به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته سوم تا پنجم (پایانی) از مرحله اول رقابتهای گروه دوم از بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" یادواره شهید تکواندوکار محمدحسین گیتی نما با حضور شش تیم، امروز (جمعه - 24 دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
تیمهای آزمایشگاه آراد البرز، باشگاه مقاومت، باشگاه یزدان، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو صومعه سرا و هیات تکواندو شهرستان نوشهر در گروه دوم با یکدیگر به رقابت پرداختند.
نتایج کسب شده در رقابتهای هفته سوم تا پنجم به شرح زیر است:
نتایج مبارزات هفته سوم:
«تیم آزمایشگاه آراد البرز 3 – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 5 »
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
کسری محمدعلیزاده 25 – امیررضا محمدی 4
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
کاوه خالدیان 36 - تورج خزایی 26
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
امیررضا قره حسنلو صفر - عرفان جمشیدی 21
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
بابک عینی 26 - امیررضا حسینی 27
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
سینا مفاخری 20 - محمدرضا جمشیدی 16
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
امیرحسین محمودی 22 - مهدی رضا حسن امرجی 23
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
شروین شعبانی 8 - علی علیمحمدی 28
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
امین ورمه زیار یک - امیرحسین صادقی 11
« تیم باشگاه مقاومت 4 – تیم باشگاه یزدان 4»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
حسین حسین زاده 4 - مجتبی حسین زاده 6
مبارزه دوم (وزن 87+ کیلوگرم):
مهدی مجازی 16 - ارسلان اصغری 6
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
علی چهرقانی 5 – یاسین حسن زاده 5/ راند طلایی - برنده نماینده باشگاه یزدان
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
پارسا کمالی 30 - سینا سلیمانی 9
مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد شمسایی 9 - امیرعباس نیکخو 8
مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم):
امیررضا قاسمی 26 - امیرحسین مهربانی 22
مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):
فردین سخاوت فر صفر - یزدان امجدیان 15
مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم):
سیدالیاس طباطبایی 5 - سالار آذربد 25
« تیم هیات تکواندو صومعه سرا یک - تیم لوازم خانگی کن 7»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
ابوالفضل داداشی 36 - احمدرضا کاکاوند 29
مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):
سینا تقی پور 12 - نیما نوری 32
مبارزه سوم (وزن 87+ کیلوگرم):
علیرضا ثمینی 19 - محمد ابراهیم حسینی 30
مبارزه چهارم (وزن 74- کیلوگرم):
سیدرضا موسوی 8 - امیرحسین امجدیان 30
مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
پدرام بهرامی 17 - امیرحسین گندمکار 23
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
سیدعلی موسوی 3 - سپهر فیاض زاده 23
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا دبیری 21 - امیرحسین سیاهکالی 25
مبارزه هشتم (وزن 58- کیلوگرم):
ابوالفضل آذری - مهرشاد قلیچ/ انصراف نماینده هیات تکواندو صومعه سرا - برنده نماینده لوازم خانگی کن
نتایج مبارزات هفته چهارم:
«تیم آزمایشگاه آراد البرز 7 – تیم هیات تکواندو صومعه سرا یک»
مبارزه اول (وزن 74- کیلوگرم):
سینا مفاخری 15 - امیرمحمد مهدی زاده 6
مبارزه دوم (وزن 80- کیلوگرم):
امیرحسین فلاحتکاری 6 - سیدعلی موسوی 2
مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم):
حسین مهدوی 21 - محمدرضا دبیری 3
مبارزه چهارم (وزن 87+ کیلوگرم):
علی طاهرخانی 4 - علیرضا ثمینی 25
مبارزه پنجم (وزن 54- کیلوگرم):
کسری مهرعلیزاده 29 - ابوالفضل داداشی 27
مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
اشکان جمالی نژاد - عدم حضور نماینده هیات تکواندو صومعه سرا
مبارزه هفتم (وزن 63- کیلوگرم):
امیررضا قره حسنلو 43 - ابوالفضل آذری 22
مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم):
بابک عینی 22 - پدرام بهرامی 14
« تیم باشگاه مقاومت 6 – تیم هیات تکواندو نوشهر 2»
مبارزه اول (وزن 68- کیلوگرم):
حامد اصغری 24 - یاسین نجاریان 2
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
پارسا کمالی 11 - پویان جعفر صالحی 7
مبارزه سوم (وزن 87+ کیلوگرم):
پوریا عرفانیان 14 - محمد شرج خیری یک
مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا محبی 30 - امیرحسین پورآهنگر 4
مبارزه پنجم (وزن 54- کیلوگرم):
مهران رضایی 25 - امیررضا جمشیدی 4
مبارزه ششم (وزن 63- کیلوگرم):
سیدامیرحسین طاهری 11 - عرفان جمشیدی 12
مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):
محمد صفایی 21 - مجتبی مالامیری 6
مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
امیررضا قاسمی 10 - محمدرضا جمشیدی 12
« تیم لوازم خانگی کن 4 – تیم باشگاه یزدان 4»
مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم):
فرزام تنهایی 5 - یزدان امجدیان 22
مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):
آرش وزیری دوست 13 - سالار آذربد 14
مبارزه سوم (وزن 54- کیلوگرم):
امیرمحمد اسدی 25 - مجتبی حسین زاده صفر
مبارزه چهارم (وزن 74- کیلوگرم):
کامران کاظمی 14- امیرحسین قهرمانی 5
مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
سیدآرین خیری 34 - یاسین حسن زاده 36
مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
امیرماهان محمدی 40 - سینا سلیمانی 5
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
سیدیاسین آزاد منجیری 22 - امیرعباس نیکخو 12
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
حسین فتحی 17 - علیرضا علیپور 6
نتایج مبارزات هفته پنجم (پایانی):
«تیم آزمایشگاه آراد البرز یک – تیم باشگاه مقاومت 7 »
مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
اشکان جمالی نژاد 29 - محمد شرفی 25/ 10 اخطاره شدن نماینده آزمایشگاه آراد البرز - برنده نماینده باشگاه مقاومت
مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):
ارشیا شیرازی 9 - حامد اصغری 22
مبارزه سوم (وزن 80- کیلوگرم):
امیرحسین فلاحتکار 7 - محمد صفایی 19
مبارزه چهارم (وزن 87+ کیلوگرم):
علی طاهرخانی یک - پوریا عرفانیان 15
مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
امیررضا قره حسنلو 11 - سیدامیرحسین طاهری 32
مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):
کسری مهرعلیزاده یک - مهران رضایی 8
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
حسین مهدوی 33 - محمد شمسایی 12
مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
سینا مفاخری 23 - شهاب یوسفی 26
« تیم هیات تکواندو صومعه سرا 6 - تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 2»
مبارزه اول (وزن 87+ کیلوگرم):
علیرضا ثمینی 13 - ارسلان اصغری 5
مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
ابوالفضل داداشی 23 - امیررضا حسنی 3
مبارزه سوم (وزن 74- کیلوگرم):
حسن گلخنی - امیرحسین قهرمانی/ انصراف نماینده باشگاه یزدان - برنده نماینده هیات تکواندو صومعه سرا
مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم):
امیرحسین شکری 40 - علی قمی 41
مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
پدرام بهرامی 5 - سالار آذربد 3
مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا دبیری 26 - امیرعباس نیکخو 9
مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):
عدم حضور نماینده این تیم - یزدان امجدیان / برنده امجدیان
مبارزه هشتم (وزن 58- کیلوگرم):
عدم حضور نماینده این تیم – سینا سلیمانی/ برنده سلیمانی
«تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر یک - تیم لوازم خانگی کن 7»
مبارزه اول (وزن 63- کیلوگرم):
امیرحسین متاجی 7 - نیما نوری 23
مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):
ایرج خزایی پول صفر - آرش وزیری 7
مبارزه سوم (وزن 74- کیلوگرم):
محمدرضا جمشیدی 8 - امیرحسین امجدیان 13
مبارزه چهارم (وزن 80- کیلوگرم):
مجتبی مالامیری 5 - سپهر فیاض زاده 18
مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم):
علی علیمحمدی 3 - امیرحسین سیاهکالی 4
مبارزه ششم (وزن 87+ کیلوگرم):
امیرحسین صادقی 9 - ابراهیم حسینی 7
مبارزه هفتم (وزن 58- کیلوگرم):
تورج خزایی 26 - ماهان محمدی 29
مبارزه هشتم (وزن 54- کیلوگرم):
امیررضا محمدی 4 - امیرمحمد اسدی 20