این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز، مسابقات آزاد شکوفه ها، خردسالان و نونهالان با حضور 232 هوگوپوش روز جمعه - 27 اردیبهشت ماه بر روی سه شیاپچانگ خانه تکواندو استان برگزار شد.
نتایج حاصل شده در اوزان دهگانه به ترتیب ذیل می باشد:
خردسالان///
وزن اول:
1-ایوالفضل جلالوند
2-عباس خورشیدوند
3-طاها خدایی-حسام رحمانی
وزن دوم:
1-محمد پارسا مجنونی
2-امیر رضا خانی
3-سینا احدی-ابوالفضل صفری
وزن سوم:
1-محمد میرزایی
2-یزدان ملکی
3-محمد مهدی آماده-محمد پویان عابدی
وزن چهارم:
1-محمد شایان فنایی
2-محمد علی جاسمی
3-امیر محمد سمیاری-امیر حسین فرمانی
وزن پنجم:
1-محمد مهدی بابایی
2-امیر محمدشاطرانلو
3-محمرضا مقدمی-متین امیری نژاد
وزن ششم:
1-پرهام شریف زاده
2-ابوالفضل هاشمی
3-پارسا استیکنی-ابوالفضل ایرانخواه
وزن هفتم:
1-هانی خدری
2-محمد مهدی فلاهی
وزن هشتم:
1-امیر مهدی اسماعیلی
2-پارسا خراسانی
3-ماکان ردایی - نوید رضایی
وزن دهم:
1-محمد علی حسین نژاد
2-شاهرخ شیخی
3-امیر رضا جعفری-مسعود سیدی
شکوفه ها///
وزن اول:
1-شایان مولایی
2-امیر علی نیتی
3-علی پوستین دوز - آرتان طاها ابدی
وزن دوم:
1-محمد یاسین باقری
2-پارسا باقری
3-محمد امین بانک آور - علی اصغر محامدی
وزن سوم:
1-ماهان نعمتی
2-مسیحا احدی آسایش
3-مانی سعیدی - محمد امین حاجی پور
وزن چهارم:
1-کیارش ابوطالب طهرانی
2-محمد جواد بابابی
3-حسین حیدریان - کوروش بیات
وزن پنجم:
1-آرسام حیدری
2-حسین پوستین دوز
3-محمد فرجاد - ارمیا کریمی
وزن ششم:
1-امیر رضا نامور علی آبادی
2-امیر مهدی محمدی
3-پویان علی زادگان - آرتا چکش کار
وزن هفتم:
1-متین سعیدی
2-دانیال حسین نیا
وزن نهم:
1-کیارش مویدی
2-سپهر مصباح
3-فرید قاجارزاده - سام ولدی
وزن دهم:
1-هورام باقری
2-امیر علی مصری
3-کیوان هادی پور-فرزام زارع
نونهالان///
وزن اول:
1-ابوالفضل خطیب زاده
2-سهیل رضایی
3-نیما حسن پور - نوید مسعود انصاری
وزن دوم:
1-پرهام تحویل داری
2-مجتبی تبار
3-حسین فیروزی - رضا ساداتی
وزن سوم:
1-عرشیا ربیعی
2-مهدی پورصفر
3-یوسف عظیمی - امیر رضا غلامی
وزن چهارم:
1-محمد مهدی غیاثی
2-امین آقا علی
3-محمد سجاد خدایی - طاها امیری
وزن پنجم:
1-هخامنش میار صنمی
2-متین عبدالهی
3-محمد حسین جهانگیری-علی رضا شوندی
وزن ششم:
1-رامتین علیپور
2-علی رضا تقوی
وزن هشتم:
1-محمد مهدی فروغی
2-پارسا بصیرپور
3-بنیامین شکراللهی-امیر رضا رعیمی
وزن نهم:
1-امیر حسین قهرمانی
2-مانی وحدانی
3-عرفان صادقی-محمد حسین دهقانی
وزن دهم:
1-سینا ملکی نیا
2-نیما رازقی
3-ایلیا قناعی-امیر علی سلیمی فرد
مسئولیت برگزاری این رقابت ها محمد اقبال دوست بر عهده داشت.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید