این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات آزاد قهرمانی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان (کمربند سبز و آبی، کمربند قرمز و مشکی) دختر به مناسبت هفته تربیت بدنی با حضور 160 تکواندو کار، به میزبانی شهرستان فردیس و بر سه شیاپ چانگ سالن شهدای مدافع حرم برگزار شد.
نتایج مسابقات در ردههای سنی مختلف به ترتیب زیر است.
رده سنی خردسالان (سبز و آبی)///
وزن اول:
1- ملیکا محمدی
2- هستی کریمی
3-هلیا حسن پور - محیا نجفی
وزن دوم:
1- آتنا چهاردولی
2- راحیل محرمی
3- نادیا ساکی - آسنا داداشی
وزن سوم:
1- الینا کاظم اوینی
2- بهار غلامی
3- مهلا محمدی - سوگند عبدالمالکی
وزن پنجم:
1- آرمیتا خونچین
2- طنین صمدی
3- هستی طیبی - نازنین دولت دوست
وزن ششم:
1- آیسان جواد زاده
2- حدیث جشنانی
3- یگانه محمدی - سیده نیایش حقیقت پرست
وزن هفتم:
1- عارفه کبیری
2- اسما سامع
3- نیلا غلامی - طناز عباسیان
وزن هشتم:
1- هانیه شاکر جداقیه
2- مدیا قصابی
3- کوثر شیخلاری - ملیکا حق شنو
وزن نهم:
1- هستی جشنانی
2- نازنین رضایی
3- زهرا سلطانی
وزن دهم:
1- فاطمه عمران
2- فاطمه نصیری
3- آوینا میرزا رضایی
رده سنی خردسالان (کمربند قرمز و مشکی)///
وزن دوم:
1- فاطمه زهرا علی آبادی
2- هستی حسین زاده
3- یگانه دکامین - زینب علی اکبر
وزن سوم:
1- فرینا علی نژاد
2- تانیا کریمی
3- آتنا سلیمانی - سرنا شهرآبادی
وزن چهارم:
1- طنین رحیمی
2- فاطمه حسنیایی
3- نرگس زنگنه
وزن ششم:
1- بهاره توللی
2- زهرا قنبری
3- سیده بهار یادگاری
وزن هفتم:
1- هانیه ابراهیمی زاده
2- مبینا ملکی
رده سنی نونهالان (کمربند سبز و آبی)///
وزن دوم:
1- مهدیس سادات بلندی
2- غزل لطیفی
وزن چهارم:
1-معصومه جمال زاده
2- حدیث پازانی
وزن پنجم:
1- فاطمه صیامی
2- نسترن رحیمی
3- زهرا داداشی
وزن ششم:
1- مهسا جانفشانی
2- سارا عمران
3- هانیا کرمی - نیلوفر رحیمی
وزن هفتم:
1- مهسا بخشی
2- هستی امامی
3- سپیده لازمی - زهرا مدارای
وزن هشتم:
1- فاطمه عسکری
2- هستی انگوتی
3- الناز شامی - نرگس محمدی
وزن نهم:
1- الینا محمودی
2- شهرزاد رهنما
3- هستی ندیری
وزن دهم:
1- سیده ستایش اسدی زاده
2- فاطمه جهانی فرد
3- ریحانه رضایی
رده سنی نونهالان (کمربند قرمز و مشکی)///
وزن دوم:
1- زهرا نوری
2- فاطمه سادات هاشمیان
وزن سوم:
1- محدثه خلیلی
2- نیوشا والی
3- آیسان اخلاقی - محدثه خلیلی
وزن چهارم:
1- فاطمه محققیان
2- عسل احدی
3- مهناز محمدی لیواری - ستایش برم
وزن پنجم:
1- رومینا الله کرمی پیمان
2- ریحانه شهبازی
وزن ششم:
1- سحر قاسملو
2- اسرا نظری
3- یکتا دهقان
وزن هفتم:
1- سیده ساینا مرادی
2- ریحانه انصاری
3- آیدا کرمی
وزن هشتم:
1- هنگامه جانجان
2- السانا صادقی پری
3- مبینا داودی ویکی - شیما ابراهیمی زاده
وزن نهم:
1- فاطمه شاه محمدی
2- نازنین اکبری هنر
وزن دهم:
1- مبینا اسکندرزاده
2- مهتاب آزاد ارجستانی
رده سنی نوجوانان (کمربند سبز و آبی)///
وزن سوم:
1- مائده صنم پور
2- مژده زرینی
وزن ششم:
1- آیسان لطیفی
2- مریم پیری پور
وزن هفتم:
1- شقایق سبحانی
2- الهه وحیدی بنه کهل
وزن هشتم:
1- زینب کریمی
2- زینب زندیه
3- یگانه افشار - فاطمه اکبر زاده
رده سنی نوجوانان (کمربند قرمز و مشکی)///
وزن سوم:
1- شیوا شهیدی
2- سایه تیموری
وزن چهارم:
1- آتنا یعقوبی
2- رقیه صیامی
3- فاطمه زهرا کرمی - الهام رضایی
وزن پنجم:
1- فاطمه جعفرپور
2- فاطمه برجی
3- ستایش اسدی
وزن هفتم:
1- تارا دولت آباد
2- بهاره فردی مغانلو
رده سنی جوانان///
وزن اول:
1- زهرا بزقوجانی
وزن دوم:
1- فاطمه رضایی
وزن چهارم:
1- زینب دلیر ارزنق
مسئولیت برگزاری این رقابتها را مرضیه فتحی به عهده داشت.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید