به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو ؛یازدهمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاههای آسیا با حضور106 تکواندو کار در قالب 17 تیم از11 کشور ( ایران سه تیم ، هند دو تیم ، عراق دو تیم ، ازبکستان دو تیم ، قزاقستان دو تیم ، افغانستان، اردن ،عمان، پاکستان، امارات و پناهندگان ) از صبح امروز شنبه 14 اسفند ماه در خانه تکواندو و به میزبانی ایران برگزارشد.
نتایج این رقابتها به شرح زیر است؛
وزن اول ( 54 کیلو گرم )
مرحله یک هشتم نهایی
حسین لطفی ( تیم فرمانیه ) 23_ علی شکور نظری( تیم افغانستان)3
امیر رضا مددی ( تیم پناهندگان ) 10 - جا خونگیر خوابیدو ( تیم دو ازبکستان) 25
لیث الراشد ( تیم اردن) 10 _ ایلانوژاویل گازینو( تیم کاز قزاقستان) 6
عبدالرحمان مونیرالسعدی ( تیم عمان ) 2 _ آزیدت دوسین بک( تیم کاز قزاقستان) 22
شهزیب خان (پاکستان) 31_-آروانیدا (هند)9
سجاد صفا یاسین آمد (تیم عراق) 3 - علی توکلی(تیم شهرداری ورامین ) 16
عباس ناعم موات ( تیم عراق )12 – امو نجول اوتاجانف (ازبکستان) 10
امیر عباس رهنما ( لوازم خانگی کن ) 21 -امان کومار ( تیم هند ) قرعه استراحت 12
مرحله یک چهارم حسین لطفی ( فرمانیه ) 27 - جاخونگیر خدابیدو (ازبکستان) 12
لیث الراشد ( اردن ) 18 - آزیدت دسین بک ( قزاقستان) 13
شهزییب خان( پاکستان) 16- علی توکلی ( شهرداری ورامین ) 17
آموبخون اتاجانف ( ازبکستان) 5- امیر عباس رهنما ( لوازم خانگی کن) 13
مرحله نیمه نهایی
حسین لطفی ( فرمانیه) 12 - لیث الراشد ( اردن ) 13
علی توکلی ( شهرداری ورامین )2 - امیر عباس رهنما(لوازم خانگی کن) 3
مرحله نهایی:
حسین لطفی ( فرمانیه ) 7 - امیر عباس رهنما ( لوازم خانگی کن ) 8
وزن دوم ( 58 – کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
محسن رضایی ( افغانستان ) قرعه استراحت
محمد ناأم فرتویی ( عراق ) 20 - اوتابک ترگان بکوف( ازبکستان) 18
علی اصغرعلی مرادیان ( شهرداری ورامین ) 23 -پالاش تامولی ( هند) 3
علیرضا ابراهیمی ( پناهندگان ) 15- ابوالمهدی عبدالجلال( عراق) 17
آمانوبل بگیم یتوف ( قزاقستان )13 - متین رضایی( لوزام خانگی کن ) 18
آنش دان دوتیا ( هند ) 2 - رخات راکی ( تیم قزاقستان) 19
دنیور ماهکامو ( ازبکستان ) 16 - ابراهیم صفری ( امارت ) 27
محمد صادق دهقانی ( تیم فرمانیه )
مرحله یک چهارم
محسن رضایی ( افغانستان ) 16 - اتابک ترگانبکوف ( ازبکستان)8
علی اصغر مرادیان ( شهرداری ورامین ) 28 - ابوالمهدی عبدالجلال( عراق) 4
متین رضایی ( لوازم خانگی کن) 26 -رخات راکیو (قزاقستان) 24
محمدصادق دهقانی(فرمانیه) 25 - ابراهیم صفری ( امارات) 29
مرحله نیمه نهایی
محمدصادق دهقانی(فرمانیه) 16- متین رضایی ( لوازم خانگی کن) 11
محسن رضایی ( افغانستان ) 4 - علی اصغر مرادیان ( شهرداری ورامین ) 10
مرحله نهایی
علی اصغر مرادیان ( شهرداری ورامین) 8 - محمد صادق دهقانی ( فرمانیه) 12
وزن سوم ( 63- کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
زید الهلاوانی ( اردن ) قرعه استراحت
علی سینا عزیزی ( پناهندگان ) 8 -عسکر اوتی جین (قزاقستان) 18
محمد حسن پلنگ افکن ( شهرداری ورامین )24 - اکاش بهار داج( باشگاه پلیس عراق)4
محمد ارباز خان ( پاکستان ) یک - یاشا عطاردی ( باشگاه امال عراق ) 13
نیازپلا تو ( ازبکستان )12 - آتورشایکینو ( قزاقستان ) 10
میثم رضایی ( افغانستان ) یک - فرزان عاشور زاده ( باشگاه کن ) 13
خدابردی زیدلایف ( ازبکستان ) 8 -محمد السا یر الا(تیم عراق) 6
سروش احمدی ( فرمانیه ) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
فرزان عاشورزاده(باشگاه کن ) 29 - نیازپلا تو ( ازبکستان ) 13
پاشا عطاردی ( امانه عراق ) 7 - محمد حسن پلنگ ( شهرداری ورامین ) 5
زیدا الهلاوانی ( اردن ) 20 - عسکر اوتی جین ( قراقستان) 2
خدابردی زیدلایف ( ازبکستان)2 - سروش احمدی(فرمانیه ) 22
مرحله نیمه نهایی:
فرزان عاشورزاده(باشگاه کن ) 7- سروش احمدی(فرمانیه ) 10
زیدا الهلاوانی ( اردن ) 13 -پاشا عطاردی ( امانه عراق ) 8
مرحله نهایی:
سروش احمدی(فرمانیه ) 21 - زیدا الهلاوانی ( اردن ) 15
وزن چهارم ( 68 – کیلو گرم )
مرحله یک هشتم نهایی
البیک رشیدوف ( تیم ازبکستان ) استراحت
عدنان مقصود ( تیم پاکستان ) 4 - راوی کان یال( تیم هند ) 38
ناوین ( هند) یک - دیوربک توخالبیف ( ازبکستان ) 22
ابوالفضل قشقایی ( تیم فرمانیه )20 - عرفان بزرگی ( شهرداری ورامین )10
محمد حسین زاهدی ( باشگاه کن ) 24- ابوالفضل یعقوبی ( امارات )12
غلام مرتضی صالح ( افغانستان) 17- احمد رضایی ( پناهندگان )3
احمد خلیل ال قاضی ( عراق )6 -میرژان عبدلا( قزاقستان )26
یراسلی آراپ بای ( قزاقستان) - استراحت
مرحله یک چهارم
اولبک رشیدوف ( ازبکستان) 33 - راوی کان یال( هند ) یک
دیوربک توخالبیف ( ازبکستان) 9 -عرفان بزرگی ( شهرداری ورامین) 12
محمد حسین زاهدی ( باشگاه کن ) 27 -غلام مرتضی صالح (افغانستان) 5
میرژانعبدلا( کازقزاقستان) 11- یراسلی آراپ بای ( قزاقستان) 27
مرحله نیمه نهایی
اولبک رشیدوف ( ازبکستان) 18-عرفان بزرگی ( شهرداری ورامین) یک
محمد حسین زاهدی ( باشگاه کن )30 - یراسلی آراپ بای ( قزاقستان) 12
مرحله نهایی:
اولبک رشیدوف ( ازبکستان) 25 - محمد حسین زاهدی ( باشگاه کن ) 8
وزن پنجم ( 74 – کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
جوربیک جونوف ( ازبکستان) - استراحت
مهدی محمدی ( پناهندگان) 7 -اکاشی هودا ( هند ) 19
عبدالرخمون مارییوف ( قزاقستان) قرعه استراحت
دانیال بزرگی ( فرمانیه ) قرعه استراحت
سید امید حسینی ( البصره عراق ) قرعه استراحت
نجمدین کثیوخوجیف ( ازبکستان) 19 - میر هاشم حسینی ( شهرداری ورامین ) 18
محمد مهدی عمادی ( باشگاه کن ) 11- مادی آیو مافیر ( قزاقستان) 5
شیوانوس تاگی ( هند ) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
جوربک جونوف( ازبکستان) 28 - آکاشی هودا ( هند) 19
عبدالراخموم ماری یوف ( قزاقستان) 2 - دانیال بزرگی ( فرمانیه ) 15
سید امید حسینی ( البصره عراق ) 19 - نجمدین کثیوخوجیف ( ازبکستان) 16
محمد مهدی عمادی ( باشگاه کن) 17 - شیوانوس تاگی ( هند ) یک
مرحله نیمه نهایی
محمد مهدی عمادی ( باشگاه کن ) 27 - سید امیر حسینی ( البصره عراق) 16
جوربک جونوف (ازبکستان) 16 - دانیال بزرگی ( فرمانیه ) 19
مرحله نهایی:
دانیال بزرگی (فرمانیه) 26 - محمد مهدی عمادی ( باشگاه کن) 21
وزن ششم ( 80 – کیلو گرم )
یک هشتم نهایی
شوخرات سالایو ( ازبکستان) قرعه استراحت
علی اشکوریان ( فرمانیه ) 23 -امران ( هند ) 3
مصطفی یاسر حسینی ( عراق ) قرعه استراحت
نرلان میرزابیف ( قزاقستان) قرعه استراحت
مسعود خوش نیت ( افغانستان ) قرعه استراحت
محمد اقبالی ( تیم پاکستان ) - محمد مهدی گواری ( پناهندگان )
شی رای ( هند ) 10 - محمد حسین یزدانی (شهرداری ورامین ) 30
آرین سلیمی (باشگاه کن ) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
شوخرات سالایو( ازبکستان) 25 - علی اشکوریان ( فرمانیه ) 4
مصطفی ناصرحسینی(عراق) 5 - نرلان میرزابیف ( قزاقستان) 12
مسعود خوش نیت ( افغانستان) 23 - محمد مهدی گواریان (پناهندگان) 14
محمد حسین یزدانی ( شهرداری ورامین ) 19 - ارین سلیمی ( باشگاه کن ) 21
مرحله نیمه نهایی
شوخرات سالایو( ازبکستان) یک - نرلان میرزابیف ( قزاقستان) صفر
مسعود خوش نیت ( افغانستان) 3 - آرین سلیمی ( باشگاه کن) 13
مرحله نهایی
شوخرات سالایو( ازبکستان) 25 - آرین سلیمی ( باشگاه کن) 11
وزن هفتم ( 87 – کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
اسماعیل دیسبای ( قزاقستان ) قرعه استراحت
ادریس خان ( پاکستان ) 10- ساتویندر ( هند) 9
مهدی قیاسی زاده ( البصره عراق) 17 - امیر حسین کولیوند ( پناهندگان ) یک
محمد طاها شمخانی ( باشگاه کن ) 10 - نیکتا رافالویچ ( ازبکستان ) 16
علی آل هاشمی ( عمان ) 6 - مهران برخورداری ( باشگاه کن ) 26
سالار رحمتی ( شهرداری ورامین ) 12 - مهدی جلالی ( فرمانیه ) 19
شاشاک پاتیل ( هند ) 4 - امیر محمد قهرمانی( باشگاه اس جی امارات )21
فاهد ( تیم اردن ) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
اسماعیل دیسبای ( قزاقستان ) 16 - آدریس خان ( پاکستان) 3
مهدی قیاسی زاده ( عراق) 6 - نیکیتا رافالویچ ( ازبکستان) 17
مهران برخورداری ( باشگاه کن ) 19 - مهدی جلالی ( فرمانیه ) 18
امیر محمد قهرمانی ( امارات ) 17 - فهد صبری ( اردن ) 24
مرحله نیمه نهایی
اسماعیل دیسبای ( قزاقستان ) 9 - نیکیتا رافالویچ ( ازبکستان) 7
مهران برخورداری ( باشگاه کن ) 16 - فهد صبری ( اردن ) 7
مرحله نهایی
مهران برخورداری ( باشگاه کن ) 2 -اسماعیل دیسبای ( قزاقستان ) 11
وزن هشتم (87 + کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
سجاد مردانی ( باشگاه کن ) قرعه استراحت
سهیل محمدیان (تیم عراق) قرعه استراحت
اکشای کومار ( هند ) 3 - مهدی عابدینی ( فرمانیه ) 18
علی احمدی ( شهرداری ورامین ) قرعه استراحت
همزه عمر سعید( پاکستان) قرعه استراحت
کودیربیک ارلوروف( ازبکستان) یک - علی اکبر امری ( پناهندگان) 19
آرش دباغ تفرشی ( امارات ) 22 - آرمان تاجیک ( پناهندگان )2
شوخوروخ رجبف (ازبکستان) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
سجاد مردانی (باشگاه کن )25 - سهیل محمدیان (تیم عراق)18
آکاشی کومار ( هند) 7 - علی احمدی ( شهرداری ورامین) 21
همزه عمو سعید ( پاکستان) 6 - علی اکبر امیری( پناهندگان ) 7
آرمان تاجیک ( پناهندگان ) 2-شوخوروخ رجبف (ازبکستان) صفر
مرحله نیمه نهایی
سجاد مردانی ( باشگاه کن ) 12 - علی احمدی ( شهرداری ورامین ) 4
علی اکبرامری(پناهندگان) 2 - آرش دباغ تفرشی ( امارات) 11
مرحله نهایی
سجاد مردانی ( باشگاه کن ) 6- آرش دباغ تفرشی ( امارات) 13