این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا 2019 با حضور 233تکواندوکار از امروز (سه شنبه - یکم مردادماه) به میزبانی "امان" اردن آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
امروز و در روز نخست این رقابت ها، مبارزات اوزان 33-، 41-، 49-، 57- و 65- کیلوگرم پسران و پیکارهای اوزان 29-، 37-، 44-، 51- و 55- کیلوگرم دختران انجام خواهد شد که باقری، کاکاوند، رضایی، غدیری، شاه نظری، محمودی، احمدنژاد، علیزاده، نعمت زاده و رحمانی نمایندگان ایران در این روز هستند.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
«گروه پسران»
وزن اول (33- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
ماهان باقری 24 – پتر ظریفه (لبنان) 4 (اختلاف امتیاز 20)
مرحله یکچهارم///
ماهان باقری 28 - سونگ وو (چین تایپه) 4
مدال برنز ماهان قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
ماهان باقری 38 - ایونسو سئو (کره جنوبی) 14
ماهان فینالیست شد
فینال///
ماهان باقری 40 - ویساواکورن جایچو (تایلند) 14
باقری طلایی شد
وزن سوم (41- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
احمدرضا کاکاوند 12 – نتتاپارن دانگنوک (تایلند) 13
احمدرضا از دور رقابت ها کنار رفت
وزن پنجم (49- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
متین رضایی 46 – لوای قانم (عربستان) 36
مرحله یک چهارم///
متین رضایی 43 - جیکوب کارتاگنا (فیلیپین) 22
مدال متین قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
متین رضایی 12- بانلوگ توبتیمدانگ (تایلند) 24
متین به مدال برنز رسید
وزن هفتم (57- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
کمیل غدیری 28 - تائیون لی (کرهجنوبی) 18
مدال برنز کمیل قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
کمیل غدیری 30 - کوموات (تایلند) 10
کمیل فینالیست شد
فینال///
کمیل غدیری 34 - فنگ چانگ (چین تایپه) 32
کمیل طلایی شد
وزن نهم (65- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
مهدی شاه نظری 32 - میچل حداد (لبنان) یک
مدال برنز مهدی قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
مهدی شاه نظری 10 - نوراسیل کوئاندیک (قزاقستان) 13
مهدی به مدال برنز رسید
«گروه دختران»
وزن اول (29- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
فاطمه محمودی 14 - وارانیا تالاتنگوئن (تایلند) 30
فاطمه از دور رقابت ها کنار رفت
وزن سوم (37- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
ترنم احمدنژاد 12 – آندی رودریگوئز (فیلیپین) 12 (راند طلایی - برنده فیلیپین)
ترنم از دور رقابت ها کنار رفت
وزن پنجم (44- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
مهدیس علیزاده – استراحت
مرحله یکچهارم///
مهدیس علیزاده 25 – کاتالینا تیو (فیلپین) 10
مدال برنز مهدیس قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
مهدیس علیزاده 41 - هیناتا اوکازاکی (ژاپن) 19
مهدیس فینالیست شد
فینال///
مهدیس علیزاده 41 - دو یئونگ یون (کره جنوبی) 4 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مهدیس طلایی شد
وزن هفتم (51- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
مبینا نعمتزاده 35 - شیما ابراهیم (سوریه) صفر (انصراف حریف در پایان راند اول)
مدال برنز مبینا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
مبینا نعمتزاده 43 - گاهیون کیم (کره جنوبی) 25
مبینا فینالیست شد
فینال///
مبینا نعمتزاده 26 - ملک هیاسات (اردن) 2
مبینا طلایی شد
وزن نهم (59- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
فاطمه رحمانی 20 - مانیش چوپاده (WTA) صفر
مدال برنز رحمانی قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
فاطمه رحمانی 7 - آروژان تیلئوژانوا (قزاقستان) 9
فاطمه به مدال برنز رسید
گفتنی است؛ هدایت تیم پسران برعهده مرتضی کریمی به عنوان سرمربی است و یوسف جنگجو و جواد خاوری به عنوان مربیان تیم هستند. اعظم درستی سرمربی تیم دختران است و محبوبه محمدنژاد و راضیه آقاجانپور به عنوان مربیان تیم هستند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید