خسرو عاشوری(فارس)
3-پوریا ساعدی(البرز)
وزن پنجم:
1-اشکان فدوی(البرز)
«رده سنی نوجوانان»
کمربند زرد و سبز///
وزن دوم:
1-طاها حسین افشاری(البرز)
2-پرهام سلیمان زاده(البرز)
کمربند آبی و قرمز///
وزن اول:
1-متین عبداللهی(البرز)
2-آرسام خداداد(البرز)
وزن سوم:
1-مبین رضایی(البرز)
2-مجتبی اسفندیاری(البرز)
کمربند مشکی///
وزن اول:
1-شنتیا غفاریان(البرز)
2-مهدی حاج موسایی(البرز)
3-امیر طاها اسدیان(البرز)
4- حسین نجاتی(فارس)
وزن دوم:
1-اشکان زمانی(البرز)
2-یاشار اسکندری(البرز)
3-امیر حسین نعیمی(البرز)
4- ابوالفضل قربانی(البرز)
وزن سوم:
1-ماهان ربیعی(بوشهری)
2-معین اکبرنژاد(البرز)
3-سید عرفان معروف زاده(البرز)
4- آرین اسفندیاری(فارس)
وزن چهارم:
1-مهدی زارع (فارس)
2-مبین اکبرنژاد(البرز)
3- حسین زمانی (البرز)
4- نیما دقیقی(البرز)
وزن پنجم:
1-پارسا ممی زاده(البرز)
2-امیر رضا ابراهیمی(البرز)
3-آرش بهتر نظرلو(البرز)
مسئولیت برگزاری این رقابت ها را محمد علی اقبال دوست و داود صالحی بر عهده داشتند.