به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز، آیین اختتامیه لیگ های تکواندو بانوان روز دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در خانه تکواندو استان البرز با حضور مسئولین هیات،اداره کل ورزش و جوانان ، مدعوین، پیشکسوتان، تکواندوکاران، کادر فنی تیم ها و اولیاء تکواندوکاران برگزار شد.
رقابت های لیگ استان در رده های سنی خردسالان،نونهالان و نوجوانان در رده کمربندی سبز،آبی و قرمز،مشکی مجموعا طی 10 روز و با حضور 41 تیم در دو فصل پاییز و زمستان برنامه ریزی و به مرحله اجرایی رسید.
در این مراسم محمد انصاف دوست رئیس هیات تکواندو استان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در محل برگزاری اختتامیه گفت: خدارا شاکرم که طی شش ماهه سال جاری دو فصل موفق و کم نظیر از لحاظ کاری و اجرای برنامه های تدوین شده را پشت سر گذاشتیم و افتخار دارم در روزهای پایانی سال با برگزاری مراسم اختتامیه لیگ های پرشور و پرجمعیت دختران استان در خدمت شما عزیزان باشیم.
وی در ادامه گفت: امیدوارم در سال آتی نیز با کمک کمیته های هیات، مربیان و کلیه تلاشگران عرصه ورزش المپیکی تکواندو موفقیت های جدیدی را بنام تکواندو استان رقم بزنیم.
رئیس هیات تکواندو در پایان به ارائه آمار و عملکرد در خصوص لیگ های برگزار شده در بخش دختران پرداخت.
در ادامه نیز فرید نجف نیا معاونت دادگستری کل استان البرز به ایراد سخن پرداخت و گفت: مایه خرسندیست که امروز در جمع فرهیخته ورزش پر افتخار تکواندو هستم.
وی با اشاره به روز 22 اسفند بنام روز شهدا افزود: ما 139 شهید ورزشکار در استان داریم و امیدوارم همواره توفیق این مهم را داشته باشیم تا در مسیر آرمان های شهدا گام برداریم و از خصایص اخلاقی و رفتاری این عزیزان الگو برداری کنیم.
نجف نیا گفت: در این روز گرامی با کمال تواضع و فروتنی خون شهدای گلگون کفن را قدر میدانیم و همواره تلاش میکنیم پرچم پر تلائلو ومقدس کشورمان به اهتزار در آوریم
در ادامه کاپ، لوح و مدال های تیم های اول تا سوم لیگ های مذکور به ترتیب ذیل اهدا شد:
لیگ نوجوانان قرمز ،مشکی
قهرمان: پانی سان به سرمربی گری زهرا لشگری
نائب قهرمان: ملی پوشان البرز یک به سرمربیگری فاطمه نعمتی
سوم: اساطیر به سرمربیگری نرگس جرفی
بهترین های لیگ بدین ترتیب بود
بهترین داور: خاطره فریدونی
بهترین مربی: زهرا لشگری
بهترین سرپرست: زهرا کیان
بهترین بازیکن: پریناز خورشیدی
تیم اخلاق: کوروش
لیگ نونهالان سبز، آبی
قهرمان: آکادمی ندرخانلو به سرمربیگری بهاره ندرخانلو
نائب قهرمان: قهرمانان البرز یک به سرمربیگری محبوبه ایزدیار
سوم: هشتگردبه سرمربیگری زینب فولادی
بهترین های لیگ بدین شرح است
بهترین داور: زهرا شاهی
بهترین مربی: بهاره ندرخانلو
بهترین سرپرست: سحر دهقان نیری
بهترین بازیکن: زینب جان محمدی
تیم اخلاق: فرهنگ
لیگ خردسالان سبز، آبی
قهرمان: قهرمانان البرز یک به سرمربیگری فاطمه خیری
نائب قهرمان: اتحاد یک به سرمربیگری بهاره ندرخانلو
سوم: هشتگردبه سرمربیگری زینب فولادی
بهترین های لیگ
بهترین داور: افسانه ذوالقدر
بهترین مربی: فاطمه خیری
بهترین سرپرست: درسا علی نوری
بهترین بازیکن: محیا درخشنده
تیم اخلاق: سورنا
لیگ نونهالان قرمز و مشکی
قهرمان: مدال آوران البرز به سرمربیگری محبوبه ایزدیار
نائب قهرمان: موفقیت یک به سرمربیگری مینا نعمتی
سوم: اساطیر یک به سرمربیگری نرگس جرفی
بهترین های لیگ بدین ترتیب معرفی شدند
بهترین داور: مینا جلیلوند
بهترین مربی: محبوبه ایزدیار
بهترین سرپرست: حدیثه حصاری
بهترین بازیکن: مرسانا رحمتی
تیم اخلاق: المپیک