سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

با دعوت فدراسیون جهانی تکواندو صورت گرفت؛

حضور نظری در سمینار فنی پومسه کره‌جنوبی

با دعوت فدراسیون جهانی تکواندو حسینعلی نظری به عنوان نماینده ایران در نشست فنی پومسه که از 26 تا 28 آبان‌ماه در "موجو" کره‌جنوبی برگزار شد، حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جلسه فنی پومسه از 26 آبان‌ماه به مدت 3 روز با حضور 54 نفر از 33 کشور جهان در "موجو" کره‌جنوبی برگزار شد.

این نشست به منظور ارتقاء سطح فنی دانش پومسه زیر نظر فدراسیون جهانی تکواندو پیگیری شد که با دعوت از سوی این فدراسیون حسینعلی نظری نیز حضور پیدا کرد.

قوانین مسابقات سال 2019، ملاک‌های امتیازدهی برای رقابت‌های 2020 و دستورالعمل‌های اجرایی از مهم‌ترین موارد مطرح شده در این دوره بود.

حسینعلی نظری با اشاره به این خبر گفت: در این نشست بر توسعه تکواندو خانواده در بازی‌های ساحلی تاکید شد و همچنین از حاضرین خواستند بر بخش ابداعی تمرکز بیشتری داشته باشند.

وی افزود: بخش آموزش فدراسیون جهانی در نظر دارد همانند بخش مبارزه در پومسه نیز دوره‌های را برگزار کند و بر اساس آن مربیان را درجه بندی و برای تدریس در دوره‌های آموزشی به کشورهای مختلف اعزام نماید. همچنین برگزاری رقابت‌های رده سنی بالای 65 سال در مسابقات ماندگار شد. انجام فرم‌های جدید پومسه در میدان جهانی 2020 کنسل گردید اما در خصوص دیگر رقابت‌ها تصمیم نهایی اتخاذ نشد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده