سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

پانزدهمین دوره لیگ جوانان - بزرگسالان زنان؛

نتایج کامل مبارزات هفته پنجم مرحله پایانی «جام کوثر»

رقابت‌های هفته چهارم از مرحله پایانی لیگ جوانان و بزرگسالان زنان با حضور 10 تیم صبح امروز (پنجشنبه – 24 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته پنجم از مرحله پایانی پانزدهمین دوره مسابقات لیگ تکواندو زنان «جام کوثر» با حضور 10 تیم راه یافته به مرحله پایانی ظهر امروز (پنجشنبه  – 24 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، اسپریچو، داتیس یزد، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی، روپایی الکترونیکی کین، شوکا لاوین مریوان، هیات تکواندو بهار و هیات تکواندو جنوب شرق تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی هستند.

نتایج کامل مبارزات هفته پنجم به شرح ذیل است:

«تیم فرمانیه3 - تیم اسپریچو 5»

وزن اول (46- کیلوگرم):

مینا احمدی یک - مبینا کلی وند 11

وزن دوم (49- کیلوگرم):

یلدا احمدی نسب 3- نگار قدیانی 19

وزن سوم (53- کیلوگرم):

ستایش امین 10 - زهرا سانی خانی 28

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

مهوش کلانتری 27- زهرا ملکی 23

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

بیتا صنعتی 9- نرگس میرنوراللهی 23

وزن ششم (67- کیلوگرم):

کتایون هاشمی 12 - هانیه بخشی 15

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

آناهیتا محمدی 10 - ملیکا برجی 6

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

مهسا کاظمی - اکرم خدابنده (انصراف نماینده فرمانیه- برنده هوگوپو اسپریچو)

«تیم شوکا لاوین مریوان 4 - تیم هیات تکواندو بهار 4»

وزن اول (46- کیلوگرم):

مهدیه فیضی 29- رقیه محمودی 32

وزن دوم (49- کیلوگرم):

صبا کاظمی 51 - ساناز لطفی فرد 35

وزن سوم (53- کیلوگرم):

غایب - حدیثه نیازی فرد

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

اوین پاداشی 20 - زهرا جنتی 4

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

روناک حسین زاده 26 - سما هاشمی کیا 3

وزن ششم (67- کیلوگرم):

سحر مرادی 27 - هانیه رشیدی 6

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

غایب - زینب اسدی

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

کیمیا موسوی 6 - سپیده السادات موسوی 7

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی 7 - تیم هیات تکواندو جنوب شرق یک»

وزن اول (46- کیلوگرم):

سمانه لطف اللهی - غایب

وزن دوم (49- کیلوگرم):

سارا میزبان 16 - زهرا فیض آبادی 16 (راند طلایی - برنده نماینده دانشگاه آزاد اسلامی)

وزن سوم (53- کیلوگرم):

فاطمه شعبان نیا 21 - پریماه چنگی 10

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

سمانه شش پری 17 - پریناز چنگی 6

وزن پنجم (62- کیلوگرم):

مهتاب کیانی 8 - زینب شقاقی صفر

وزن ششم (67- کیلوگرم):

کیمیا یوسفی 13 - شقایق صابونی 8

وزن هفتم (73- کیلوگرم):

فاطمه اکرمی 10 - آرام دخت علیایی 13

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

زهرا قربانی  - غایب

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده