سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

فستیوال فرهنگی تکواندو هندوستان - کره جنوبی در کلکته برگزار شد

فستیوال فرهنگی تکواندو هند- کره با حضور دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو و تیم نمایشی این فدراسیون به میزبانی کلکته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فستیوال فرهنگی تکواندو هند- کره با حضور دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو و تیم نمایشی این فدراسیون به میزبانی کلکته برگزار شد.

این نخستین بار است که رییس فدراسیون جهانی تکواندو و تیم نمایشی در رویدادی رسمی در هندوستان حاضر می شوند و توجه رسانه ها و مردم را به خود جلب می کند.

مراسم فرهنگی تکواندو هند-کره رویدادی 2 سالانه است که از 2008 توسط سازمان مشارکت مدنی جهانی (GCS) بین المللی بنگال غربی و با همکاری موسسات دانشگاهی هند برگزار می شود.

در طول این رویداد 3 روزه اجراهایی در سه شهر هند توسط تیم نمایش فدراسیون جهانی تکواندو انجام شد. این نمایش های 30 دقیقه ای 500 تماشاچی داشت که در این میان فرمانداران دو ایالت هند نیز حضور داشتند که نشان از اهمیت این رویداد دارد. 

در این مراسم رییس فدراسیون جهانی تکواندو دکتر چو، کمربند دان مشکی فدراسیون جهانی تکواندو را به فرماندار بنگال غربی اهدا کرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده