این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته ششم از دور رفت بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان» یادواره شهید روزبه هلیسایی عصر امروز (دوشنبه – 20 آبان ماه) با حضور تیمهای باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.
نتایج کامل مبارزات هفته ششم به شرح ذیل است:
«تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آباد یک – تیم باشگاه یزدان 7»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
امیررضا متولد شهرستانی 13 – راستین خواجوی 32
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
احسان عسکری 18 – سیدمجتبی فضلی 36
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
امیرمحمد صدر 28 – سیدمحراب عبداله زاده 47
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرحسین پور آهنگر 7 – امیرحسین بهرآبادی 30
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
مهدی رضا حسن امرجی یک – مهدی محمدی 23
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
پارسا زمانی 16 – یاسین علیزاده 18
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد شرج پور 26 – علی بابازاده 27
مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم):
علی ترک چورن 22 – سیدمحمدامیر کیانی 11
«تیم باشگاه مقاومت یک– تیم لوازم خانگی 7 »
مبارزه اول (وزن 87- کیلوگرم):
محمد خاکسار 33 – محمدطاها شمخالی 17
مبارزه دوم (وزن 74- کیلوگرم):
محمد صفایی 6 – احمدرضا مختاری 26
مبارزه سوم (وزن 58- کیلوگرم):
حسین طالب پور 12 – ابراهیم صفری 25
مبارزه چهارم (وزن 80- کیلوگرم):
علی قدوسی 6 – امیرعلی پروینی 28
مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم):
سهیل درویشوند 11 – محمدامین قدیانی 33
مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):
رضا نجات 11 – پاشا عطاردی 37
مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم):
علی اکبر داوودی 31 – محمدحسین زاهدی 49
مبارزه هشتم (وزن 63- کیلوگرم):
فرشید جمشیدپور 11 – عرفان مرادی 33
«تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) 4 – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 4»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
امیرحسین اسکندری 18 – ابوالفضل فخری25
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
سید حسام الدین اشرف 18 – علی عزیزی 4
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
مبین میرزایی 37 – امیرحسین حسینی36
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
سینا حبیبی 14 – محمد حقیقی 23
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
محمدعلی ویردلوی 36 – مهدی سلیمان زاده 31
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
سینا جانبزرگی 22 – امیرحسین جانجانی 13
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد زنبقی 3 – محمدمهدی گودرزی 23
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
فرزات تقی یار 4 – علی بحر گردنیکو 26
«تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد یک – تیم شهرداری ورامین 7 »
مبارزه اول (وزن 63- کیلوگرم):
سپهر سرندی 13 – ابوالفضل قشقایی 33
مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):
ابوالفضل موسی لو – اشکان زحمتکشان 27
مبارزه سوم (وزن 74- کیلوگرم):
تهمتن رییسی 2 – مهدی عابدینی 24
مبارزه چهارم (وزن 80- کیلوگرم):
علی کدیوری یک – محمدحسین ی31زدانی
مبارزه پنجم (وزن 54- کیلوگرم):
حسین رییسی 23 – علی توکلی 43
مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
مرتضی ملک زاده 17 – محسن قشقایی 18
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
سعید تیموریان 36 – حمید عباسی 16
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
پژمان انگوتی 29 – حسین سیاه منصوری 23
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید