سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

هجدهمین دوره لیگ برتر جوانان - بزرگسالان مردان؛

نتایج کامل هفته دوم «جام خلیج فارس»

رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان با حضور 9 تیم از ظهر امروز (دوشنبه – 15 مهرماه) در فدراسیون تکواندو در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته دوم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان در فدراسیون تکواندو در حال برگزاری است.

نتایج کامل مبارزات هفته دوم به شرح ذیل است:

«تیم لوازم خانگی کن  7 – تیم شرکت پالایش نفت آبادان یک »

مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):

پاشا عطاردی 25 – سینا ابراهیم مرفاوی 5

مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):

حامد اصغری 37 – احسان عبدالوند 16

مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):

محمدحسین زاهدی 39 – محمدرضا کریمیان 29

مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):

ایمان اکبرزاده 33 – سروش طاهری 10

مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):

امیرعلی پروینی 31 – محمدرضا قشمی 9

مبارزه ششم (وزن 87+ کیلوگرم):

محمدامین قدیانی 25  – سیاوش گلشیرازی صفر

مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):

مهران برخورداری 15 – مهدی قیاسی زاده صفر

نماینده وزن هفتم لوازم خانگی کن غایب بود و امتیاز این دیدار به نفع پالایش محاسبه شد.

 

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی 7 – تیم کانون تکواندوکاران مهاجر یک»

مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):

امیررضا صفرخانلو 39 – علیرضا محمدی 27

مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):

آرش تبریزی 13 – محسن رضایی 27

مبارزه سوم (وزن 74- کیلوگرم):

مهران سعیدی 17 – مهدی محمدی 8

مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):

حمیدرضا هادیان 12 – محمدرضا ابراهیمی 2

مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم):

عرفان ناظمی 16 – علی اکبر امینی 10

مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):

علی اشکوریان 16 – محمدرضا فیضی 4

مبارزه هفتم (وزن 63- کیلوگرم):

هادی تیران ولی پور 18  – احمد علی بخشی 9

مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):

فرشاد قیاس شندی – راستین حسینی (انصراف نماینده کانون تکواندوکاران مهاجر)

 

«تیم پاس قوامین 5 - تیم صنعت مس کرمان 3 »

مبارزه اول (وزن 63- کیلوگرم):

دانیال دارابی 30 - پارسا مومنی 14

مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):

پدرام جمشیدی 23 - پوریا عبدالرشیدی 17

مبارزه سوم (وزن 58- کیلوگرم):

ابوالفضل جودکی 11 - محمدصادق دهقانی 31

مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):

عرفان حیدری 13 - محمدرضا خانی 10

مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):

رامین حسین قلی زاده 31 - سیداحمد خسروفر 29 (راند طلایی)

مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):

محمد آجورلو 15 - نریمان مریدانی 29

مبارزه هفتم (وزن 74- کیلوگرم):

امیرمحمد قهرمانی 20 - سیدامید حسینی 31

مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):

نیما مهرعلی 18 - حسین قربان زاده 7

 

«تیم باشگاه یزدان 5 - تیم فرمانیه 3»

مبارزه اول (وزن 63- کیلوگرم):

سیدمحراب عبداله زاده 38 - سیدمحمدامین سجادی 10

مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):

نیما گلشن 10 - محمد کاظمی 13

مبارزه سوم (وزن 87+ کیلوگرم):

سیدحسین حسین زاده 12 - سیاوش فخرایی 17

مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):

امیرحسین بهرآبادی 14 - محمدسالار وحیدی 34

مبارزه پنجم (وزن 54- کیلوگرم):

راستین خواجوی 30 - علیرضا عباسی 8

مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم):

علی قلی پور 14 - آرش دباغ تفرشی 12

مبارزه هفتم (وزن 74- کیلوگرم):

مهدی محمدی گواری  31 - مهدی جلالی 22

مبارزه هشتم (وزن 80- کیلوگرم):

رسول کسرایی 43  - محمدامین کاووسی 21

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2019

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 98

مشاهده