این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 331 تکواندوکار از صبح روز گذشته (یکشنبه – 30 تیرماه) در "امان" اردن آغاز و امروز به پایان میرسد.
امروز (دوشنبه - 31 تیرماه) در دومین و آخرین روز این مسابقات، مبارزات اوزان 48-، 55-، 63-، 73- و 78+ کیلوگرم پسران و 44-، 49-، 55-، 63- و 68+ کیلوگرم دختران پیگیری میشود که علیرضا حسین پور، پاشا عطاردی، حامد اصغری، امیرحسین بهرآبادی، علی نجفی، نگار اسماعیلی، مهلا مومن زاده، نسترن ولی زاده، یلدا ولی نژاد و یلدا رنجبر نمایندگان کشورمان هستند.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
«گروه پسران»
وزن دوم (48- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
علیرضا حسینپور – استراحت
مرحله یکهشتم///
علیرضا حسینپور 43 - هیون چوئه (کره جنوبی) 22 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
علیرضا حسینپور 23 - شیو ژانگ (چین) 3 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مدال برنز علیرضا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
علیرضا حسینپور 28 - نوربیک گزز (قزاقستان) 8
علیرضا فینالیست شد
فینال///
علیرضا حسینپور 22 - ازبکستان صفر
علیرضا طلایی شد
وزن چهارم (55- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
پاشا عطاردی 27 – شوماخمادوف (تاجیکستان) 7 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکهشتم///
پاشا عطاردی 25 - عمار الهبسی (عمان) یک (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
پاشا عطاردی 15 - جین تسوروکا (ژاپن) 3
مدال برنز پاشا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
پاشا عطاردی 22 - چان یئونگ لی (کره جنوبی) 17
پاشا فینالیست شد
فینال///
پاشا عطاردی 13 - عزیزجون اوکتاموف (ازبکستان) 25
پاشا به مدال نقره رسید
وزن ششم (63- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
حامد اصغری 20 – تان دائو (ویتنام) صفر (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکهشتم///
حامد اصغری 27 - فواز عبدالرحیم (کویت) 5 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یک چهارم///
حامد اصغری 23 - رایان الطایفی (عربستان) 4 (10 اخطاره شدن حریف - برنده اصغری)
مدال برنز حامد قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
حامد اصغری 19 - کوئی پان (چین تایپه) 13
حامد فینالیست شد
فینال///
حامد اصغری 12 - - هوجون جین (کره جنوبی) 19
اصغری نایب قهرمان شد
وزن هشتم (73- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
امیرحسین بهرآبادی 37 – ماولونبیک توختاسینبوئف (ازبکستان) 25
مرحله یکچهارم///
امیرحسین بهرآبادی 23 - محمد السووایق (عربستان) 10
مدال برنز امیرحسین قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
امیرحسین بهرآبادی 17 - موخاما شکوماخادو (تاجیکستان) 13
امیرحسین فینالیست شد
فینال///
امیرحسین بهرآبادی 14 - سی ون لی (کره جنوبی)12
امیرحسین طلایی شد
وزن دهم (78+ کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
علی نجفی 22 – یاش آوانا (WTA) یک
مرحله یکچهارم///
علی نجفی 22 - علی مبروک (عربستان) 11
مدال برنز علی قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
علی نجفی 24 - محمد سلامه (سوریه) 3
علی فینالیست شد
فینال///
علی نجفی 16 - فرزاد منصوری (افغانستان) 4
علی طلایی شد
«گروه دختران»
وزن دوم (44- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
نگار اسماعیلی 19 – راتاتیپ نامساری (تایلند) 5
مرحله یکچهارم///
نگار اسماعیلی 24 - چینا موراکامی (ژاپن) 9
مدال برنز نگار قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
نگار اسماعیلی 20 - چن (چین تایپه) 6
نگار فینالیست شد
فینال///
نگار اسماعیلی 28 - می رئو کانگ (کره جنوبی) 26
نگار طلایی شد
وزن چهارم (49- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
مهلا مومنزاده 43- سمیه حما (WTA) 3(اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
مهلا مومنزاده 5 - وی چون لی (چین تایپه) 8
مهلا از دور رقابت ها کنار رفت
وزن ششم (55- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
نسترن ولیزاده 42 - سائومیا نیر (WTA) سه (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
نسترن ولیزاده 22 - چایچانا (تایلند) یک
مدال برنز نسترن قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
نسترن ولیزاده 21 - جوی چانگ (چین تایپه)صفر (اختلاف امتیاز 20)
نسترن فینالیست شد
فینال///
نسترن ولیزاده 6 - یانگروی وانگ (چین) 11
نسترن نایب قهرمان شد
وزن هشتم (63- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یک هشتم///
یلدا ولینژاد – استراحت
مرحله یکچهارم///
یلدا ولینژاد 10 – تانیا سوه (کره جنوبی) 9
مدال برنز یلدا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
یلدا ولینژاد 14 - فیروزا سادیکوا (ازبکستان) 12
یلدا فینالیست شد
فینال///
یلدا ولینژاد 8 - ناتالی حامایدی (اردن) 4
یلدا طلایی شد
وزن دهم (68+ کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یک هشتم///
یلدا رنجبر – استراحت
مرحله یکچهارم///
یلدا رنجبر 13 - سون کیونگ بائک (کره جنوبی) 30
یلدا در یک قدمی سکو از دور رقابت ها کنار رفت
هدایت تیم پسران برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است و سرمربیگری تیم دختران را ندا زارع برعهده دارد.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید