به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قم؛ مسابقات تکواندو ویژه فرزندان طلاب حوزه علمیه قم در تمامی گروههای سنی و ردهکمربندی و باحضور ۱۲۰ شرکت کننده با همکاری هیات تکواندو استان و مرکز خدمات حوزه علمیه قم، روز پنجشنبه - ۱۹ اسفندماه در خانه تکواندو "شهیدان برجعلیزاده" استان قم برگزار شد.
محمد جمشیدی "رئیس هیات تکواندو استان"، حجت الاسلام و المسلمین مجید ستوده "مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه قم"، حجت الاسلام بنیعلی "معاون فرهنگی مرکز خدمات حوزه"، رئیس جعفری "مسئول تربیتبدنی مرکز خدمات حوزه" از برگزاری مسابقات تکواندو بازدید کردند.
نفرات برتر به تفکیک گروهسنی و رده کمربند در دو بخش کیوروگی و پومسه به شرح ذیل معرفی شدند:
نفرات برتر مسابقات کیوروگی///
رده سنی خردسالان و نونهالان (سبز – آبی)؛
وزن اول:
مقام اول: سید علی هاشمی (کد مرکز ۸۹۰۱۱)
مقام دوم: محمد امینی (کد مرکز ۱۴۵۱۷۱)
مقام سوم: هاد نفتیاف (کد مرکز ۸۴۶۷۸)
مقام سوم مشترک : محمدصادق حسنی (کد مرکز ۶۸۲۴۰)
وزن دوم :
مقام اول : محمد مهدی انصاری (کد مرکز ۷۰۵۱۹)
مقام دوم : حسین وحیدی (کد مرکز ۴۱۷۹۱)
مقام سوم : محمد حمیدیزارع (کد مرکز ۳۵۸۷۰)
مقام سوم مشترک : علی افضلی (کد مرکز ۷۰۹۰۲)
وزن سوم :
مقام اول : محمدحسین کریمی (کد مرکز ۵۹۵۴۴)
مقام دوم : حسین منافاف (کد مرکز ۱۸۳۹۰۹)
مقام سوم : محسن عشقی (کد مرکز ۵۱۱۴۳)
مقام سوم مشترک : علی نصرتی (کد مرکز ۹۱۷۰)
وزن چهارم :
مقام اول : محمد حسن یوسفی (کد مرکز ۱۰۸۳۹۶)
مقام دوم : محمدمهدی خادمیوفا (کد مرکز ۴۸۸۷۴)
مقام سوم : سیدعلیرضا حسینی (کد مرکز ۶۲۸۷۳)
مقام سوم مشترک : محمد عرفان عظیمی (کد مرکز ۱۴۳۱۹۴)
وزن پنجم :
مقام اول : علی صالحی (کد مرکز ۸۵۵۰۸)
مقام دوم : سیدمحمدجواد تقوینژاد (کد مرکز ۷۵۴۸۸)
مقام سوم : محمدحسین محمدی (کد مرکز ۸۵۶۹۱)
وزن ششم :
مقام اول : علی فاضل (کد مرکز ۵۵۴۶۶)
مقام دوم : محمدباقر ترکاشوند (کد مرکز ۲۴۰۶۵)
مقام سوم : محمدرضا رمضانپور (کد مرکز ۶۹۰۶۰)
مقام سوم مشترک : محمد حسن علییاری (کد مرکز ۳۰۴۱۳)
رده سنی خردسالان و نونهالان (قرمز – مشکی)؛
وزن اول :
مقام اول : علی مصلحی (کد مرکز ۳۰۲۶۸)
مقام دوم : محمدحسین کاظمی (کد مرکز ۳۲۵۸۹)
مقام سوم : محمدرضا اله دادیان (کد مرکز ۸۰۲۳۶)
مقام سوم مشترک: محمدامین محمدی (کد مرکز ۹۸۸۵۴)
وزن دوم :
مقام اول : متین فصیحی (کد مرکز ۶۴۰۴۱)
مقام دوم : محمدامین ولی نژاد (کد مرکز ۵۹۱۷۵)
مقام سوم : سیدمحمدحسن حسینی (کد مرکز ۶۹۶۹۶)
مقام سوم مشترک: محمدحسن دهقانی (کد مرکز ۹۲۹۰۹)
وزن سوم :
مقام اول : ابوالفضل فهیمی (کد مرکز ۶۲۱۳۵)
مقام دوم : محمدعلی اله دادیان (کد مرکز ۸۰۲۳۶)
وزن چهارم :
مقام اول : محمدجواد بابایی (کد مرکز ۵۶۱۵۴)
مقام دوم : محمدصادق گنجی (کد مرکز ۴۵۳۹۸)
وزن پنجم :
مقام اول : محمد حسام حامدی (کد مرکز ۳۰۸۰۹)
مقام دوم : محمدحسین ظریفکار (کد مرکز ۵۱۷۶۰)
مقام سوم : سیدحسین طباطبایی (کد مرکز ۲۲۳۶۶۰)
ردهسنی نوجوانان؛
وزن اول:
مقام اول : سیدمحمدصادق داوود الموسوی (کد مرکز ۱۷۶۶۱)
مقام دوم : مهدی نفتیاف (کد مرکز ۸۴۶۷۸)
مقام سوم : محمدحسین آقایی (کد مرکز ۲۰۲۰۶)
مقام سوم مشترک : سیدمحمدحسین حسینی (کد مرکز ۶۹۶۹۶)
وزن دوم :
مقام اول : علیرضا جعفری (کد مرکز ۴۴۷۲۰)
مقام دوم : محمدرضا مظفری (کد مرکز ۹۹۳۹ )
مقام سوم : علیرضا علییاری (کد مرکز ۳۰۴۱۳)
نفرات برتر مسابقات پومسه///
رده سنی خردسالان (کمربند زرد ـ سبز) :
مقام اول : علی معصومی (کد مرکز ۱۴۹۷۰)
مقام دوم : سیدعلی اکبر موسوی (کد مرکز ۸۷۶۲۴)
مقام سوم : علی قلعهنویی (کد مرکز ۲۰۳۸۰)
رده سنی نونهالان (کمربند زرد ـ سبز) :
مقام اول : سیدعلی اکبر حسامپور (کد مرکز ۲۲۳۹۲۵)
مقام دوم : امیرعلی فاطمینیا (کد مرکز ۴۶۷۸۴)
مقام سوم : سیدعلی مرتضوی (کد مرکز ۲۴۸۹۷۲)
رده سنی خردسالان (کمربند آبی) :
مقام اول : محمد سجاد احدی (کد مرکز ۱۸۸۵۸۱)
مقام دوم : سیدصدرا مشتاقنیا (کد مرکز ۴۷۵۵۹)
مقام سوم : سهیل کریمی (کد مرکز ۵۹۵۴۴)
رده سنی نونهالان (کمربند قرمز ـ مشکی) :
مقام اول : محمدجواد احدی (کد مرکز ۱۸۸۵۸۱)
مقام دوم : حسن شمیلپور (کد مرکز ۳۵۱۱۰)
مقام سوم : محمدحسن سیفی (کد مرکز ۱۰۸۳۹۶)
رده سنی نوجوانان (کمربند دان ۱ و ۲) :
مقام اول : حسین شمیلپور (کد مرکز ۳۵۱۱۰)
مقام دوم : معراج اسدی (کد مرکز ۲۹۷۶۷)
مقام سوم : سیدعلی مشتاقنیا (کد مرکز ۴۷۵۵۹)
داوران برتر///
پومسه: استاد محسن افراد
کیوروگی: اساتید مهدی توتونکار و رضا عزتزاده
گفتنی است؛ مسئولیت برگزاری مسابقات بر عهده حجت الاسلام عبدالله بینایی از مربیان هیات تکواندو استان قم بود.