کدام تیم قهرمان می شود؟ شهرداری ورامین یا زاگرس جنوبی/ نتایج کامل چهار وزن نخست
لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور در حالی وارد هفته پایانی می شود که تیم های اول و دوم جدول برای کسب عنوان نخست رقابت نزدیکی خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره شهید شاخص ورزش کشور حسن جنگجو به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی طی امروز و فردا با برگزاری مبارزات هفته چهارم وارد ایستگاه پایانی خواهد شد.
در جدول رده بندی تا پایان هفته سوم شهرداری ورامین با ۴۳۹ امتیاز صدر جدول را در اختیار دارد و جدی ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی است. نفت مناطق مرکزی، زاگرس جنوبی با ۳۸۴ در تعقیب صدرنشین است. مبارزه خداداد و خانلرخانی در هفته پایانی دیدنی خواهد بود و باید دید که تفکرات کدام مربی، نتیجه خواهد داد.
بعد از دو تیم بالای جدول، پالایش نفت آبادان با ۳۲۴ امتیاز مکان سوم را در اختیار دارد. تیمهای مس کرمان با ۲۲۸ و پاس با ۱۹۲ امتیاز خانههای بعدی جدول را در اختیار دارند.
در روز نخست مسابقات هفته پایانی، امروز پنجشنبه 17 اسفندماه مبارزات اوزان 54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم برگزار خواهد شد.
نتایج کامل مسابقات چهار روز نخست:
وزن 54- کیلوگرم:
امیر رضا مددی(زاگرس جنوبی) - استراحت
ابوالفضل درویشی (آزاد) 2- یاسین لطفی(دمنده) صفر
محمدپارسا تیلانی(میکس پلاس) - استراحت
یاسین ولی زاده(بارمان ابزار) - استراحت
آرین احمدی(نفت آبادان) - استراحت
سید امیرمحمد عقیلی(پاس) 2- امیر حسین فتح اللهی(یزدان) صفر
علی توکلی(مس کرمان) 2 - حسین مجیدی فر(آزاد) صفر
سروش حسینی(شهرداری ورامین) - استراحت
سامان ضیایی (میکس پلاس)- استراحت
ایلیا روستا کهن(دانشگاه آزاد) صفر - امیر علی مایلی(شهرداری ورامین) 2
امیرعلی شریعتی(دمنده) - استراحت
امیرضا متولد شهرستانی(نفت آبادان) - استراحت
سید علی آقایی(یزدان) - استراحت
دانیال - تاجرزاده(زاگرس جنوبی) - استراحت
ابوالفضل نظری (بارمان ابزار) صفر- علی پرسیان(مس کرمان) 2
آرین آرش(پاس) - استراحت
مرحله یک هشتم نهایی:
امیر رضا مددی 2 - ابوالفضل درویشی یک
محمدپارسا تیلانی صفر - یاسین ولی زاده(بارمان ابزار) 2
آرین احمدی صفر - سید امیر محمد عقیلی 2
سروش حسینی صفر - علی توکلی 2
سامان ضیایی 2- امیر علی مایلی صفر
امیرعلی شریعتی یک - امیرضا متولد شهرستانی 2
سید علی آقایی صفر - تاجرزاده 2
آرین آرش 2- علی پرسیان صفر
مرحله یک چهارم نهایی:
امیررضا مددی یک- یاسین ولی زاده 2
سید امیرمحمد عقیلی 2 - علی توکلی یک
سامان ضیایی یک - امیررضا متولد شهرستانی 2
دانیال تاجرزاده 2 - آرین آرش صفر
مرحله نیمه نهایی:
یاسین ولی زاده 2 - سید امیرمحمد عقیلی صفر
امیررضا متولد شهرستانی صفر - دانیال تاجرزاده 2
فینال:
یاسین ولی زاده 2 - دانیال تاجرزاده یک
وزن 63- کیلوگرم:
متین رضایی(زاگرس جنوبی) - استراحت
مهران قربانی(دمنده) صفر- امیرماهان محمدی(آزاد) 2
امیر شایان امکان(آزاد) صفر- امیر حسین ملکی(پالایش نفت) 2