به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیستمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره شهید تکواندوکار مدافع حرم محسن حججی با حضور 11 تیم از امروز (دوشنبه - ششم دی ماه) کار خود را آغاز کرد.
پنج تیم شهرداری ورامین، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی، جوانه و مس سونگون ورزقان در گروه اول قرار دارند که رقابتهای هفته اول و دوم از این گروه انجام شد
نتایج کسب شده رقابتهای هفته اول و دوم از گروه اول به شرح زیر است:
نتایج مبارزات هفته اول:
دیدار اول///
« تیم فرمانیه یک – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان 7»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
سیاوش اسدپور 33 – هیربد صادقی 30
مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):
امیرمحمد مبارکی 19 – محمدحسن پلنگ افکن 22
مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):
ابوالفضل قشقایی 25 – پاشا عطاردی27
مبارزه چهارم (وزن 74- کیلوگرم):
بهزاد امیری 17 – ابوالفضل یعقوبی 32
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
عرشیا باقری 3 – میرهاشم حسینی 24
مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم):
معراج دهاقین 23 – علی احمدی 39
مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم):
دانیال یزدان پرست 8 – عرفان ناظمی 10
مبارزه هشتم (وزن 58- کیلوگرم):
رضا جمشیدی 25 – حسین لطفی 27
دیدار دوم///
«تیم دانشگاه آزاد اسلامي 6 - تیم مجتمع فرهنگي ورزشي جوانه 2»
مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم):
محمدطاها شمخالی 37 - علی عزیزی16
مبارزه دوم (وزن 74- کیلوگرم):
دانیال بزرگی 27 - جمشید جمشیدپور 16
مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم):
کریم سام دلیری 16 - آرین حیدری 14
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
باربد جباری 32 - رضا نجات 11
مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم):
فرشاد قیاس شندی 15 - نیما مهر علی 12
مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):
آرین ابراهیم زاده 28 - علی طلشکی 8
مبارزه هفتم (وزن 63- کیلوگرم):
فرشاد عبادزاده 10 - علیرضا عباسی 26
مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم):
امیررضا صفرخانلو 10 - مهدی کاووسی 30
نتایج مبارزات هفته دوم:
دیدار اول///
«تیم دانشگاه آزاد اسلامي 5 – تیم شهرداری ورامین 3»
مبارزه اول (وزن 74- کیلوگرم):
دانیال بزرگی 23 - امیررضا صادقیان 17
مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):
هادی تیران ولی پور 24 - عرفان بزرگی 14
مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم):
مهدی قیاسی زاده 29 - سعید فتحی 9
مبارزه چهارم (وزن 87+ کیلوگرم):
فرشاد قیاس شندی 23 - حسین سیاه منصوری 29
مبارزه پنجم (وزن 54 کیلوگرم):
آریان ابراهیم زاده 34 - سروش حسینی 16
مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
علیرضا علیخان زاده 4 - علی اصغر علی مرادیان 24
مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):
محمدطاها شمخالی 10 - مهدی محمدی گواری 7
مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم):
امیررضا صفرخانلو 24 - امیرسینا بختیاری 33
دیدار دوم///
«تیم باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان 5 – تیم مجتمع فرهنگي ورزشي جوانه 3»
مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
حسین لطفی 26 - رضا نجات 15
مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
هیربد صادقی 11 - علی طلشکی 9
مبارزه سوم (وزن 87+ کیلوگرم):
عرفان ناظمی 13 - نیما مهرعلی 8
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی عسگری 30 - حسین گلخنی 25
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
میرهاشم حسینی 29 - علی عزیزی 5
مبارزه ششم (وزن 63- کیلوگرم):
محمدحسن پلنگ افکن - علیرضا عباسی/ انصراف پلنگ افکن - برنده عباسی
مبارزه هفتم (وزن 74- کیلوگرم):
ابوالفضل یعقوبی - جمشید جمشیدپور/ انصراف یعقوبی - برنده جمشیدپور
مبارزه هشتم (وزن 87- کیلوگرم):
علی احمدی - آرین حیدری/ انصراف احمدی - برنده حیدری