به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های هفته چهارم تا ششم (پایانی) دور برگشت لیگ دسته یک پومسه بانوان جام نشاط -(منطقه یک) در خانه تکواندو با حضور 394 پومسه برگزار و نهایتا تیم ملی پوشان البرز با کسب 37 امتیاز قهرمان این دوره از مسابقات شد.
همچنین تیمهای معراج با کسب 35 امتیاز و آکادمی حسام و شایسته با کسب 33 امتیاز به رده های دوم و سوم این دوره از رقابت ها دست پیدا کردند.
برترین های این دوره از مسابقات نیز به شرح ذیل است:
برترین مربی: آتوسا فرهمند پارسا (ملی پوشان البرز)
برترین بازیکن: دینا یعقوبی (استاندارد) - معصومه رجبی (ابداعی)
برترین سرپرست: یاسمن افضلی (تیم بهار)
برترین داور: ثنا قزلباشی (زنجان)
کاپ اخلاق: باشگاه فرهنگی ورزشی سجاد
برترین های هفته پایانی هر رده در این رقابت ها به شرح ذیل است:
پومسه انفرادي استاندارد زير 12 سال
مقام اول: آرشین طاهر خانی (البرز)
مقام دوم: ستایش شریفی (تهران و توابع)
مقام سوم: ثمین آقامحمدلو (تهران و توابع) - یگانه محمدی (البرز)
استاندارد 12 الي 14 سال
مقام اول: دینا یعقوبی(البرز)
مقام دوم: سارا فریدونپور (البرز)
مقام سوم: هستی جلیله وند (البرز) - هلیا عطائی
پومسه انفرادي استاندارد 15 الي 17 سال
مقام اول: روژینا رحیمی (تهران و توابع)
مقام دوم: نگین نادری نیکخواه (همدان)
مقام سوم: مهنا محمدزاده معلم (مازندران) - مائده طبیبی
پومسه انفرادي استاندارد 18 الي 30 سال
مقام اول: محدثه عزیزی (تهران و توابع)
مقام دوم: بهاره اسدى زاده (گلستان)
مقام سوم: فائقه طاهري سقالكساري (گیلان) - سارا صداقی
پومسه انفرادي استاندارد 31 الي 40 سال
مقام اول: آتنا رمضانی پائین افراکتی (مازندران)
مقام دوم: ليلي حيدري (همدان)
مقام سوم: مریم کورانی - فروزان باباحيدري (همدان)
پومسه انفرادي استاندارد 41 الي 50 سال
مقام اول: معصومه متقی (گیلان)
مقام دوم: صديقه فيضي (آذربایجان شرقی)
مقام سوم: زهرا صالحی جوزانی (البرز) - معصومه حسینی زاده
پومسه انفرادي ابداعي زير 14 سال
مقام اول: دینا یعقوبی (البرز)
مقام دوم: تارا موگوئی (تهران و توابع)
مقام سوم:فاطمه امیری (گیلان) - رونیکا رفیعی (البرز)
پومسه انفرادي ابداعي 15 الي 17 سال
مقام اول: معصومه رجبی طیولا (گیلان)
مقام دوم: عاطفه فزون روز بخشایش (تهران و توابع)
مقام سوم: مهنا محمدزاده معلم (مازندران) - فاطمه مرادی (تهران و توابع)
پومسه انفرادي ابداعي بالاي 18 سال
مقام اول: مریم خداکرمی(تهران و توابع)
مقام دوم: فاطمه بزرگی کیا سرائی (البرز)
مقام سوم: یاسمن صادقی تهران و توابع)
پومسه تيمي سه نفره زير 14 سال
مقام اول: ملی پوشان البرز (البرز)
مقام دوم: معراج (تهران و توابع)
مقام سوم: آکادمی حسام و شایسته (گلستان) - هیات تکواندو زنجان (زنجان)
پومسه تيمي سه نفره 15 الي 17 سال
مقام اول: معراج A (تهران و توابع)
مقام دوم: معراج (تهران و توابع)
مقام سوم: ملی پوشان البرز (البرز) - هیات تکواندو زنجان (زنجان)
پومسه تيمي سه نفره 18 الي 30 سال
مقام اول: ملی پوشان البرز (البرز)
مقام دوم:معراج A (تهران و توابع)
مقام سوم: معراج (تهران و توابع) - بهار 1 (البرز)
پومسه تيمي سه نفره بالاي 31 سال
مقام اول: آکادمی حسام و شایسته (گلستان)
مقام دوم: باشگاه فرهنگی ورزشی سجاد (تهران و توابع)
مقام سوم: هیات تکواندو زنجان (زنجان) - بهار 4
تیمی دو نفره ابداعي زير 18 سال
مقام اول: بهار1 (البرز)
مقام دوم: تیم اقبال گیلان (گیلان)
مقام سوم: باشگاه فرهنگی ورزشی سجاد (تهران و توابع) - آکادمی حسام و شایسته (گلستان)
تيمي دو نفره ابداعي بالاي 18 سال
مقام اول: آکادمی حسام و شایسته (گلستان)
مقام دوم: المپیک گرگان (گلستان)
مقام سوم: باشگاه فرهنگی ورزشی سجاد (تهران و توابع) - باشگاه فرهنگی ورزشی سجاد الف (تهران و توابع)