به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی روز امروز چهارشنبه 28 دی ماه با حضور کادر فنی و قضاوت داوران رسمی فدراسیون به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد.
نتایج تکمیلی رقابت های انتخابی تیم ملی به شرح ذیل است:
مرحله مقدماتی رقابت های انتخابی
وزن 54- کیلوگرم
مرحله یک چهارم نهایی
امیررضا متولد شهرستانی - استراحت
امیررضا مددی 17- سید هیربد صادقی 12
محمدصالح حسین زاده - استراحت
رضا جمشیدی 9 - علی پرسیان صفر
مرحله نیمه نهایی
امیررضا متولد شهرستانی 20 - امیررضا مددی 11
رضا جمشیدی 15 - محمدصالح حسین زاده 9
مرحله نهایی
امیررضا متولد شهرستانی 17 - رضا جمشیدی 10
شهرستانی به جدول نهایی راه یافت
وزن 58- کیلوگرم
مرحله یک چهارم نهایی
سهیل سیف الهی 2 - اشکان جمالی نژاد صفر
امیرعباس رهنما - استراحت
علیرضا علی خان زاده - استراحت
آرین قهرمان زاده 24 - شاهین شیاسی 6
مرحله نیمه نهایی
علیرضا علی خان زاده - آرین قهرمان زاده - برنده علی خان زاده
امیرعباس رهنما 8 - سهیل سیف الهی صفر
مرحله نهایی
امیرعباس رهنما 24 - علیرضا علی خان زاده 16
رهنما به جدول نهایی راه یافت
وزن 63- کیلوگرم
مرحله یک چهارم نهایی
آرین خیری 14 - کیوان کاظمی 17
ایمان اکبرزاده 28 - حسین عینی 26
امیرمحمد امیرمحمدی 16 - پاشا عطاردی 10
ایلیا مجیدی سرشت 17 - مهدی کاووسی 8
مرحله نیمه نهایی
امیرمحمد امیرمحمدی 21 - ایلیا مجیدی سرشت 12
کیوان کاظمی 22 - ایمان اکبرزاده 17
مرحله نهایی
کیوان کاظمی ۱۳ - امیرمحمد امیرمحمدی 27
امیرمحمدی به جدول نهایی راه یافت
وزن 68- کیلوگرم
مرحله یک چهارم نهایی
شایان صحبتی - کامران کاظمی برنده کاظمی
امیررضا غلامی - ابوالفضل قشقایی برنده قشقایی
امیرمرتضی عابدیان - استراحت
محمدرضا میرزائی 29 - محمدحسین نظام دوست 6
مرحله نیمه نهایی
امیرمرتضی عابدیان 26 - محمدرضا میرزائی 25
کامران کاظمی 11 - ابوالفضل قشلاقی 4
مرحله نهایی
کامران کاظمی 37 - محمدرضا میرزائی 14
کامران کاظمی به جدول نهایی راه یافت
وزن 74- کیلوگرم
مرحله نیمه نهایی
امیرحسین بیضایی 28 - سید مهران قوام 19
مسعود خوش نیت 2 - حسین گلخنی صفر
مرحله نهایی
امیرحسین بیضایی 19 - مسعود خوش نیت 13
امیرحسین بیضایی به جدول نهایی راه یافت
وزن 80- کیلوگرم
مرحله یک چهارم نهایی
محمد مقدم فرد - استراحت
محمد صفایی 22 - محمد علیزاده 20
سالار رحمتی 14 - مهدی محمدی گواری 2
علی قدوسی - استراحت
مرحله نیمه نهایی
علی قدوسی 19 - سالار رحمتی 17
محمد مقدم فرد 23 - محمد علیزاده 17
مرحله نهایی
علی قدوسی 18 - محمد مقدم فرد 20
محمد مقدم فرد به جدول نهایی راه یافت
وزن 87- کیلوگرم
مرحله نهایی
امیرعلی پروینی 27 - شاهو بهرامی 9
امیرعلی پروینی به مرحله نهایی راه یافت
وزن 87+ کیلوگرم
مرحله نیمه نهایی
محمدمهدی طاهرخانی 29 - دانیال یزدان پرست 12
سید محمد ابراهیم حسینی - استراحت
مرحله نهایی
محمدمهدی طاهرخانی 15 - سید محمد ابراهیم حسینی 4
محمدمهدی طاهرخانی به جدول نهایی راه یافت
مرحله نهایی رقابت های انتخابی
وزن 54- کیلوگرم
مرحله یک چهارم نهایی
امیرحسین علی دوست یک - امیررضا متولد شهرستانی 26
راستین خواجوی - استراحت
سروش حسینی - استراحت
امیررضا قربانی 26 - یاسین ولی زاده 20
مرحله نیمه نهایی
سروش حسینی - امیررضا قربانی - برنده حسینی
راستین خواجوی - امیررضا متولدشهرستانی- برنده خواجوی
مرحله نهایی
سروش حسینی - راستین خواجوی - برنده حسینی
وزن 58- کیلوگرم
مرحله یک هشتم نهایی
آرین ابراهیم زاده 25 - ابوالفضل درویشی 6
علیرضا نظری 9 - امیرعباس رهنما 13
مرحله یک چهارم نهایی
امیرحسین ملکی 25 - آرین ابراهیم زاده 17
محمد رستم نژاد 9 - حسین لطفی 13
علیرضا حسین پور 12 - باربد جباری 7
علی اصغر علی مرادیان - 5 - امیرعباس رهنما 14
مرحله نیمه نهایی
امیرحسین ملکی 13 - حسین لطفی 7
علیرضا حسین پور - امیرعباس رهنما - برنده حسین پور
مرحله نهایی
امیرحسین ملکی - علیرضا حسین پور - برنده حسین پور
وزن 63- کیلوگرم
مرحله نیمه نهایی
محمد صادق دهقانی - حسین طالب پور برنده دهقانی
عرفان بزرگی 8 - امیرمحمد امیرمحمدی 5
مرحله نهایی
بزرگی- دهقانی- برنده بزرگی
وزن 68- کیلوگرم
مرحله یک هشتم نهایی
امیرحسین محمد خانلو 13 - کامران کاظمی 12
مرحله یک چهارم نهایی
محمد مهدی عمادی -
علی خوش روش 19- اشکان زحمتکشان 9
حامد اصغری 8 - دانیال بزرگی 12
مرحله نیمه نهایی
محمد مهدی عمادی 26 - امیرحسین محمدخانلو 2
علی خوش روش 18 - دانیال بزرگی 22
مرحله نهایی
دانیال بزرگی - محمد مهدی عمادی - برنده بزرگی
وزن 74- کیلوگرم
مرحله یک چهارم نهایی
علی صفری صفر - امیرحسین بیضایی 3
ابوالفضل یعقوبی 18 - محمدرضا جمشیدی 4
مرحله نیمه نهایی
سید امید حسینی - ابوالفضل یعقوبی برنده حسینی
مهدی عسگری - امیرحسین بیضایی برنده عسگری
مرحله نهایی
سید امید حسینی - مهدی عسگری - برنده عسگری
وزن 80- کیلوگرم
مرحله یک هشتم
علی اشکوریان 22 - محمد مقدم فرد 7
مرحله یک چهارم
علیرضا علیاری 17 - محمدحسین شاه حسینی 4
علی عابدی 3 - محمدحسین یزدانی 26
امیررضا صادقیان 27 - محمد امین کارساز 16
امیرسینا بختیاری 12 - علی اشکوریان 17
مرحله نیمه نهایی
علیرضا علیاری - محمدحسین یزدانی برنده یزدانی
امیررضا صادقیان - علی اشکوریان برنده صادقیان
مرحله نهایی
محمدحسین یزدانی - امیررضا صادقیان - برنده یزدانی
وزن 87- کیلوگرم
مرحله یک چهارم
آرین سلیمی 49 - احمدرضا رکابی29
محمدعلی خسروی 28 - حسن بشیری 23
مهدی عابدینی 14 - امیرعلی پروینی 2
پارسا کرمی 33 - امیرمحمد قهرمانی 46
مرحله نیمه نهایی
آرین سلیمی - محمدعلی خسروی (کناره گیری)
مهدی عابدینی19 - امیرمحمد قهرمانی 12
مرحله نهایی
مهدی عابدینی - آرین سلیمی - برنده سلیمی
وزن 87+ کیلوگرم
مرحله یک چهارم نهایی
محمدمهدی طاهرخانی 12 - حسین سیاه منصوری 7
مرحله نیمه نهایی
حسین مهدوی 9 - محمدرضا خانی 16
علیرضا نادعلیان 14 - محمدمهدی طاهرخانی صفر
مرحله نهایی
محمدرضا خانی - علیرضا نادعلیان - برنده نادعلیان