سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

پولادگر: منتظر مجوز آغاز اردوها هستیم/ ملی‌پوشان در اردو بهتر محافظت می‌شوند

رییس فدراسیون تکواندو با تاکید بر اینکه در فضای اردو بهتر می توانیم از ملی پوشانمان محافظت کنیم، گفت: منتظر صدور مجوزهای لازم برای از سرگیری اردوی تیم های ملی هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو در گفتگو با ایسنا، درباره زمان از سرگیری اردوی ملی پوشان تکواندو پس از تعطیلی چند ماهه به دلیل شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و از آنجا که تکواندو رشته ای خاص است و بچه ها به صورت رو در رو با هم مبارزه می کنند، هنوز مجوز از سرگیری تمریناتمان را نگرفته ایم و همه چیز به تعطیلی کشیده شده است. منتظر مجوز آغاز اردوها هستیم و امیدوارم هر چه زودتر شاهد آغاز تمرینات و مسابقات باشیم.

رییس فدراسیون تکواندو افزود: با آغاز فعالیت رشته هایی مثل تکواندو، کشتی و کاراته هنوز موافقت نشده و امیدوارم هر چه زودتر تکواندو مجوزهای لازم برای برگزاری اردوهای متمرکز را دریافت کند. ما هم درخواست داریم با آغاز اردوی تکواندوکاران موافقت شود و قطعا تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز مشکل اندیشیده خواهد شد.

وی با تاکید بر اهمیت حضور تکواندوکاران و مخصوصا نفرات المپیکی در اردوها و تمرین زیر نظر کادر فنی تیم ملی، گفت: بچه ها چند ماهی است با توجه به وضعیت بوجود آمده بصورت انفرادی و در خارج از محل اردوها، تمریناتشان را پیگیری می کنند اما تمرین بصورت انفرادی با تمرین در اردو تفاوت زیادی دارد و می تواند بر آمادگی روحی و بدنی آن ها تاثیرگذار باشد.

پولادگر خاطرنشان کرد: قطعا در اردو می توانیم نفراتمان را از هر نظر و با رعایت پروتکل های بهداشتی تحت نظر داشته باشیم تا مشکلی برایشان بوجود نیاید اما در فضای بیرون از اردو ممکن است خطرات مربوط به کرونا بیشتر باشد.

رییس فدراسیون تکواندو در پایان گفت: وضعیت برگزاری المپیک مشخص نیست اما باید آمادگی لازم را داشته باشیم تا از رقبا عقب نیفتیم. می توان با تدابیر ویژه تمرینات را آغاز کرد تا ملی پوشان تا حد ممکن به روال قبلی تمرینات بازگردند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده