سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

جلسه مشترک معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش با هیات تکواندو اردبیل

جلسه ای مشترک با حضور منصور صاحب معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، تورج خوشروزی رییس هیات تکواندو استان اردبیل، رییس انجمن تکواندو دانش آموزی استان و دبیر هیات تکواندو استان در محل معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اردبیل، جلسه ای مشترک با حضور منصور صاحب معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، تورج خوشروزی رییس هیات تکواندو استان اردبیل، رییس انجمن تکواندو دانش آموزی استان و دبیر هیات تکواندو استان در محل معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش بر لزوم همکاری انجمن تکواندو مدارس با هیات تکواندو تاکید کرد و گفت: از ظرفیت مدارس برای استعدادیابی و جذب دانش آموزان به رشته تکواندو می توان استفاده کرد.

در ادامه رییس هیات تکواندو استان از همکاری صمیمانه اداره کل آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نموده و با اشاره به فاصله گذاری اجتماعی و نیمه فعال شدن باشگاهها به خاطر وضعیت کرونا بر استفاده از بستر فضای مجازی را برای ایجاد انگیزه و نشاط دانش آموزان تکواندو کار تاکید کرد.

همچنین در این جلسه مقرر گردید به منظور برگزاری مسابقه پومسه و قرآن به مناسبت عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم با عنوان عید تا عید،  برنامه ریزی های لازم با همکاری مشترک انجمن تکواندو دانش آموزی و هیات تکواندو استان صورت پذیرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده