به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندواستان خوزستان؛ رئیس هیات تکواندو استان خوزستان از برگزاری مسابقات پر هیجان هانمادانگ قهرمانی استان خوزستان در رده کمربندی سبز و آبی خبر داد.
پورسلان در این باره گفت: این رقابت ها با استقبال پر شور و نشاط تکواندوکاران دختر به میزبانی سالن شهید ابراهیمی اهواز با حضور 383 نفر و رقابت در 480 آیتم پنج شنبه 06 مهرماه 1402 برگزار شد، که نفرات برتر هر بخش به شرح زیر است:
موم دولیو
کمتر از۱۰سال
مقام اول: ویانا صادقی(دزفول)
مقام دوم: ریحانه پژمان(اهواز)
مقام سوم: تارا قنبری(اهواز)-هانا حیدری زاده(اهواز)
۱۰_۱۲سال
مقام اول: پریا ناصرپور(دزفول)
مقام دوم: صبا خان بابا(دزفول)
مقام سوم: سنا شریفی(رامشیر)-زهرا رحیمی لرکی(اهواز)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: سونیا نوین(اهواز)
مقام دوم: رکسانا مرادی(اهواز)
مقام سوم: رقیه خان بابا (دزفول)-پریسا لویمی(اهواز)
۱۶_۱۸سال
مقام اول: ماهک مقدم مهر(دزفول)
بالای ۱۹سال
مقام اول: نگین فضلی نیا (دزفول)
آیتم تعادلی
کمتر از۱۰سال
مقام اول: نگار عرار (اهواز)
مقام دوم: فاطمه خسروی (اهواز)
مقام سوم: فاطمه فرزان (اهواز)-دایانا خسروی (اهواز)
۱۰_۱۲سال
مقام اول: هلیا پیمان سرشت(رامهرمز)
مقام دوم: مهشیدحیاتی(ماهشهر)
مقام سوم: تینا بدرتی (بندر امام)-آلا شیال پور(باوی)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: فریما شریفی(اهواز)
مقام دوم: هستی عیسوند(اندیمشک)
مقام سوم: نرجس داستان(دزفول)-روشنک بهمن(دزفول)
۱۶_۱۸سال
مقام اول: زهرا قاسمی رنجبر (دزفول)
بالای ۱۹سال
مقام اول: آمنه زبیدی(باوی)
آیتم فلیپینی
کمتر از ۱۰سال
مقام اول: باران علیزاده بحرانی(آبادان)
مقام دوم: روژان کربلایی(باوی)
مقامسوم: کیانا عیسوند(دزفول)-غزل سیاحی(اهواز)
۱۰_۱۲سال
مقام اول: نارین پورکیوان(دزفول)
مقام دوم: تارا موسوی(دزفول)
مقام سوم: رها امیری(اهواز)-ستایش عیسوند رشیدی(دزفول)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: ساینا میرسالاری (اهواز)
مقام دوم: زینب گله(اهواز)
مقام سوم: شیما موسوی(رامشیر)-روشنک بهمن(دزفول)
۱۶_۱۸سال
مقام اول: مهسا نیسی(باوی)
مقام دوم: مرضیه محمدی(اهواز)
مقام سوم: ثریا سرخه(باوی)
بالای۱۹سال
مقام اول: نگین فضلی نیا(دزفول)
موموتیویوپچاگی
۱۰_۱۲سال
مقام اول: آوا حسین پور هرمزی(ماهشهر)
مقام دوم: نازنین بهادری(دزفول)
مقام سوم: رقیه محمدی(اهواز)-ام البنین همسری(اهواز)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: سارا آبادیان(ماهشهر)
مقام دوم: ساینا میرسالاری(اهواز)
مقام سوم: رقیه آلبوغبیش(ماهشهر)
۱۶_۱۸سال
مقام اول: شهناز عیدانی(بندر امام)
بالای ۱۹سال
مقام اول: معصومه دیلمی(رامهرمز)
آیتم دوبل
کمتر از۱۰سال
مقام اول: مهلاچراغی(دزفول)
مقام دوم: ضحی دودانگه(دزفول)
مقام سوم: ترنم اسکندری(دزفول)-آیسان خورشید سوار(اهواز)
۱۰_۱۲سال
مقام اول: پریا دلاوری
مقام دوم: رعنا خان بابا(دزفول)
مقام سوم: آلا قنبری(اهواز)-آترین حبیبی(بندر امام)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: فاطمه مرفاوی(بندر امام)
مقام دوم: رقیه عساکره(بندر امام)
مقام سوم: صبا غلامرضازاده(دزفول)-آیلین صالحی نژاد
بالای۱۹سال
مقام اول: فاطمه دودانگه (دزفول)
مقام دوم: نازنین نساج(دزفول)
نوپی آپچاگی
کمتر از۱۰سال
مقام اول: هستی سیاهپوش(شوشتر)
مقام دوم: هستی الیاسی(دزفول)
۱۰_۱۲سال
مقام اول: نهال صمندر(دزفول)
مقام دوم: حوریاعنادزفولی(دزفول)
مقام سوم: آوا حسین پور هرمزی(ماهشهر)-نیایش میزبان پور(اهواز)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: شیدا خوشنام(اهواز)
مقام دوم: ریحانه محمدیان(اهواز)
مقام سوم: سارا آبادیان(ماهشهر)-فلورا فرهادی(دزفول)
۱۵_۱۷سال
مقام اول: نادیا گرامی(شوشتر)
آیتم آب دولیو
زیر ۱۰سال
مقام اول: باران موسوی(رامشیر)-یاس آلبوشوکه (رامشیر)
مقام دوم: ریانا رحمانی(اهواز)-یسناحاجی وند اسکندری(اندیمشک)
مقام سوم: سنا دخیل پور (باوی)-درسا مولایی(اهواز)
۱۰_۱۲سال
مقام اول: النا حبابنژاددزفولی(دزفول)
مقام دومک رومینا کهن سال(باوی)
مقام سوم: رژینا خادم(اندیمشک)-فاطمه ظریف(دزفول)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: اسما دخیل پور (باوی)
مقام دوم: دنا سراجی(اندیمشک)
مقام سوم: پردیس اکبری(دزفول)-ریحانه جناحی(اهواز)
۱۶_۱۸سال
مقام اول: رقیه پالیزوان(دزفول)
مقام دوم: مبینا مرادی(دزفول)
مقام سوم: فاطمه مولایی(دزفول)- نرگس شبانکاره(بندر امام)
آیتم رکوردی
کمتر از۱۰سال
مقام اول: آتریسا ظاهری(اهواز)
مقام دوم: تارا قنبری(اهواز)
مقام سوم: دیانا ممبینی(اهواز)-سایدا سلجوقی(اهواز)
۱۰_۱۲سال
مقام اول: الینا قاضی(اهواز)
مقام دوم: سارینا ساداتی(اهواز)
مقام سوم: ایلار نصیری(اهواز)-ساینا اسماعیلی(اهواز)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: یلداعبدال زاده(دزفول)
مقام دوم: آیه جاری(اهواز)
مقام سوم: سارینا بابایی(اهواز)-سونیا نوین (اهواز)
۱۶_۱۸سال
مقام اول: مریم عرب زاده(باوی)
بالای۱۹سال
مقام اول: فاطمه دودانگه (دزفول)
مقام دوم: نازنین نساج زاده (دزفول)
مقام سوم: شبنم عیسوندرشیدی (دزفول)-مائده دریس(اهواز)
پومسه ابداعی انفرادی
۱۰_۱۲سال
مقام اول: سارینا فرهادی(بندر امام)
۱۳_۱۵سال
مقام اول : سمانه سلامات(باوی)
پومسه انفرادی
کمتر از۱۰سال
مقام اول: نورا مشهدمرداسی(اهواز)
مقام دوم: زهره قاسمی رنجبر(دزفول)
مقام سوم: عسل مهرابی پور(اهواز)-زهرا بختیاری(آبادان)
۱۰_۱۲سال
مقام اول: مارال مولایی(اهواز)
مقام دوم: مهسا قلاوند(دزفول)
مقام سوم: آلا قنبری(اهواز)-ستاره نعمتی(اهواز)
۱۳_۱۵سال
مقام اول: زهرا نصیری(اهواز)
مقام دوم: فریما شریفی(اهواز)
مقام سوم: کیانا گل سلطانی(دزفول)-سیده فاطمه موسوی(اهواز)
۱۶_۱۸سال
مقام اول : زهرا قاسمی رنجبر(دزفول)
مقام دوم: ماهک مقدم مهر(دزفول)
مقام سوم : یاسمن دریس(آبادان)-نرگس هرام میاحی(باوی)
بالای ۱۹سال
مقام اول : زینب مرادی(آبادان)
پومسه تیمی ۳نفره
کمتر از ۱۲سال
مقام اول: ( اهواز)
ساینا اسماعیلی
مارال مولایی
آلا قنبری
مقام دوم: (دزفول)
رها نادری راد
ضحا ایسپره
آیسان پیرزادمشاک
مقام سوم: (اهواز)
پارمیس عسگرپور
هستی کیانی
نگار موسوی
مقام سوم: (اهواز)
آیناز اصغری
لیانا فلک دین
مهرسانا ممبینی
۱۵_۱۷سال
مقام اول: (دزفول)
غزل عسیوند
نیکوافضل
فاطمه ایسپره
پومسه تیمی ۲نفره
کمتر از ۱۲سال
مقام اول: (باوی)
آلا شیال پور
فاطیما اکبری
مقام دوم: (اهواز)
نورا مشهد مرداسی
سارینا سرکانی
مقام سوم: (آبادان)
بهار عبادی
نگار عبادی
۱۲_۱۴سال
مقام اول: (اهواز)
فرین کرم پور
محدثه جمالپور
مقام دوم: (اهواز)
سمانه سلامات
ستایش ساعدی
مقام سوم: (باوی)
اسما دخیل پور
فاطمه شریفی اصل
مقام سوم: (آبادان)
ثریا دریس
کوثرمحمدیان
۱۳_۱۵سال
مقام اول: (دزفول)
کیاناگل سلطانی
زهرا نصیری
مقام دوم: (دزفول)
ماهک مقدم مهر
پرنیا وحیدی خواه
مقام سوم: (اهواز)
شیدا خوشنام
زهرا فرجیان