سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

با پایان مرحله فینال؛

مدال آوران مسابقات آزاد غیرحضوری پومسه کشور معرفی شدند

با پایان داوری مرحله فینال از نخستین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه در گروه مردان و زنان، مدال آوران این دوره از رقابت ها مشخص و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اولین دوره مسابقات آزاد غیر حضوری پومسه کشوری با عنوان "جام بزرگ مهربانی" در دو گروه مردان و زنان با حضور 800 شرکت کننده برگزار شد.

این مسابقات در راستای اجرایی کردن طرح پویش "دست‌هایی خدایی" برگزار و تمامی درآمد حاصله از این رقابت‌ها صرف خانواده های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می‌شود.

 مسابقات در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال پیگیری شد که در رده کمربندی قرمز به بالا رده های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال به اجرای فرم پرداختند و در رده کمربندی زرد تا آبی شرکت کنندگان در رده های سنی کمتر از 10 سال و 10 تا 14 سال رقابت کردند.

داوری مرحله فینال این رقابت ها در 7 رده سنی مردان و زنان روز گذشته (شنبه - 11 خردادماه) انجام و مدال آوران این دوره از رقابت ها به شرح زیر معرفی شدند:

«گروه مردان»

رده سنی کمتر از 12 سال:
1- محمدمانی شعبانی (مازندران)
2- بهداد نقی ئی (تهران)
3- علی سان فریدون‌مهر (همدان) - حسین رحیمی (اصفهان)

رده سنی 12 تا 14 سال:
1- امیرحسین اسمعیلی (اصفهان)
2- محمدطاها حیدری رستمی (مازندران)
3- امیرعلی علیزاده (گیلان) -  امیررضا سلمانی‌فرد (خورستان)

رده سنی 15 تا 17 سال: 
1-  سيداحسان صداقت (فارس)
2- محمدرضا محمودی (تهران)
3-  احسان يونسي (بوشهر) - محمدامین گماریان (همدان) 

رده‌سنی 18 تا 30 سال:
1- علیرضا ابراهیمی (تهران)
2- حسین اسحاقیان (اصفهان) 
3- محمدحسین درفشی (گیلان) - مهرداد شیرخانی (سمنان)

رده‌سنی 31 تا 40 سال:
1- جواد طولابی (البرز)
2- علی میرزاییان (یزد)
3- علیرضا هاشمی (خراسان رضوی) - حامد قربانی زاده (فارس) 

«گروه زنان»

کمربند زرد تا آبی///

رده سنی کمتر از 10 سال:
1- سحر باستانی نجف آبادی (اصفهان)
2- ماهک نظری (سمنان)
3- مهسا سلمانی زاده نجف آبادی (اصفهان) - ستايش كاظمي گوزلكي (بوشهر)

رده سنی 10 تا 14 سال:
1- نگین پور محمدی نجف آبادی (اصفهان)
2- مانیا قربانی (فارس)
3- سارا کریم تبار احمد چالی (سمنان) - فاطمه اسحاقی نوش آبادی (اصفهان)

کمربند قرمز به بالا///

رده سنی کمتر از 12 سال:
1- فاطمه مهربان (فارس)
2- مهدیس عبدالهی (البرز)
3- فاطمه قنبری (خراسان رضوی) - ترنم سرحدی (البرز)

رده سنی 12 تا 14 سال:
1- زهرا منصوری کیا (خوزستان)
2- مهسا عیسی وند (خوزستان)
3- غزاله مقدم (زنجان) - مبینا رئیسی (البرز)

رده سنی 15 تا 17 سال:
1-  پرستو زينالي (زنجان)
2- سارا چناری (فارس)
3- یگانه اسدی (مازندران) – مهتاب تاجی رستم آبادی (اصفهان)

رده سنی 18 تا 30 سال:
1- تارا مرداني (اصفهان)
2- نرگس مینا خانی (زنجان)
3- فاطمه قاسمی (اصفهان) - راضیه حسنلو (زنجان)

رده سنی 31 تا 40 سال:
1- اتوسا فرهمند پارسا (البرز)
2- سيده معصومه حسيني (همدان)
3- ندا محمدی (تهران) - عاطفه محمد عليزاده (همدان)

همچنین پیش از این و در مراحل قبل نیز سکونشینان رده های سنی دیگر به شرح زیر مشخص شدند:

«گروه مردان»

کمربند زرد تا آبی///

رده سنی کمتر از 10 سال:
1- محمد مھدی داراب پور (بوشهر)
2- سيد عليرضا عبدی (خراسان رضوی)
3- امیرعلی سلطانی (اصفهان) - احمدرضا پوری نژاد (خراسان رضوی)

رده سنی 10 تا 14 سال:
1- سيد اميرافراز حاجی میرزا (کرمان)
2- عليرضا رضایی (کرمان)
3- محمد جواد عين بيگی (خراسان شمالی) - امیر کارگر (فارس)

کمربند قرمز به بالا///

رده سنی 41 تا 50 سال: 
1- علیرضا صفری (کرمانشاه)
2- حسن وحیدی راد (آذربایجان شرقی)
3- محمد علیزاده (گیلان) - سیدمحسن فاریابی (خراسان رضوی)

رده سنی 51 تا 60سال: 
1- ابراهیم خاوری دانشور (گیلان)
2- عباس رفیعی (قم)
3- حسین کوهی فومنی (مازندران) – سید آیت الله هاشمی شیخ شعبانی (اصفهان)

رده‌سنی 61 تا 65 سال:
1- محمدعلی بابائی (گیلان)
2- محمدعلی تقی پور (سمنان)
3- محمد درحی (خراسان رضوی)

رده‌سنی بالای 65سال:
1- هدایت آریان‌فر (مازندران)
2- اکبر حاجی غلامرضا ضرابی (تهران)
3- مهدی هومن صدر (تهران) - داوود حبیبی مرند (خراسان رضوی)

«گروه زنان»

رده سنی 41 تا 50 سال:
1- فاطمه اسدپور (فارس)
2- نرجس شریفی (کرمان)
3- زهره افضل (اصفهان) – کبری سخایی وطن (قم)

گفتنی است؛ مجید نازیان نجفی از مازندران و محمدحسین ربانی از استان قم در گروه مردان و ژیلا رهنورد از تهران و صدیقه میرصادقی از البرز در گروه زنان به عنوان بهترین داوران معرفی شدند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده