این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان 2019، از روز چهارشنبه – 16 مردادماه با حضور 550 تکواندوکار از 64 کشور در سالن «کاخ ورزش جهانی» تاشکند آغاز و امروز (شنبه – 19 مردادماه) به پایان میرسد.
امروز و در روز پایانی پیکارهای اوزان 49-، 57-، 61- کیلوگرم پسران و 37- و 59+ کیلوگرم دختران برگزار میشود و امیرحسین ملکی (وزن 49- کیلوگرم)، مهدی اورجی (وزن 57- کیلوگرم)، ابوالفضل عباسی (وزن 61- کیلوگرم)، پرنیا سلمانی (وزن 37- کیلوگرم) و الهام حقیقی (وزن 59+ کیلوگرم) به عنوان آخرین تکواندوکاران کشورمان به مصاف رقبای خود میروند.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
«گروه پسران»
وزن پنجم (49- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
امیرحسین ملکی 22 – آسات بیک نورالیف (قزاقستان) 20
مرحله یکهشتم///
امیرحسین ملکی 54 - دامون موتا (استرالیا) 24 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
امیرحسین ملکی 34 - ماکسیم باندارویچ (بلاروس) 14(اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مدال برنز امیرحسین قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
امیرحسین ملکی 16- کایریل کورولو (روسیه) 24
امیرحسین به مدال برنز رسید
وزن هفتم (57- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
مهدی اورجی – استراحت
مرحله یکهشتم///
مهدی اورجی 18 – ماتجا میلتیک (صربستان)13
مرحله یک چهارم///
مهدی اورجی 19 - سیمور میرزویف (اوکراین) 29
مهدی از دور رقابتها کنار رفت
وزن هشتم (61- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
ابوالفضل عباسی 23 – کریستوفر سولس (لتونی) 2 (اختلاف امتیاز 20 - پایان مبارزه در راند دوم)
مرحله یک هشتم///
ابوالفضل عباسی 17 - مارکوس آگویلار (اسپانیا) 5
مرحله یک چهارم///
ابوالفضل عباسی 36 - ولادیمیر مشچریاکوف (روسیه) 14 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مدال برنز ابوالفضل قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
ابوالفضل عباسی 46 - ابرکان حسن (مراکش) 6 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
ابوالفضل راهی فینال شد
فینال///
ابوالفضل عباسی 33 - آیدن بیول (آمریکا) 13 (اختلاف امتیاز 20 - پایان ابتدای راند سوم)
ابوالفضل طلایی شد
«گروه دختران »
وزن سوم (37- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
پرنیا سلمانی 52 – گویال ودیکا (WT) 3 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یک هشتم///
پرنیا سلمانی 49 - آلیسا آنجلوا (روسیه) 11 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یک چهارم///
پرنیا سلمانی 18 - دریا کاستدویچ (اوکراین) 17
مدال برنز پرنیا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
پرنیا سلمانی 10- آسل ابوباکایر (قزاقستان) 3
پرنیا راهی فینال شد
فینال///
پرنیا سلمانی 21 - کامونچانوک سیخن (تایلند) 18
پرنیا طلایی شد
وزن دهم (59+ کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
الهام حقیقی 18 – نازیم مخموتوا (قزاقستان) 17
مرحله یک چهارم///
الهام حقیقی 5 - زهرا کاوکسوگلو (ترکیه)31
الهام از دور رقابت ها کنار رفت
هدایت تیم پسران برعهده مرتضی کریمی به عنوان سرمربی است و سرمربیگری تیم دختران را اعظم درستی برعهده دارد.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید