شیدایی:

تلاش می‌کنم تا در رویدادهای آینده حضور داشته باشم

زهرا شیدایی تکواندوکار کشورمان گفت: قطعا برای هر ورزشکار حرفه‌ای بسیار سخت و ناراحت کننده است که نتواند در رویدادی بزرگ حضور پیدا کند اما این موضوع انگیزه من را دو چندان می‌کند تا بتوانم جواز شرکت در مسابقات آینده را کسب نمایم.

زهرا شیدایی تکواندوکار وزن 53- کیلوگرم کشورمان که در جمع اردونشینان تیم‌ملی بانوان قرار داشت در ترکیب این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2019 قرار نگرفت؛ وی در این خصوص در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: قطعا برای هر ورزشکار حرفه‌ای بسیار سخت و ناراحت کننده است که نتواند در رویدادی بزرگ حضور پیدا کند به ویژه که بعد از آسیب دیدگی و با توجه به اینکه در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی توانستم مبارزات خوبی را برابر نماینده کره‌جنوبی قهرمان جهان 2017 به نمایش بگذارم موفق شدم نظر کادرفنی را جلب نموده و به اردو راه پیدا کنم اما این موضوع انگیزه من را دو چندان می‌کند تا بتوانم جواز شرکت در رویدادهای آینده را کسب کنم.

وی افزود:برای قهرمانی بایستی حرفه ای تر رفتار کرده و با پرهیز از حاشیه تمام سختی‌ها را به جان خرید تا در میدان مبارزه بهترین عملکرد را از خود بر جای بگذاریم و در نهایت با پرچم ایران اسلامی افتخارآفرینی نماییم. 

هوگوپوش وزن 53- کیلوگرم با اشاره به اردوی صربستان تصریح کرد: به مدت 8 روز و در دو نوبت تمریناتی را در این اردو سپری کردیم که با توجه به حضور مدال آوران المپیکی و جهانی از سطح فنی بالایی برخوردار بود و به ما کمک کرد تا متوجه شویم اختلاف فنی زیادی با بزرگان جهان نداریم.

شیدایی در پایان گفت: کیفیت فنی تمرینات در اردو بالا بود و مطمئن هستم با همدلی که وجود دارد بچه‌ها می‌توانند نتایج خوبی را در این میدان بزرگ رقم بزنند.

  • 13:15
  • 1398/01/27
  • 15149