سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

سروی: بانوان تکواندوکار می‌توانند غیرممکن را ممکن کنند

زهرا سروی نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو ایران گفت: کار بسیار دشواری برای کسب سهمیه داریم اما من به تک تک بازیکنان‌ ایمان دارم و اگر بخواهند قطعا می‌توانند غیرممکن را ممکن کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، زهرا سروی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو درباره کیفیت جام کوثر "لیگ برتر تکواندو بانوان" در چهار هفته سپری شده در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: جام کوثر از نظر فنی واقعا به حدی رسیده که می‌توان عنوان لیگ برتر را به خود اختصاص بدهد چرا که در طول این سالها از دل همین لیگ مربیان و بازیکنان تاثیرگذار و با توان بالا را انتخاب کردیم تا به تیم‌ ملی کشورمان کمک کنند.

او افزود: امسال هم با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه خوشبختانه استقبال خیلی خوبی از جام کوثر شده و تیم‌های خوبی در لیگ حضور دارند. مبارزات خوبی را از هوگوپوشان در این چهار هفته شاهد بودیم و امیدوارم این روند همچنان تا پایان فصل ادامه دار باشد چرا که همین مسابقات پشتوانه تیم‌های ملی ما هستند.

سروی درخصوص برنامه‌های تیم‌ ملی بانوان برای کسب سهمیه المپیک گفت: هدف‌گذاری که در این بخش داریم کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو است. در همین راستا مدتی است که تمرینات تیم‌ ملی را شروع کردیم تا به امید خدا اسفند‌ در رقابت‌های انتخابی قاره ای حضور پیدا کنند. البته برای حضور موفق در مسابقات چند تورنمنت را پیش‌بینی کردیم که نزدیک‌ترین آنها رقابت‌های گرنداسلم خواهم بود. قطعا در این مسابقات نیز نیم نگاهی به کسب سهمیه خواهیم داشت.

نایب رئیس بانوان فدراسیون در پاسخ به این‌سوال که فکر‌ می‌کنید بتوانیم دو سهمیه در بخش بانوان را کسب کنیم یا خیر؟ گفت: کار بسیار دشواری داریم ولی به تک تک بازیکنان‌ ایمان دارم و اگر بخواهند قطعا می‌توانند غیرممکن را ممکن کنند. اینکه بخواهیم بگوییم کدام بازیکن شانس بیشتری دارد کار غیر حرفه‌ای است و هر که بیشتر تلاش کند می‌تواند به حضور در توکیو امیدوار باشد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده