این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته پنجم از دور رفت بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان» یادواره شهید روزبه هلیسایی ظهر امروز (دوشنبه – 20 آبان ماه) با حضور تیمهای باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.
نتایج کامل مبارزات هفته پنجم به شرح ذیل است:
«تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آباد 3 – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 5»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
امیررضا متولد شهرستانی 13 – ابوالفضل فخری 34
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
محمدحسین نظام دوست 33- محراب جمشیدی 22
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
آریا عاشورزاده فلاح 22 – امیرحسین حسینی 25
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرحسین پور آهنگر 11 – محمد حقیقی 22
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
مهدی رضا حسن امرجی 17 – مهدی سلیمان زاده 38
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
زمان خلج 7 – امیرحسام جانجانی 28
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد شرج پور 30 – محمدمهدی گودرزی 25
مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم):
علی ترک چورن 35 – علی بحرگرد نیکو 19
«تیم باشگاه مقاومت 3 – تیم شهرداری ورامین 5»
مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم):
علی قدوسی 22 – محمدحسین زدانی 30
مبارزه دوم (وزن 74- کیلوگرم):
محمد صفایی 27 – مهدی عابدینی 32
مبارزه سوم (وزن 87+ کیلوگرم):
مهدی مجازی 23 – علی نجفی 22
مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد خاکسار 43 – پژمان مرادی 23
مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
فرشید جمشیدپور 18 – ابوالفضل قشقایی 38
مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
حسین طالبپور 16 – حمیدرضا صدری 13
مبارزه هفتم (وزن 54- کیلوگرم):
احمدرضا عزیزی 9 – حسین لطفی 31
مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی اسماعیل پور 10 – محمد گودرزی 13
«تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) صفر – تیم لوازم خانگی کن 8 »
مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
سیدحسامالدین اشرف 17 – رضا جمشیدی 38
مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
مرتضی رییسی 7 – پاشا عطاردی
مبارزه سوم (وزن 80- کیلوگرم):
محمدامین بابادی 7 – آرین حیدری10
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرمسعود انوری 6 – محمدحسین زاهدی 20
مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
فرزاد تقی یار 8 – محمدامین قدیانی 28
مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد زنبقی 9 – محمدطاه شمخالی26
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
میلاد حیدری 21 – محمدرضا نوروزی 23
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
سینا جانبزرگی – محمدمهدی عمادی (انصراف نماینده کرمان)
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید