سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

با پایان هفته ششم از مرحله پایانی لیگ تکواندو زنان؛

تیم های اول تا سوم جدول رده بندی جام کوثر معرفی شدند

با پایان هفته ششم از مرحله پایانی لیگ تکواندو زنان، اسپریچو صدرنشین شد، داتیس یزد در رده دوم قرار گرفت و کن رده سومی را به خود اختصاص داد اما نکته حائز اهمیت در رده بندی اعلامی این است که تمامی دیدارهای لوازم خانگی کن و فتح صدر البرز در این روز به دلیل حضور هوگوپوشان این تیم ها در اردوی تیم ملی به تعویق افتاده بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته چهارم تا ششم از پانزدهمین دوره مسابقات لیگ تکواندو زنان «جام کوثر» با حضور تیم های راه یافته به مرحله پایانی امروز (پنجشنبه - 24 بهمن‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، اسپریچو، داتیس یزد، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی، روپایی الکترونیکی کین، شوکا لاوین مریوان، هیات تکواندو بهار و هیات تکواندو جنوب شرق تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی هستند.

با پایان هفته ششم از مرحله پایانی، تیم اسپریچو با 13 امتیاز صدرنشین شد، داتیس یزد با 10 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و لوازم خانگی کن با 9 امتیاز و تفاضل 20 رده سومی را به خود اختصاص داد اما نکته حائز اهمیت در رده بندی اعلامی این است که تمامی دیدارهای لوازم خانگی کن و فتح صدر البرز در سه هفته امروز به دلیل حضور هوگوپوشان این تیم ها در اردوی تیم ملی به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به تعویق افتاده بود و در تاریخ 21 اسفندماه برگزار خواهد شد.

نتایج کسب شده به شرح زیر است:

هفته چهارم///

تیم دانشگاه آزاداسلامی 5 – تیم هیات تکواندو بهار 3

تیم فرمانیه 2 – تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 6

تیم روپایی الکترونیکی کین 2– تیم اسپریچو 6

تیم شوکا لاوین مریوان – تیم لوازم خانگی کن (معوقه)

تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق – تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) (معوقه)

بهترین ها///

بهترین سرمربی: شهره خلج زاده (اسپریچو)

فنی ترین بازیکن: سپیده السادت موسوی (هیات تکواندو بهار)

بهترین سرپرست: ندا ملاقاسمی (داتیس یزد)

بهترین داور: مریم یوسفی (خراسان شمالی)

هفته پنجم///

تیم دانشگاه آزاد اسلامی 7 – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق یک

تیم فرمانیه 3 – تیم اسپریچو 5

تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد – تیم لوازم خانگی کن (معوقه)

تیم روپایی الکترونیکی keen – تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) (معوقه)

تیم شوکا لاوین مریوان 4 – تیم هیات تکواندو بهار 4 

بهترین ها///

بهترین سرمربی: ریحانه زین العابدینی (دانشگاه آزاد اسلامی)

فنی ترین بازیکن:  آناهیتا محمدی (فرمانیه)

بهترین سرپرست: منصوره رضایی (هیات تکواندو جنوب شرق)

بهترین داور: آزاده یاسایی (البرز)

هفته ششم///

تیم دانشگاه آزاداسلامی 5 – تیم شوکا لاوین مریوان 3

تیم فرمانیه – تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) (معوقه)

تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 4 – تیم هیات تکواندو بهار 4

تیم روپایی الکترونیکی کین 6- تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق یک

تیم لوازم خانگی کن - تیم اسپریچو (معوقه)

بهترین ها///

بهترین سرمربی: هانیه تاتی (داتیس یزد)

فنی ترین بازیکن:  اوین پاداشی (شوکا لاوین مریوان)

بهترین سرپرست: هیرو براتی (شوکا لاوین مریوان)

بهترین داور: زهرا اسحاقیان (اصفهان)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده