سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

پانزدهمین دوره لیگ جوانان - بزرگسالان زنان؛

نتایج کامل مبارزات هفته ششم «جام کوثر»

رقابت‌های هفته ششم لیگ جوانان و بزرگسالان زنان با حضور 15 تیم امروز (جمعه – 8 آذرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته ششم از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» یادواره شهید عصمت پورانوری با حضور 15 تیم ظهر امروز (جمعه – 8 آذرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

تیم‌های اسپریچو، فتح صدر البرز، داتیس یزد، روپایی الکترونیکی keen، شوکا لاوین مریوان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو بهار، هیات تکواندو جنوب‌شرق، هيات تکواندو شهرستان اشتهارد، هیات تکواندو شهرستان نظرآباد، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو هفتگل در این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

نتایج کامل مبارزات هفته ششم به شرح ذیل است:

«تیم هیات تکواندو هفتگل 2 – تیم هیات تکواندو استان ایلام 6»

وزن اول (46- کیلوگرم):

نگار نری میسا 3 – آرزو رحیمی 31

وزن دوم (49- کیلوگرم):

نرگس زنگنه 7 – رویا مولابیگی 50

وزن سوم (53- کیلوگرم):

روژینا صلواتی 2 – حدیث زرگوش نیا 30

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

غزل قبلی 2 – پردیس رضایی 32

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

فاطمه معتمدی 33 – نرگس ولی زادیان 23

وزن ششم (67- کیلوگرم):

سیده فاطم هاشم‌پور 19 – سحر مرادری 47

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

نسرین اسمعیل وندی 3 – مریم عبدی زاد 10

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

فاطمه آذرمهر 28 – زهرا تیمورپور 7

«تیم هیات تکواندو بهار 4 – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق 3»

وزن اول (46- کیلوگرم):

رقیه محمودی 26 – کیانا بردبار 27

وزن دوم (49- کیلوگرم):

سمیه خانبابایی 25 – زهرا فیض آبادی 21

وزن سوم (53- کیلوگرم):

مینا سیبزعلی 18 – پریماه چنگی 33

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

زهرا جنتی صفر – پریناز چنگی 15

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

فاطمه احمدی 21 – شقایق صابونی صفر

وزن ششم (67- کیلوگرم):

مهدی محمدظاهری 17 – زینب شقاقی یک

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

زینب اسدی22 – آرام دخت علیایی 5

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

-

«تیم داتیس یزد 8 – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد صفر»

وزن اول (46- کیلوگرم):

سوگند پورمرات 56 – مریم محمدی 36

وزن دوم (49- کیلوگرم):

زهرا زارع - غایب

وزن سوم (53- کیلوگرم):

کیانا احمدی 15 – فریبا چهره ساز 7

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

آرمینا احمدی 11 – زهرا محمودی یک

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

نیلوفر محمودی – بیتا میار صنمی (انصراف نماینده نظرآباد – برنده هوگوپوش داتیس یزد)

وزن ششم (67- کیلوگرم):

صدیقه السادات رضا زاده 33 – آناهیتا محمدی صفر

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

نگین عدالت نیا 20 – کیمیا طهماسبی 5

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

نفیسه رنگرززاده 35 – سارا علی‌پور 3

«تیم هیات تکواندو ورامین صفر – تیم اسپریچو 8»

وزن اول (46- کیلوگرم):

مبینا خادم یک  – نگار قدیانی 45

وزن دوم (49- کیلوگرم):

صاحبه اخوان 7 – سعیده وکیلی 28

وزن سوم (53- کیلوگرم):

فاطمه سیری 12 – زهرا ملکی 32

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

فاطمه زهرا پیرندستانی 2 – نرگس میرنوراللهی 33

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

نیک آئین ضابطی 4 – هانیه بخشی 19

وزن ششم (67- کیلوگرم):

عطیه احمدبیگی 2 – یلدا ولی نژاد 23

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

فریما امامی 6 –ملیکا برجی 26

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

فاطمه فیض‌اللهی 11 – شهربانو دامغانی نژاد 30

«تیم لوازم خانگی کن 8 – تیم شوکا لاوین مریوان صفر»

وزن اول (46- کیلوگرم):

فرشته خزایی 19 – اوین فرامزی یک

وزن دوم (49- کیلوگرم):

غزل سلطانی 5 – آزاده یزدانی 25

وزن سوم (53- کیلوگرم):

شاپرک نجفی 23 – اوین پاداشی 11

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

زهرا شیدایی 13 – سیده اسراء هاشمی یک

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

الهه شیدایی 11 – روناک حسین زاده 2

وزن ششم (67- کیلوگرم):

تینا مدانلو 30 – غزل عزیزی 3

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

آناهیتا توکلی 16 – شیما آزاد 3

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

زینب اسماعیلی 21 – فاطمه امینی 6

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی 3 – تیم فرمانیه 5»

وزن اول (46- کیلوگرم):

سمانه لطف اللهی 10  - رویا عابدی 16

وزن دوم (49- کیلوگرم):

سپیده سفری 8 – زهره مدانلو 23

وزن سوم (53- کیلوگرم):

پارمیدا توکلی 23  – مهشاد خزایی 19

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

سمانه شش پری 26 – مائده عالی پور 12

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

کوثر صالحی 17  – آناهیتا محمدی 2

وزن ششم (67- کیلوگرم):

کیمیا یوسفی 15  – یاسمن محمدی 17

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

فاطمه اکرمی 9 – صفا ارجمندی 11

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

ریحانه جلالی مهر 12 – مهدیس خراسانی35

«تیم فتح صدر البرز 8 – تیم روپایی الکترونیکی کین صفر»

وزن اول (46- کیلوگرم):

مریم طاهری – فاطمه شهابی (انصراف نماینده تیم روپایی الکترونیکی کین – برنده هوگوپوش صدرالبرز)

وزن دوم (49- کیلوگرم):

حدیثه پورکاظمی – الهام ولایی (انصراف نماینده تیم روپایی الکترونیکی کین – برنده هوگوپوش صدرالبرز)

وزن سوم (53- کیلوگرم):

ناهید کیانی 33 – مهدیه خوش اخلاق 12

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

سارا احدی نیا 16 – سیده ساناز صدرالدینی 6

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

طیبه پارسا 35 – سلیمه غلامی 8

وزن ششم (67- کیلوگرم):

بیتا صنعتی – بهار حمزه‌ئی (انصراف نماینده تیم روپایی الکترونیکی کین – برنده هوگوپوش صدرالبرز)

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

مهسا کیا دلیری – سارا خمسه (انصراف نماینده تیم روپایی الکترونیکی کین – برنده هوگوپوش صدرالبرز)

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

زهرا پوراسماعیل – زهرا قربانی (انصراف نماینده تیم روپایی الکترونیکی کین – برنده هوگوپوش صدرالبرز)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2019

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده