به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان، رقابت های هفته سوم و چهارم از دور برگشت هشتمین دوره لیگ پومسه استان در بخش مردان روز جمعه - 24 بهمن در خانه تکواندو برگزار شد.
نتایج کسب شده تا پایان هفته چهارم به شرح ذیل است:
کمربند زرد:
رده سنی زیر ۷ سال:
۱- علی جمالی
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-محمدمهدی امینی
۲-ماهان مجیدی
۳-محمدطاها حاتمی-شاهرخ پارسی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-سروش منصوری
۲-فرهاد اصغری
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-عرفان محمدیان
کمربند سبز:
رده سنی زیر۷سال:
۱-کیارش فرامرزی
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-امین پاک طینت
۲-سید محمدصالح موسوی
۳-امیرحسین طالبی نجف آبادی-امیرمحمد رحیمی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-سینا اخلاصی
۲-فواد قاسمی
۳-امیرمحمد محمدی نژاد-محمدصالح خیرآبادی
کمربند آبی
رده سنی زیر ۷ سال:
۱-امیرحسین زینی
۲-امیرمهدی جعفری
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-متین مهوری
۲-سجاد جعفر زاده
۳-علیرضا موسویان-امیرعلی هاشمی
رده سنی ۱۲ تا۱۴ سال:
۱-محمد طه خدادادی
۲-امیر حسین عاشوری
۳-مرتضی شفیعی -شایان مرادی
رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
۱-یوسف ناصری
ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-محمد حیدری
ابداعی ۱۸ تا ۳۰ سال آبی
۱-هادی طالبی
تیمی رده کمربند سبز و آبی
رده سنی زیر ۱۴ سال:
۱-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان
۲-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان(الف)
۳-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان( ب)-شهید حججی
رده قرمز
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- محمد مهدی چهارده معصومی
۲- سید امیر حسین حسینی
۳-محمد مهدی یزد خواستی – حسین اسحاقی دورهونی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-محمد مسعود چهارده معصومی
۲- رامین حاتمی
۳- مبین حسینی -محمد عرشیا مغیث
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال :
۱-محمد سنجابی
۲- نیما فتوحی بافقی
۳-امیر حسین براتی- امیر محمد عمو سطانی
رده سنی۱۸ تا ۳۰ سال قرمز:
۱-رضا حاج آقایی دستگردی
ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال قرمز:
۱- یونس کاظم زاده
تیمی زیر ۱۴ سال قرمز:
۱- نصر
۲- باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان
رده مشکی
رده سنی زیر ۱۲ سال:
۱-حسین رحیمی
۲-علیرضا شاهپوری
۳-امیر سبحان حیدری- امیر علی فراهانی
رده سنی۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- امیر رضا اسماعیل
۲-علیرضا زرینی
۳-عادل منصوری-دانیال شهبازی
رده سنی۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- یاسین وکیلی
۲- مسیح ایران نژاد
۳-مهزیار صدری-محمد جواد حقانی فرد
رده سنی۱۸ تا ۳۰ سال:
۱- امین مرادی
۲- علی بهمنی
۳- محمد امین یوسفی – ابوالفضل منعمی
رده سنی۳۱ تا ۴۰ سال:
۱- بهزاد عزیز الهی
۲-سلمان قنبری
۳-سید ناصر منعوی – رضا هاشم پور
رده سنی۴۱ تا ۵۰ سال:
۱-مظفر زمانی
۲-احمد فراهانی
۳- مهدی حکیمی
رده سنی ۵۱تا ۶۰ سال:
۱-اسدالله مهرابی کوشکی
۲- حسین ایران نژاد
تیمی///
رده سنی کمتر از ۱۴ سال:
۱- آکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی
۲-آکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی الف
۳- کوثر- شهید نصر
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-اکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی
۲- باشگاه ستارگان درخشان فلاروجان
رده سنی بالای ۱۸ سال:
۱- سپاهان
ابداعی///
رده سنی کمتر از۱۴ سال:
۱-محمد مهدی قصری
۲- علی موذنی
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-علی مرادی
۲- مهدی جعفر زاده
رده سنی بالای ۱۸ سال:
۱-عرفان بهالویی
۲-علی صفاری
بهترین ها///
داورنمونه: داود صانعی
بازیکن فنی لیگ برتر:
هفته سوم: امین مردادی
هفته چهارم: علی بهمنی
بازیکن فنی لیگ دسته یک : محمد طه خدادادی
مربی نمونه:علی سلمانی