سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

هجدهمین دوره لیگ برتر جوانان - بزرگسالان مردان؛

نتایج کامل هفته اول «جام خلیج فارس»

رقابت‌های هفته اول لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان با حضور 9 تیم صبح امروز (دوشنبه – 15 مهرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته اول از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

نتایج کامل مبارزات هفته اول به شرح ذیل است:

«تیم لوازم خانگی کن 6 – تیم فرمانیه 2 »

مبارزه اول (وزن 87+ کیلوگرم):

محمدرضا اینانلو 11 – سیاوش فخرایی 17

مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):

حامد اصغری 46 – میثم بازیار 20

مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):

محمدمهدی عمادی 17 – محمدسالار وحیدی 37

مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):

ابراهیم صفری 19 – محمد کاظمی 17 (راند طلایی)

مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم):

مهران برخورداری 30 – آرش دباغ تفرشی 10

مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):

رضا جمشیدی 38  – علیرضا عباسی 17

مبارزه هفتم (وزن 74- کیلوگرم):

احمدرضا مختاری 32  – مهدی جلالی 12

مبارزه هشتم (وزن 80- کیلوگرم):

امیرمحمد بخشی 25 -  محمد علی خسروی 5

 

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی 7– تیم پالایش نفت آبادان یک»

مبارزه اول (وزن 74- کیلوگرم):

سیدحسین احسانی 23 – محمدرضا قشمی 22

مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):

حمیدرضا هادیان 38 – محمدرضا کریمیان 17

مبارزه سوم (وزن 58- کیلوگرم):

آرش تبریزی 35 – سروش طاهری 14

مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):

عرفان ناظمی 18 – میثم اسکندری 12

مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):

هادی تیران ولی پور 38 – احسان عبدالوند 30

مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):

علی نورمحمدی 27 – امیرعلی محرابی فر 6

مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):

حمیدرضا خدابخشی 16 – مهدی قیاسی زاده 25

مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):

فرشاد قیاس شندی 17 – سیاوش گلشیرازی 8

 

«تیم پاس قوامین 6 – تیم کانون تکواندوکاران مهاجر 2»

مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):

یاشار عطاردی 31 – علیرضا محمدی 18

مبارزه دوم (وزن 58 کیلوگرم):

ابوالفضل حاتمیان 21 – محسن رضایی 33

مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):

عرفان عسگری 6 – احمد علی بخشی 5

مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):

اسماعیل مردانی 23 – محمدرضا ابراهیمی 17

مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):

محمد مقدم فرد 42 – مهدی محمدی 14

مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):

سپهر الوان 26 – محمدرضا فیضی 11

مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):

عرفان حیدری 19  –علی اکبر امینی 22

مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):

حمیدرضا بدری 10 – رامتین حسنی 7

 

«تیم شهرداری ورامین 6 – تیم باشگاه یزدان 2 »

مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):

حسین لطفی 22 - راستین خواجوی 16

مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):

محمدحسن پلنگ افکن 21 - امیرمحمد یکتای 16

مبارزه سوم (وزن 87+ کیلوگرم):

پوریا عرفانیان 20 - سیدحسین حسین زاده 4

مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم):

ابوالفضل قشقایی 17 - پدرام عاشوری 10

مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم):

علی نجفی 10 - علی قلی پور 16

مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):

امیرحسین امیدی 10 - امیررضا نیک سیرت 22

مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم):

سینا بهرامی 25 - امیرحسین بهرآبادی 20

مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):

مهدی عابدینی 23 - مهدی سلطانی 8

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2019

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 98

مشاهده