به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابتهای انتخابی تیم ملی بزرگسالان در گروه مردان با حضور نفرات برتر دو دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا ،جام فجر و جام ریاست فدراسیون جهانی، مسابقات قهرمانی آسیا، جهانی و المپیک نوجوانان ، دانشجویان جهان و نفرات نخست رقاب تهای لیگ برتر و دسته یک، دوشنبه شب (29 فروردین ماه) بعد از مراسم افطار و در اوزان ( 54-،63-،74-،87- و +87 کیلو گرم) در سالن خانه تکواندو برگزار شد.
در پایان این مسابقات که با حضور اعضای کومیته فنی و مربیان تیم ملی برگزار شد، این نتایج بدست آمد:
وزن 54- کیلوگرم:
مرحله یک هشتم نهایی
امیرعباس رهنما - استراحت
امیررضا شهرستانی 16 - علی اصغر علیمرادیان 34
رضا جمشیدی - استراحت
سعید احسانی - استراحت
علی توکلی دینانی - استراحت
سید حمیدرضا قریشی - استراحت
سبحان رجایی شهرکردی 7 - سروش حسینی 26
مهدی حاجی موسائی - استراحت
مرحله یک چهارم نهایی
علی توکلی دنیانی 39 - سید حمیدرضا قریشی 15
مهدی حاجی موسائی 21 - سروش حسینی 8
امیرعباس رهنما 13 - علی اصغر علی مرادیان 14
رضا جمشیدی 24- سعید احسانی 27
مرحله نیمه نهایی:
سعید احسانی 7 - علی اصغر علی مرادیان 35
علی توکلی 6 - مهدی حاج موسایی 24
مرحله فینال
علی اصغر علی مرادیان 7 - مهدی حاج موسایی 20
وزن 63- کیلوگرم:
مرحله یک هشتم نهایی
فرزان عاشورزاده - استراحت
آرین ابراهیم زاده 20 - پاشا عطاردی 19
عرفان جمشیدی - استراحت
محمد کاظمی - استراحت
هادی تیران ولی پور - استراحت
کیوان کاظمی - استراحت
عرفان بزرگی - استراحت
محمدحسن پلنگ افکن - استراحت
مرحله یک چهارم نهایی
فرزان عاشورزاده 26 - آرین ابراهیم زاده 3
عرفان جمشیدی 6 - محمد کاظمی 5
هادی تیران ولی پور 8 - کیوان کاظمی 6
عرفان بزرگی 4 - محمدحسن پلنگ افکن 6
مرحله نیمه نهایی:
فرزان عاشورزاده 9 - عرفان جمشیدی 3
هادی تیران ولی پورصفر - محمدحسن پلنگ افکن 7
مرحله نهایی
فرزان عاشورزاده 18 - محمد حسن پلنگ افکن 12
وزن 74- کیلوگرم:
مرحله یک چهارم نهایی
امیرمحمد بخشی - استراحت
مهدی محمدی گواری 3 - امیررضا صادقیان 15
سید امید حسینی 17 - محمدرضا لاتی 10
امیرحسین قهرمانی 1 - دانیال بزرگی 22
مرحله نیمه نهایی
سید امید حسینی 26 - دانیال بزرگی 29
امیرمحمد بخشی - امیررضا صادقیان - برنده صادقیان (آسیب دیدگی بخشی)
مرحله فینال:
امیررضا صادقیان 5 - دانیال بزرگی 20
وزن 87- کیلوگرم:
یک هشتم نهایی
آرین سلیمی - استراحت
حسن بشیری 4 - امیرمحمد قهرمانی 13
کریم سام دلیری - استراحت
مهدی جلالی - استراحت
عرفان ناظمی - استراحت
محمدرضا محبی - استراحت
سهیل محمدیان - استراحت
مهران برخورداری - استراحت
مرحله یک چهارم نهایی
آرین سلیمی 26 - امیرمحمد قهرمانی 27
کریم سام دلیری 4 - مهدی جلالی 16
عرفان ناظمی 18 - محمدرضا محبی 11
مهران برخورداری 27 - سهیل محمدیان 20
مرحله نیمه نهایی
امیر قهرمانی 15 - مهدی جلالی 17
عرفان ناظمی 3 - مهران برخورداری 10
فینال:
مهدی جلالی 18- مهران برخورداری 13
وزن 87+ کیلوگرم:
مرحله یک چهارم نهایی
علی احمدی 19 - مجید شیرزاد چناری 6
ابوالفضل عباسی 23 - محمدرضا خانی 15
آرش دباغ تفرشی 4 - مهدی عابدینی 18
سعید فتحی 15 - علی نجفی 17
مرحله نیمه نهایی
علی احمدی 23 - ابوالفضل عباسی 21
مهدی عابدینی 8 - علی نجفی 10
مرحله فینال
علی احمدی 6 - علی نجفی 8