سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

ساعی: مسافرکشی یک قهرمان دردآور است/ نباید فدراسیون تکواندو را مقصر بدانیم

مدیرفنی تیم ملی تکواندو گفت: نباید بابت اتفاقی که برای سروش احمدی افتاده فدراسیون را مقصر بدانیم و بهتر است سازمان‌های مربوطه به این موضوع ورود کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه اردو‌های تیم ملی تکواندو چه زمانی برگزار می‌شود، اظهار داشت: چندین بار به وزارت ورزش درخواست برگزاری اردوی تیم ملی را داده‌ایم، اما هنوز تاریخی برای برگزاری تمرینات اعلام نشده است. البته کرونا با کسی شوخی ندارد و برای شروع اردو‌ها باید تمام جوانب را در نظر بگیریم.

وی افزود: همه ما در وهله اول نگران سلامت ورزشکاران هستیم، اما عدم برگزاری اردو‌ها روی شرایط فنی و روحی ملی‌پوشان تاثیر منفی دارد. خداراشکر هادی‌پور و حسینی مشکل وزنی ندارند و حرفه‌ای زندگی می‌کنند.

مدیر فنی تیم ملی تکواندو گفت: حتی اگر اردو‌های تیم ملی را آغاز کنیم هنوز تاریخ هیچ مسابقه بین‌المللی مشخص نشده و باید بچه‌ها را در آمدگی ۷۰ درصد نگه داریم تا ببینیم اولین رویداد پیش‌رو چه زمانی خواهد بود.

اسطوره تکواندوی ایران درباره مسافرکشی سروش احمدی تصریح کرد: در وهله اول بگویم که مسافرکشی شغل بسیار شریفی است، اما اینکه یک قهرمان برای گذران زندگی خود دست به این کار بزند واقعا دردآور است. با تمام این اوصاف به سروش افتخار می‌کنم که کار کردن را برای خود عار نمی‌داند، اما یک قهرمان نمی‌تواند روزی ۵ ساعت مسافرکشی کند و در تمریناتش خللی ایجاد نشود.

ساعی در پایان خاطرنشان کرد: نباید در این موضوع فدراسیون را مقصر بدانیم، چون سازمان‌هایی هستند که می‌توانند به راحتی قهرمانان را تحت پوشش بگیرند. مگر ما چند قهرمان جهان و المپیک داریم که نتوانیم برای آنها شغلی پیشبینی کنیم؟ بهتر است سازمان‌های مربوطه در دوران قهرمانی، این ورزشکاران را حمایت کنند و بعد از آن هم ورزشکاران به عنوان یک کارمند سرکار بروند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده