سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

با پایان مرحله مقدماتی مسابقات غیرحضوری؛

پومسه‌روهای صعودکننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند

با پایان داوری مرحله مقدماتی از نخستین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه در گروه مردان، نفرات راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اولین دوره مسابقات آزاد غیر حضوری پومسه کشوری با عنوان "جام بزرگ مهربانی" در دو گروه مردان و زنان با حضور 800 شرکت کننده در یازده رده سنی و رقابت‌های روسا، دبیران و نایب رییسان هیات های استانی در حال برگزاری است.

این مسابقات در راستای اجرایی کردن طرح پویش "دست‌هایی خدایی" برگزار و تمامی درآمد حاصله از این رقابت‌ها صرف خانواده های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می‌شود.

 مسابقات در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال پیگیری خواهد شد که در رده کمربندی قرمز به بالا رده های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال به اجرای فرم می‌پردازند و در رده کمربندی زرد تا آبی شرکت کنندگان در رده های سنی کمتر از 10 سال و 10 تا 14 سال رقابت خواهند کرد.

داوری مرحله مقدماتی این رویداد در گروه مردان روز گذشته (پنجشنبه - یکم خردادماه) انجام شد و صعودکنندگان به مرحله نیمه نهایی به شرح زیر مشخص و معرفی شدند:

رده سنی کمتر از 12 سال:
سجاد براتی (البرز) - علی سان فریدون‌مهر (همدان) - محمدمانی شعبانی (مازندران) - امیرحسین افراش (تهران) - ایلیا محسنی (گیلان) - محمدرضا عزیزی (زنجان) - حسین رحیمی (اصفهان) - امیرعباس شهروی (سمنان) - ابوالفضل تیموری (آذربایجان شرقی) - نریمان خانعلی قادیکلایی (بوشهر) - حسین جورسرا (مازندران) - علی راستگار محمدعلی‌پور (آذربایجان‌شرقی) - محمدسام شهامتی (هرمزگان) - احمدرضا زارعی (بوشهر) - میلاد حسنی (زنجان) -  سیدامیرمهدی سید مردانی (بوشهر)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم 6 را اجرا کنند.

رده سنی 12 تا 14 سال:
امیرحسین اسمعیلی (اصفهان) - امیررضا سلمانی‌فرد (خورستان) - امیررضا اسماعیل (اصفهان) - محمدامین سپهریان (البرز) - محمدطاها حیدری رستمی (مازندران) - بهراد حیدریان (همدان) - آریا احدی (آذربایجان‌شرقی) -   حسين يوسفي اسرمي (مازندران) - امیرعلی علیزاده (گیلان) - عادل منصوری (اصفهان) - علی پرویزی (بوشهر) - سامیار صالحی (البرز) - علیرضا زینی (اصفهان) - امیررضا نادری (مازندران) - مير امير رضا محمودی (آذربایجان شرقی) - نیما مهدی یانی (گلستان) - سيدعلی محمد شاھمراديان زواره (اصفهان) - مهدي بهادري زاده (خوزستان) - عليرضا ستوده منش (گیلان) - متین مهوری (اصفهان) - ابوالفضل صفرپور (بوشهر) - علی مجدی زاده (خوزستان) - رضا یارمطاقلو (قم) - محمدجواد بیاتی (بوشهر) - امیرعلی ملکی (مازندران) - علي مومن نسب (فارس) - محمد عزيزي بي ابري (کرمانشاه) - علي طه قهرماني (زنجان) -نيما بابايی روشن (البرز) - امير محمد صفری (آذربایجان شرقی) - ماهان قوچانی (خوزستان)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم 7 را اجرا کنند. 

رده سنی 15 تا 17 سال: 
سيداحسان صداقت (فارس) - محمدمهدی کرمی (همدان) - پرهام احمدی (تهران) - سجاد ناصری (کرمانشاه) - محمد الماسي ثابت (البرز) -  محمدامین گماریان (همدان) - محمد ابراهيمي رشتي (گیلان) - ياسين تولي (مازندران) - حسین الهویی (مازندران) -طاها روشني مباركي (گیلان) - آرتین گمار (همدان) - اميرحسين باسامی (البرز) - فردین اسکندری (خوزستان) - احسان يونسي (بوشهر) - محمد مھدی اکبری (تهران) - رضا جلالی فر (مازندران) - محمدامین امامی (سمنان) -  محمدرضا عزيزي كراني (سمنان)- امير صالح هاشمي (قزوین) - عرفان خرسندی (تهران) - یاسین زندی (مازندران) - علي هدايت خواه (قم) - یاسین کامل (مازندران) - ارشیا کریمی (مازندران) - محمد صبوري مرخالي (گیلان)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم 8 را اجرا کنند. 

رده‌سنی 18 تا 30 سال:
علیرضا ابراهیمی (تهران) - محمدحسین درفشی (گیلان) - مهرداد شیرخانی (سمنان) - سجاد گلی پور (گیلان) - حسین اسحاقیان (اصفهان) - یونس حمیدی (خوزستان) - مهرداد محمدزاده (البرز) - سيدمصطفی موسوی معين (خوزستان) - محمدھادي نجف پور (بوشهر) - سجاد مهرابی (اصفهان) - سامان حسینی (کرمانشاه) - امین عبداللهی (خوزستان) - محمد آبگون (بوشهر) - محمدکاظم سدرپوشان (یزد) - محمد علی حاج ملک (کرمان) - اميرعلي رمضاني نيا (گیلان) - حسينعلی سرگزی (سیستان و بلوچستان)

** این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم "کوم کانگ" را اجرا کنند. 

رده‌سنی 31 تا 40 سال:
حامد قربانی زاده (فارس) - وحید ناصری (کرمانشاه) - جواد طولابی (البرز) - مجید منحصر (فارس) - علی میرزاییان (یزد) - جواد پری گل (خراسان رضوی) - علیرضا هاشمی (خراسان رضوی) - عبدالحمید نظم ده (البرز) - محمد دولتی (سمنان)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم "ته بک" را اجرا کنند.

رده‌سنی  51 تا 60 سال:
کاوه وحیدی راد (آذربایجان شرقی) - ابراهیم لطفی (کردستان) - عباس رفیعی (قم) - حسین کوهی (مازندران) - سيدآيت الله ھاشمی شيخ شبانی (اصفهان) -  ابراھيم خاوری دانشور (گیلان) - جلال مجتهد (تهران) - اكبر مجيدي قھفرخي (اصفهان)

**این رده‌سنی باید در مرحله نیمه نهایی فرم "شیب جین" را اجرا کنند.

گفتنی است؛ تاریخ ارسال فیلم برای مرحله نیمه نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مجید نازیان نجفی از استان مازندران، امیر ابوحمزه از استان تهران و و محمدحسین ربانی از استان قم به عنوان بهترین داوران این مرحله معرفی شدند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده