جلسه ریاست هیات تکواندو زنجان با مسئول بسیج دانشجویی استان

دیدار مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان با رییس هیات تکواندو استان در خصوص حمایت و مساعدت از مستضعفین استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان زنجان، جلسه مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان با رئیس هیات تکواندو برای بررسی و همفکری تشکیل کلاس های تکواندو در مناطق آسیب پذیر و حاشیه نشین شهر با هدف رشد و تربیت جوان های متعهد و متخصص تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه ابوالفضل صابری مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان به تاریخچه برنامه های خیریه ای و روند مطالعاتی و مطالبه گری آن در کشور و ثبت تجربه های ارزشمند آن پرداخته و با اشاره به تشکیل قرارگاه "شهید اسداللهی" ذیل قرارگاه خاتم در سال 94 و انجام روند آزمایشی طرح در 3 استان گفت:  تفاهم نامه با موضوع آسیب های اجتماعی در سال قبل با وزارت کشور منعقد شده و از 10 استان منتخب، زنجان نیز به عنوان استان هدف قرار گرفت که آمار گیری و شروع به کار موضوع، در 3 منطقه از 7 منطقه موجود آغاز گردیده است.

صابری از ایجاد کارگروه های اشتغال، ازدواج، اعتیاد و ورزش قرارگاه تحول اجتماعی اشاره کرده و از آمادگی قرارگاه برای همکاری همه جانبه با هیات تکواندو استان در رشته تکواندو را یادآور شد.

در ادامه علی سپهری با استقبال از اقدام سازمان بسیج دانشجویی استان، ضمن تشکر و قدردانی با اشاره به دغدغه های هیات تکواندو برای ایفای نقش اجتماعی خود در همین خصوص گفت: سازمان بسیج دانشجویی به صورت تمام و کمال روی مساعدت و همکاری هیات تکواندو استان حساب کند. یقینا هیات تکواندو از هیچ گونه تلاشی در راستای کمک به این مقوله مهم و ارزشمند دریغ نخواهد کرد.

رییس هیات تکواندو استان افزود: دستگیری و حمایت مستضعفین در فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران مسبوق به سابقه می باشد چرا که این فدراسیون سالانه تحت عنوان برنامه زکات ورزشی کمک شایانی را به محرومین در خصوص ورزش دارد که امیدواریم در این شرایط جامعه این حرکت پر رونق تر از گذشته در تمامی استانهای کشور جاری گردد.

در پایان مجید بهرامی مسئول کارگروه ورزش نیز ضمن اشاره به بازدید مسئولین کشوری از مناطق مورد نظر افزود: با کمک و همکاری سازمان بسیج دانشجویی و هیات تکواندو استان مطمئنا به هدف مهم و والا دو مجموعه در رابطه با گسترش ورزش تکواندو در مناطق مدنظر خواهد رسید.

  • 08:29
  • 1399/08/03
  • 41206