سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

باحضور بیش از 2000 تکواندوکار صورت گرفت؛

برگزاری مراسم "تکواندو برای همه" در ازبکستان

در حاشیه برگزاری چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان 2019 - ازبکستان مراسم باشکوهی در میدان "اخوت" تاشکند با حضور بیش از 2000 تکواندوکار نونهال و نوجوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در روز دوم رقابت‌های جهانی تکواندو نونهالان، میدان اصلی پایتخت ازبکستان میزبان دکتر "چو" رییس فدراسیون جهانی تکواندو و بیش از 2000 تکواندوکار نوجوان و نونهال بود.

همچنین 50 دانش آموز معلول نیز در کنار ورزشکاران حضور داشتند و دست در دست هم شعار "تکواندو برای همه" و پیام صلح و دوستی را به سراسر دنیا مخابره کردند.

"عبدو خاکیموف عزیز" معاون نخست وزیر این کشور، "دلمراد نابیف" وزیر فرهنگ و ورزش ازبکستان، "رستم شاه عبدالرحمانف" رییس کمیته بین المللی المپیک ازبکستان وشرزود تاشماتف رییس انجمن تکواندو در این رویداد حضور داشتند.

دکتر "چو" در این مراسم گفت: از رییس جمهور ازبکستان قدردانی می کنم. بی شک بدون حمایت‌های همه جانبه ایشان، تکواندو به این سطح از محبوبیت در ازبکستان نمی‌رسید و من معتقدم تمام دانش آموزان تکواندوکار حاضر در این مراسم و به ویژه هوگوپوشان شرکت کننده در رقابت‌های جهانی نونهالان 2019، امیدهای آینده ورزش تکواندو در سراسر جهان هستند.  هدف از برگزاری چنین مراسمی معرفی این ورزش به تمام مردم و آشنایی کودکان و نوجوانان با تکواندو است که به خوبی به این هدف تحقق بخشیده‌ایم.

منبع: فدراسیون جهانی

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده