برگزاری لیگ برتر باشگاهای استان تهران با قوانین جدید در سال ۹۸

رقابتهای لیگ های برتر باشگاهای پسر استان تهران در سال ۹۸ ، با قوانین جدید و بصورت ادغامی در دو بخش کیوروگی و پومسه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان تهران، رقابت های لیگ برتر باشگاهای استان دربخش پسران و در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و لیگ انفرادی بزرگسالان بصورت متمرکز در خانه تکواندو پایتخت برگزار نماید.

براساس اعلام سازمان لیگ رقابت های لیگ های برتر پسران پایتخت با قوانین جدید و بصورت ادغامی در دو بخش کیوروگی و پومسه در سال ۹۸ برگزار خواهد شد. بدین ترتیب که امتیاز پومسه در چهار بسته(حداکثر چهار برد برای هر تیم) و امتیازات کیوروگی در هر وزن هر برد یک امتیاز (حداکثر ۱۰ برد برای هر تیم) و در مجموع ۱۴ برد برای هر تیم محاسبه خواهد شد.

لیگ باشگاهای استان تهران در قالب ۱۰ تیم در هر رده سنی و حداکثر ۱۰ نفر در هر وزن در لیگ انفرادی وبصورت رفت و برگشت و با هوگو الکترونیکی برگزار خواهد شد.

تیم های شرکت کننده در لیگ برتر در سال ۹۸ میبایست جواز حضور در این رقابت ها را در سال ۹۷ کسب کرده باشند و در صورت انصراف و یا به حدنصاب نرسیدن در هر یک از رده های سنی از تیم های متقاضی ثبت نام به عمل خواهد آمد.

شرایط سنی مسابقات و اوزان لیگ برتر به شرح ذیل توسط سازمان لیگ اعلام شد:

خردسالان: ۸ الی ۱۱ سال متولدین ۱۱/۱۰/۸۶ الی ۱۰/۱۰/۹۰
نونهالان: ۱۱ الی ۱۴ سال متولدین ۱۱/۱۰/۸۳ الی ۱۰/۱۰/۸۶
نوجوانان ۱۴ الی ۱۷ سال متولدین ۱۱/۱۰/۸۱ الی ۱۱/۱۰/۸۳
بزرگسالان ۱۶ سال به بالا متولدین ۱۰/۱۰/۸۱ به پایین

اوزان:
خردسالان:۲۴-۲۶-۲۸-۳۰-۳۲-۳۴-۳۶-۳۸-۴۰-۴۰+
نونهالان: ۳۳-۳۷-۴۱-۴۵-۴۹-۵۳-۵۷-۶۱-۶۵-۶۵+
نوجوانان: ۴۵-۴۸-۵۱-۵۵-۵۹-۶۳-۶۸-۷۳-۷۸-۷۸+
بزرگسالان: ۵۴-۵۸-۶۳-۶۸-۷۴-۸۰-۸۷-۸۷+

مهلت اعلام آمادگی تیم ها حداکثر تا ۱۹ اردیبهشت ماه اعلام شده است و با توجه به سقف اعلام شده از پذیرش تیم هایی که اعلام آمادگی آنها پس از تاریخ فوق به سازمان لیگ برسد جلوگیری خواهد شد.

ثبت نام از تاریخ پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه لغایت چهارشنبه ۸ خرداد ماه از طریق سایت مسابقات می باشد.

 

  • 13:11
  • 1398/01/28
  • 11166