سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا؛

تکلیف سهمیه های جام ریاست فدراسیون جهانی مشخص شد

سازمان تیم های ملی تکواندو، تکلیف تکواندو کاران اعزامی دارای سهمیه جام ریاست فدراسیون جهانی به مسابقات قهرمانی آسیا را مشخص کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا تکواندو در بخش کیوروگی از 14 تا 16 اسفندماه به میزبانی "بیروت" لبنان برگزار می شود.

تیم ملی تکواندو مردان کشورمان ترکیب اصلی خود را برای حضور در این رقابت ها روز 12 بهمن ماه شناخت اما تکلیف نفراتی که از طریق مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 - کیش جواز حضور در این رویداد را کسب کرده بودند، صبح امروز (دوشنبه - 21 بهمن ماه) از سوی سازمان تیم های ملی اعلام شد.

حسین لطفی در وزن 54- کیلوگرم، محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم، سینا بهرامی در وزن 63- کیلوگرم، مهدی جلالی در وزن 74- کیلوگرم، عرفان حیدری در وزن 80- کیلوگرم، محمدرضا خانی در وزن 87- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن 87+ کیلوگرم ترکیب دوم تیم تکواندو را تشکیل می دهند.

همچنین آرمین هادی پور در وزن 58- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن 63- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن 74- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم ملی پوشان تکواندو اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیا هستند.

در این دوره برای نخستین مرتبه رقابت های تیمی در گروه مردان، زنان و مشترک نیز برگزار می شود که تیم مردان تنها در بخش مشترک حضور پیدا می کند و امیرمحمد بخشی و محمدرضا خانی نمایندگان ایران هستند.

هدایت تیم ملی برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان است. هادی ساعی نیز به عنوان مدیرفنی در کنار ملی پوشان حضور دارد.

تیم‌ملی تکواندو ایران در گروه مردان نیز موفق به کسب 2 سهمیه بازی‌های المپیک 2020 – توکیو توسط آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی شده است.

گفتی است؛ رقابت های قهرمانی آسیا G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40،  24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک به ورزشکاران تعلق می‌گیرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده