سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون تکواندو؛

جلالی: تکواندو ۵۰۰ شهید به ایران اسلامی تقدیم کرده است

فاطمه جلالی رییس کمیته فرهنگی فدراسیون تکواندو گفت: تکواندو با اهدای ۵۰۰ شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشترین تعداد شهدای ورزشکار را به خود اختصاص داده است.

فاطمه جلالی رییس کمیته فرهنگی فدراسیون تکواندو در حاشیه مراسم اهدای نشان نقره بانوی نونهال قهرمان جهان، "ستایش قهرمانی" در منزل پدرشهید "علی کلباسی" در شاهرود گفت: از سال گذشته مراسم میثاق با شهید گمنام برای حضور ملی پوشان تکواندو کشور در رویدادهای آسیایی، جهانی و ... در کنار مزار شهید گمنام 18 ساله فدراسیون تکواندو برگزار می شود که در این مراسم به هر ملی پوش پلاکی منقش به نام یک شهید تکواندوکار با عنوان قهرمان ماندگار اهدا می شود.

مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون تکواندو افزود: در این مراسم ملی پوشان ما با شهید گمنام آرمیده در فدراسیون تکواندو میثاق می بندند که همانند یک سرباز برای عزت و افتخار کشورمان در میادین ورزشی و مسابقات با تمام توان مبارزه می کنند.

وی در پایان گفت: تاکنون فدراسیون تکواندو به منظور تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره 500 شهید تکواندو کشور چهار یادواره به میزبانی فدراسیون، خوزستان و اصفهان برگزار کرده است.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده