سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

کلاه ویژه تکواندو برای رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۲۰

فدراسیون جهانی تکواندو کلاه ویژه‌ای را برای استفاده ورزشکاران در رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو،مسابقات تکواندو امسال برای اولین بار در بازی‌های پارالمپیک برگزار خواهد شد و فدراسیون جهانی تکواندو اعلام کرده است که مبارزان در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از کلاه مجهز به محافظ صورت استفاده خواهند کرد.

فدراسیون جهانی تکواندو گفت که با این کار این نهاد تعهدات خود را نسبت به ایمنی ورزشکاران تقویت می‌کند.

این اقدام پیرو توصیه‌ای است که توسط کمیته پارا تکواندو فدراسیون جهانی تکواندو با تجزیه و تحلیل داده‌های مسابقات مختلف ارائه شده است.

فدراسیون تکواندوی جهانی اعلام کرد: اضافه کردن یک محافظ صورت به کلاه باعث محافظت بیشتر می‌شود و صدمات را به حداقل می‌رساند. تکواندو برای نخستین بار در پارالمپیک برگزار می‌شود و پاراتکواندوکاران شهریورماه و در سه وزن مردان و سه وزن زنان در استادیوم "ماکوهاری" ژاپن با هم به رقابت می پردازند.

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو گفت: رفاه ورزشکاران اولویت اول ما است و در فدراسیون جهانی ما متعهد هستیم هر کاری ممکنی را برای تضمین امنیت ورزشکاران خود انجام دهیم. ما از اینکه این تکواندو برای نخستین بار وارد بازی های پارالمپیک شده خوشحال هستیم و می خواهیم بازیکنانمان تنها بر روی رقابت و موفقیت تمرکز لازم را داشته باشند.

فدراسیون جهانی تکواندو همچنین گفت که اقدامات ایمنی دیگری نیز در نظر گرفته شده است.

شکیر چلبات، رئیس کمیته پارا تکواندو گفت: آسیبهایمان کم شده اما به دنبال راهکارهایی برای حذف این آسیب ها هستیم. ما به دنبال تجزیه و تحلیل گسترده اطلاعات هستیم تا بتوانیم استفاده از نقاب را در رقابت های پاراتکواندو بررسی نماییم. ما شک نداریم که رقابت پارا تکواندو در توکیو ۲۰۲۰ یک رویداد خارق العاده خواهد بود و ورزش ما را در بهترین حالت در معرض نمایش خواهد گذاشت.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده