سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

سامانه بانک اطلاعات تکواندوکاران بخش هیانگ راه اندازی شد

سامانه بانک اطلاعات تکواندوکاران بخش هیانگ راه اندازی شده است و تکواندوکاران فعال در این سبک می‌بایست نسبت به ثبت نام و یا تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با توجه به اینکه تمامی فعالیت‌های بخش هیانگ (ITF) از سال 1393 به فدراسیون تکواندو واگذار شده است؛ برهمین اساس و به منظور ساماندهی و فراهم کردن امکان ثبت آنلاین اطلاعات ورزشکاران ITF، سامانه بانک اطلاعات این سبک زیر نظر فدراسیون راه اندازی شده و ضروری است تکواندوکاران فعال در این سبک نسبت به ثبت نام و یا تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند.

با توجه به تعدد سازمان‌ها و انجمن‌های داخلی و بین‌المللی فعال کشور امکان ثبت و عضویت برای تمامی پیشکسوتان، مربیان، داوران و هنرجویان پیش بینی شده است.

هر فرد می‌بایست اطلاعات مورد نظر در سامانه را با دقت تکمیل نماید و ثبت نهایی برابر هر درخواست پس از مدارک ارسالی توسط کمیته هیانگ فدراسیون تکواندو انجام خواهد شد.

دسترسی به تمامی فرآیندهای سامانه بانک اطلاعات از طریق مرورگر کروم به آدرس اینترنتی http://www.tkdbank.org/login.aspx و کد کاربری itfmember و رمز عبور 123456 برای عموم فعالین ITF فراهم شده است.

لازم به ذکر است که با توجه به اعلام نتایج قبول شدگان دوره آموزشی و آزمون برگزار شده طی سال 1395 تا 1398 به منظور صدور و ارسال حکم، افراد می‌بایست با مراجعه به بانک اطلاعات نسبت به تکمیل و یا تصحیح مشخصات خود اقدام کنند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده