سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

پانزدهمین دوره لیگ جوانان - بزرگسالان زنان؛

نتایج کامل مبارزات هفته پنجم «جام کوثر»

رقابت‌های هفته پنجم لیگ جوانان و بزرگسالان زنان با حضور 15 تیم امروز (جمعه – 8 آذرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته پنجم از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» یادواره شهید عصمت پورانوری با حضور 15 تیم ظهر امروز (جمعه – 8 آذرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

تیم‌های اسپریچو، فتح صدر البرز، داتیس یزد، روپایی الکترونیکی keen، شوکا لاوین مریوان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو بهار، هیات تکواندو جنوب‌شرق، هيات تکواندو شهرستان اشتهارد، هیات تکواندو شهرستان نظرآباد، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو هفتگل در این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

نتایج کامل مبارزات هفته پنجم به شرح ذیل است:

«تیم فتح صدر البرز (رتاآ) 5 – تیم لوازم خانگی کن 3»

وزن اول (46- کیلوگرم):

مریم ملکوتی‌خواه 25 – نگار اسماعیلی 16

وزن دوم (49- کیلوگرم):

سارا فتحی 10 –غزل سلطانی 21

وزن سوم (53- کیلوگرم):

ناهید کیانی 33 – شاپرک نجفی 2

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

سارا احدی نیا 10– زهرا شیدایی 20

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

طیبه پارسا 18 – کوثر اساسه 16

وزن ششم (67- کیلوگرم):

کیمیا همتی 19 – تینا مدانلو 40

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

ملیکا میرحسینی 25 – آناهیتا توکلی 14

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

زهرا پوراسماعیل 15 – زینب اسماعیلی 11

«تیم هیات تکواندو هفتگل 4 – تیم هیات تکواندو ورامین 4»

وزن اول (46- کیلوگرم):

نگار نری میسا 29 – محدثه سلطانی 19

وزن دوم (49- کیلوگرم):

سارا خون جام 13 – صاحبه اخوان 8

وزن سوم (53- کیلوگرم):

روژینا صلواتی 17 – فاطمه سیری 10

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

غزاله عظیمی  5 – فاطمه زهرا پیرندستانی 9

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

فاطمه معتمدی 5 – نیک آیین ضابطی 10

وزن ششم (67- کیلوگرم):

سیده فاطمه هاشم پور 33 – عطیه احمد بیگی 35

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

نسرین اسمعیل وندی 32 – فریما امامی 15

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

غایب - فاطمه فیض اللهی

«تیم هیات تکواندو استان ایلام 4 – تیم روپایی الکترونیکی کین 4»

وزن اول (46- کیلوگرم):

آرزو رحیمی 21 – فاطمه شهابی 41

وزن دوم (49- کیلوگرم):

زهرا سادات قفقازی صفر – الهام ولایی 15

وزن سوم (53- کیلوگرم):

حدیث زرگوش نیا 4 – مهسا علیزاده 17

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

فاطمه مرادی 34 – آرام سوری 12

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

ملکه انتظارئی 26 – فاطمه نیک منش 6

وزن ششم (67- کیلوگرم):

سحر مرادی 29 – بهار حمزه‌ئی 13

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

مریم عبدی زاد 19 – سارا خمسه 18

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

زهرا تیمور پور 8 – زهرا قربانی 34

«تیم داتیس یزد 2 – تیم اسپریچو 6»

وزن اول (46- کیلوگرم):

سوگند پورمرات 12 – نگار قدیانی 31

وزن دوم (49- کیلوگرم):

زهرا زارع 17 – کیانا اخوان جوسری 15

وزن سوم (53- کیلوگرم):

کیانا احمدی 9 – سعیده وکیلی 5

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

آرمینا احمدی 9 – نرگس میرنوراللهی 30

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

نیلوفر محمودی 3 – هانیه بخشی 14

وزن ششم (67- کیلوگرم):

راضیه رنگرززاده 17 – یلدا ولی نژاد 34

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

نگین عدالت نیا صفر – اکرم خدابنده 23

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

نفیسه رنگززاده 14 – شهربانو دامغانی نژاد 26

«تیم هیات تکواندو بهار 3– تیم شوکا لاوین مریوان 5»

وزن اول (46- کیلوگرم):

رقیه محمودی 21 – اوین فرامرزی 2

وزن دوم (49- کیلوگرم):

سمیه خانبابایی  8 – مهدیه جوهری 9

وزن سوم (53- کیلوگرم):

مینا سبزعلی 2 – اوین پاداشی 24

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

زهرا جنتی 16 – سیده اسرا هاشمی 35

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

فاطمه احمدی 5 – روناک حسین‌زاده 8

وزن ششم (67- کیلوگرم):

مهدیه محمدظاهری 9 – هیرو رجبی صفر

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

زینب اسدی 18 – فاطمه آباد 11

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

غایب – غزل خوش کردار

«تیم هیات تکواندو استان مرکزی 5 – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد 3»

وزن اول (46- کیلوگرم):

عاطفه عباسی 28 – فائزه نوروز 29

وزن دوم (49- کیلوگرم):

زهرا جودکی 29 – مریم محمدی 27

وزن سوم (53- کیلوگرم):

ستایش آمین 10 – شیما علیزاده 30

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

هانیه قهیه‌ئی 2 – مهتاب سعادت نیا 25

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

مائده ارسلانی 47 – الهام محمدی 35

وزن ششم (67- کیلوگرم):

نیلوفر قنبری 23 – آناهیتا محمدی فرد 19

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

الهام عابدی 25 – کیمیا طهماسبی 3

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

غایب – سارا علی پور

«تیم فرمانیه 6 – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق 2»

وزن اول (46- کیلوگرم):

رویا عابدی 36 – مبینا نژاد 57

وزن دوم (49- کیلوگرم):

زهره مدانلو 22 – زهرا فیض آبادی 7

وزن سوم (53- کیلوگرم):

نگین رشادت زاده 10 – پریماه چنگی 31

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

مهوش کلانتری 28 –پریناز چنگی 14

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

آناهیتا محمدی 22 – شقایق صابونی 19

وزن ششم (67- کیلوگرم):

کتایون هاشمی 16 – زینب شقاقی 5

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

صفار ارجمندی 34 – آرام دخت علیایی 13

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

مهدیس خراسانی - غایب

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2019

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده