سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

هادی پور: مایه ی افتخار است به عنوان بهترین ورزشکار دهه اخیر فیزو معرفی شدم/ تلاش می کنم که الگوی برجسته ای در حرفه ام باشم

آرمین هادی پور المپین تکواندو کشورمان که سه دوره متوالی موفق به کسب مدال طلای بازی های یونیورسیاد شده است به عنوان بهترین ورزشکار دهه اخیر فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، آرمین هادی پور به عنوان بهترین دانشجوی ورزشکار یک دهه اخیر فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی شناخته شده است. او تکواندوکاری است که سه دوره متوالی مدال طلای بازی های یونیورسیاد در سال های 2015، 2017 و 2019 را به دست آورده است.

مصاحبه آرمین هادی پور با سایت فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی را در ادامه می خوانید:

ضمن تبریک به شما، عکس العمل شما در مورد اینکه به عنوان بهترین دانشجوی ورزشکار دهه اخیر فیزو انتخاب شدید، چیست؟

برای من مایه ی افتخار است که به این مقام رسیدم. سرشار از غرور، افتخار و حس مسئولیت هستم و در قبال کشورم و فیزو احساس مسئولیت می کنم. وقتی به عنوان بهترین دانشجو ورزشکار انتخاب می شوی، بسیاری از ورزشکاران و دانشجویان تو را الگوی خود قرار می دهند که مسئولیت سنگینی برای تو به دنبال خواهد داشت. رفتارها، عادت ها و امور زندگی خصوصی و حرفه ای ات را مورد توجه قرار می دهند و من تلاشم را می کنم که الگوی برجسته ای در حرفه ام باشم.

در حرفه ی ورزشی- دانشجویی خود چه چیزی بیشتر اهمیت دارد؟

به عنوان یک ورزشکار و دانشجو خود را موظف کرده ام که هر دو را باهم پیش ببرم، هم درس بخوانم  که این وظیفه ی مهم یک دانشجو است و تسلیم هم نشوم چراکه یکی از مهم ترین ماموریت های یک ورزشکار داشتن زندگی سالم است تا از طریق آن پیام ورزش را که صلح است به همگان منتقل کند. ورزش افراد را در سراسر جهان کامل می کند و این نهایت آرزوی من است.

از نظر شما تلفیق ورزش و علم  تا مدارج بالا چه اهمیتی دارد؟

ورزش تکمیل کننده ی تحصیلات است. زمانیکه ورزشکار هستی  به صورت مستقیم تحصیلات شما تحت تاثیر قرار می گیرد. برای داشتن ذهنی سالم شما به بدنی سالم نیازمند هستید و به نظر من باید ذهن و جسم خود را در بهترین حالت ممکن نگه داریم تا  به موفقیت دست یابیم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده