سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

خلیفه: لیگ تکواندو در بین رشته‌های انفرادی منحصر به فرد است

سیدنعمت خلیفه سرمربی تیم دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به جرات می‌توانم بگویم در بین رشته‌های انفرادی لیگ تکواندو یک لیگ منحصر به فرد است که خیلی منظم و خوب برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول و دوم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در پایان رقابت‌های هفته دوم، تیم دانشگاه آزاد با کسب 6 امتیاز و تفاضل 12 صدرنشین جام خلیج فارس شد.

سیدنعمت خلیفه، سرمربی تیم  دانشگاه آزاد، درباره کیفیت  لیگ امسال به خبرنگار برنا گفت: به جرات می‌توانم بگویم در بین رشته‌های انفرادی لیگ تکواندو یک لیگ منحصر به فرد است که خیلی منظم و خوب برگزار می‌شود. هفته اول و دوم برگزار شد که خوشبختانه تیم‌های خوبی حاضر بودند و چهره‌ های جدیدی را در لیگ امسال دیدیم. بچه‌های‌ ما بازی‌های خوبی را انجام دادند و امیدوارم تا پایان لیگ هم با همین روال جلو بروند.

او درباره وضعیت کلی تیم دانشگاه آزاد اظهار کرد: امسال متاسفانه به دلیل مشکلات مالی تعدادی از بازیکنان ملی‌پوش خود را از دست دادیم اما در کنار این جوانگرایی کردیم و تعدادی از نفرات تیم‌ملی نوجوانان را به تیم اضافه کردیم و امیدوارم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهند جواب اعتماد کادر فنی را به خوبی بدهند.

خلیفه در پایان درمورد مشکلات لیگ عنوان کرد: سال گذشته مشکل کلاه و هوگو الکترونیکی داشتیم اما طبق برنامه‌ریزی که فدراسیون انجام داده این مشکل فعلا حل شده، هنوز هفته‌های نخست لیگ است و باید دید این روند ادامه دار خواهد بود یا خیر.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده