سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

برگزاری جلسه روسا و نایب رییسان هیات تکواندو استان کردستان

اولین جلسه هم اندیشی روسا و نایب رییسان هیات تکواندو استان کردستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان کردستان، اولین جلسه هم اندیشی روسا و نایب رییسان هیات تکواندو استان برگزار شد.

این جلسه با حضور صادق جمالی رییس هیات استان، زهرا مرادی نایب رییس بانوان استان، احمد اصلانی خزانه دار هیات استان، روسای شهرستانهای بانه، بیجار، قروه، دیواندره، دهگلان، سنندج و مریوان و نوابین شهرستانهای سقز، بانه و مریوان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن خانه تکواندو شهرستان سنندج برگزار گردید.

در این جلسه رییس هیات استان با اعلام فعالیتهای انجام شده و همچنین عملکرد مالی هیات استان در 4 ماه نخست سال جاری، به برنامه های پیش رو و همچنین حضورالزامی شهرستانها در رویدادهای اعلام شده از سوی هیات استان نظیر مسابقات مجازی، آزمونها، استاژها و فعالیتهای فرهنگی در این ایام بدلیل تعطیلی باشگاهها و فعالیتهای گروهی اشاره کردند. خزانه دار هیات با ایراد توضیحاتی در خصوص ایجاد وحدت رویه و یکسان سازی انجام فعالیتهای مالی هیأتهای تکواندو شهرستانها، به بیان چگونگی ایجاد شفاف سازی در صحت عملیات مالی و نقش آن در ارزیابی عملکرد هیأتها پرداختند.

در ادامه روسا و نوابین شهرستانها نظرات و برنامه های خود را بازگو کردند و در پایان مصوبات جلسه به امضاء حاضرین در جلسه رسید.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده