سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

پانزدهمین دوره لیگ جوانان - بزرگسالان زنان؛

نتایج کامل مبارزات هفته چهارم از مرحله پایانی «جام کوثر»

رقابت‌های هفته چهارم از مرحله پایانی لیگ جوانان و بزرگسالان زنان با حضور 10 تیم صبح امروز (پنجشنبه – 24 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته چهارم از مرحله پایانی پانزدهمین دوره مسابقات لیگ تکواندو زنان «جام کوثر» با حضور 10 تیم راه یافته به مرحله پایانی صبح امروز (پنجشنبه  – 24 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، اسپریچو، داتیس یزد، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی، روپایی الکترونیکی کین، شوکا لاوین مریوان، هیات تکواندو بهار و هیات تکواندو جنوب شرق تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی هستند.

نتایج کامل مبارزات هفته چهارم به شرح ذیل است:

«تیم روپایی الکترونیکی کین 2 - تیم اسپریچو 6»

وزن اول (46- کیلوگرم):

الناز فروتن آسیابر 6 - مبینا کلی وند 42

وزن دوم (49- کیلوگرم):

غایب - نگار قدیانی

وزن سوم (53- کیلوگرم):

مهسا علیزاده 18 - سعیده وکیلی 14

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

پرنیا فدوی 15 - زهرا ملکی 21

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

هانیه شریعتی 11 - نرگس میرنوراللهی 32

وزن ششم (67- کیلوگرم):

فاطمه توکلی 21 - هانیه بخشی 22

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

الهام عابدی 31 - ملیکا برجی 14

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

غایب - اکرم خدابنده 

«تیم فرمانیه 2 - تیم داتیس یزد 6»

وزن اول (46- کیلوگرم):

رویا عابدی 32 - سوگند پورمرات 52

وزن دوم (49- کیلوگرم):

یلدا احمدی نسب 18 - زینب دهقان بنادکی 38

وزن سوم (53- کیلوگرم):

ستایش امین 2 - زهرا زارع 23

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

حدیثه اماره 13 - آرمینا احمدی 14

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

بیتا صنعتی 21 - راضیه رنگرززاده 26

وزن ششم (67- کیلوگرم):

یاسمن محمدی - غایب 

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

آناهیتا محمدی 17  - سمیرا بیانی 20

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

مهصا کاظمی صفر - نفیسه رنگرززاده 13

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی 5 - تیم هیات تکواندو بهار 3»

وزن اول (46- کیلوگرم):

سمانه لطف اللهی 16 - رقیه محمودی 11

وزن دوم (49- کیلوگرم):

پارمیدا توکلی 15 - ساناز لطفی فرد صفر

وزن سوم (53- کیلوگرم):

فاطمه اموری 8 - حدیثه نیازی فرید 17

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

سمانه شش پری 20 - زهرا جنتی یک

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

مهتاب کیانی 25 - سما هاشمی کیا صفر

وزن ششم (67- کیلوگرم):

کیمیا یوسفی 20 - هانیه رشیدی 2

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

فاطمه اکرمی 23 - زینب اسدی 25

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

زهرا قربانی 41 - سپیده سادات موسوی 44

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده